Скло і склопакети

Скло і склопакети

Щоб грамотно вибрати систему скління для будинку чи офісу, важливо розуміти, що таке склопакети для вікон та якими вони бувають. Завод «Екіпаж» пропонує різні за функціональними особливостями та цінами рішення – ви точно підберете відповідний варіант під свої потреби та запити.

Особливості склопакетів для пластикових вікон

Це важлива частина віконної системи, на яку припадає до 80% площі скління, що істотно впливає на тепло – і звукоізоляцію, а значить, і комфортне перебування в кімнаті. Будь-які стандартні склопакети для вікон забезпечує набагато більший рівень теплозбереження в порівнянні зі звичайним склом. Це обумовлено конструкцією виробу: воно складається з скляних листів, які об’єднуються дистанційною рамкою. У склопакетах використовується різна кількість стекол, також вони відрізняються товщиною, відстанню між стеклами, заповненням внутрішнього простору камери, покриттям.

Завод “Екіпаж” пропонує кілька видів склопакетів під різні потреби замовників. Продукція випускається на власному виробництві з наскрізним контролем якості, тому ви можете не сумніватися в надійності і відмінних експлуатаційних характеристиках виробів. На заводі “Екіпаж” можна замовити склопакет таких видів:

 • одно – і двокамерні зі звичайним склом;
 • сонцезахисний;
 • загартовані, ударостійкі і триплекс моделі.

Однокамерні склопакети

Однокамерний склопакет складається з двох стекол та однієї повітряної камери. Ширина склопакета може становити 32 або 24 мм, а товщина скла може дорівнювати 6 або 4 мм. Однокамерні версії встановлюються в будівлях, що не опалюються, на балконах при холодному типі скління, на літніх дачах, господарських об’єктах і т.д.

Двокамерні склопакети

Складаються з трьох стекол та двох повітряних камер. Загальна товщина склопакета дорівнює від 32 мм до 52 мм. Для підвищення рівня шумоізоляції часто використовують різні за шириною дистанційні рамки. Двокамерні моделі ідеально підходять для встановлення в опалювальних спорудах. Вони забезпечують відмінний рівень теплозбереження та шумозаглушення. Оптимальне поєднання ціни та експлуатаційних характеристик зробило таку продукцію найбільш затребуваною та популярною.

Енергозберігаючі склопакети

Відрізняються використанням разом із звичайним склом спеціального i-скла з низькоемісійним покриттям, яке підвищує теплозахисні властивості виробу. Низькоемісійне покриття іонами срібла всередині дозволяє відображати теплову енергію в приміщення, тим самим мінімізуючи втрати втрати більш ніж на 50% порівняно зі звичайними версіями.

Завод «Екіпаж» пропонує перевірене енергозберігаюче скло ClimaGuard від відомої американської компанії Guardian industries. Скло виробляють за найновішими технологіями напилення нейтрального кольору, що сприяє ідеальному дизайну та хорошій теплоізоляції. Для об’єктів з підвищеними вимогами теплоізоляції найчастіше використовують двокамерні версії з двома енергозберігаючими стеклами, у всіх інших випадках достатньо використовувати двокамерну модель з одним енергозберігаючим склом.

Стеклопакеты на окна Харьков

Сонцезахисні склопакети

Ми пропонуємо перевірену продукцію ClimaGuard Solar. Мультифункціональне скло дозволяє відбивати теплову енергію всередину кімнати в холодну пору року, а в літню спеку захищає будинок від перегріву, відбиваючи сонячні промені та теплову енергію. Такі склопакети для вікон є оптимальним рішенням для підтримки комфортного мікроклімату будь-якої пори року.

Сатинове скло у пластикових вікнах

Красиву матову поверхню в таких шибках вдається отримати завдяки методу хімічного травлення. Таке рішення оптимальне, якщо потрібно забезпечити напівпрозоре скління. Сатинове скло від заводу «Екіпаж» зберігає стабільний тон, забезпечує м’яке розсіювання світлових променів, захист від відбитків пальців та бруду. Це вдале рішення для скління нижньої частини французьких балконів.

Загартований склопакет

Це один із видів удароміцних конструкцій, які виробляються шляхом швидкого нагріву до 680°C та рівномірного охолодження. Такий підхід забезпечує одразу кілька унікальних експлуатаційних якостей: термостійкість, міцність до механічного впливу, безпека при пошкодженні (уламки не розлітаються та не мають гострих країв). Замовити склопакет із загартованим склом має сенс для об’єктів з різкими перепадами рівня вологості та температур, наприклад, котелень та саун. Загартоване скло протягом півгодини може витримувати дію відкритого вогню без будь-якої деформації.

Удароміцний склопакет та триплекс

Склопакет триплекс – це окрема категорія продукції, яка є конструкцією з декількох листів скла, з’єднаних за допомогою полімерного складу. При ушкодженнях та ударах триплекс не розбивається на дрібні гострі частинки. Його активно використовують при склінні вітрин, бутіків, магазинів, заміських будинків, ресторанів тощо. Після сильного механічного впливу (удару) руйнація носить точковий характер у точці впливу. Вся решта площі скління зберігає цілісність. Тобто для проникнення на об’єкт потрібно завдати безліч ударів у багато частин вікна. Найчастіше це стає непереборною перешкодою для грабіжників.

Порівняльна характеристика склопакетів

Щоб визначитися з оптимальним вибором, потрібно орієнтуватися у ключових показниках коефіцієнта опору теплопередачі та звукоізоляції. Давайте порівняємо кілька варіантів:

 • однокамерний: КСТ – 0,32, звукоізоляція – 30 дБ;
 • однокамерний з енергозберігаючим склом: КСТ – 0,59, звукоізоляція – 34 дБ;
 • двокамерний: КСТ – 0,49, звукоізоляція – 36 дБ;
 • двокамерний з енергозберігаючим склом: КСТ – 0,72, звукоізоляція – 38 дБ.

Встановлення склопакетів

Встановлення виробів у пластикові профілі повинні проводити лише фахівці з відповідними знаннями, досвідом та обладнанням. Процес монтажу включає кілька важливих нюансів, ігнорування яких може негативно вплинути на експлуатаційні характеристики віконної системи. Довірте процес встановлення професійної монтажної бригади заводу «Екіпаж».

Вартість склопакета

Ціна склопакета залежить від кількох факторів:

 • кількість камер;
 • розміри склопакетів;
 • тип скла (стандартне, енергозберігаюче, мультифункціональне, удароміцне, триплекс);
 • заповнення камер (повітря, аргон).

Яку саме комбінацію цих характеристик вибрати залежить від вашого запиту. Для неопалюваного балкона можна замовити склопакет зі звичайним склом і однією повітряною камерою. Для максимальної економії на комунальних рахунках та теплозбереження варто вибрати двокамерну версію з енергозберігаючим склом та заповненням камери інертним газом.

Де купити якісні склопакети у Харкові?

Замовляйте продукцію безпосереднього виробника – заводу «Екіпаж». Кожен клієнт може розраховувати на такі переваги:

 • оптимальна ціна склопакетів;
 • швидке виготовлення на власних виробничих потужностях;
 • наскрізний контроль якості.

Залишились питання? Потрібна допомога із вибором? Звертайтеся за консультацією – допоможемо підібрати оптимальний варіант під виділений бюджет та особливості об’єкта.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: