• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська набережна 17, корп.З
Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі в Харкові є одним з типових способів оформлення віконних прорізів і захисту офісних приміщень від прямих сонячних променів. Крім того вони можуть використовуватися і на інших об’єктах, включаючи магазини, кафе, перукарні і т.д. Для формування лаконічної або суворої класичної стилістики можна встановити жалюзі горизонтальні на пластикові вікна і в житлових кімнатах. Тут вони забезпечать просту експлуатацію і догляд, високий рівень надійності і інші переваги на тлі традиційних штор.

Купити горизонтальні жалюзі в Харкові ви можете в нашій компанії. Ми пропонуємо як рішення з алюмінієвими ламелями шириною 25 або 16 мм, так і дерев’яні вироби на 50 або 25 мм. Наші фахівці допоможуть з підбором кольору для вашого інтер’єру, проконсультують по будь-яких питань вибору.

jal 2

Переваги горизонтальних жалюзі

Горизонтальні жалюзі в Харкові популярні через велику кількість сильних сторін, які мають ці системи декору і захисту від сонця. До основних плюсів відноситься наступне:

1. Доступність . Чи не найголовніший привід вибрати жалюзі горизонтальні – ціна, яка нижче, ніж у інших систем, включаючи вертикальні моделі, ролети, класичні штори і т.д.

2. Простий догляд. На ламелі наносяться спеціальні захисні склади, які виключають вигоряння кольору на сонці, відштовхують пил і запахи, підвищують механічну міцність. В результаті догляд зводиться до періодичної мийки або протирання із застосуванням звичайних миючих засобів і / або інших неабразивних складів.

3. Естетичність. Встановлені на вікна горизонтальні жалюзі ефектно виглядають. Це стосується як вишуканих дерев’яних моделей, так і алюмінієвих, які представлені в широкому розмаїтті кольорів і відтінків (понад 30 десятків варіацій).

4. Зручна експлуатація. За допомогою повороту ламелей легко відрегулювати проникнення сонячного світла, а якщо потрібно повністю відкрити отвір, то полотно легко піднімається. Крім того, при установці на окремих стулках, жалюзі можна зафіксувати на рамі, що дозволить без проблем відкривати вікно на провітрювання.

Які купити горизонтальні жалюзі в Харкові: алюмінієві або дерев’яні?

Жалюзі складаються з горизонтального полотна, яке кріпиться до карнизу. Саме полотно представляє собою набір ламелей – пластин певної ширини, з’єднаних в єдину систему за рахунок спеціальних ниток. Останні зручний спосіб упорядкування (поворот для зміни кута проникнення світла і / або підйом / опускання).

Ламелі можуть бути виконані з різних матеріалів. Наша компанія “Екіпаж” пропонує два найпоширеніших і водночас оптимальних з точки зору експлуатаційних властивостей рішення:

  • алюмінієві. Вони зроблені з легкого металевого сплаву, який покритий спеціальним складом, що надає потрібний колір (доступно понад 3 десятків варіацій) і забезпечує високі захисні властивості (від вигорання, пилу, вбирання запахів і т.д.). Ширина таких ламелей буває 16 або 25 мм. Замовити горизонтальні жалюзі з алюмінію коштує для приміщень, де є ризик загоряння, можливі різкі скачки температур, висока вологість. Їх використовують на кухнях і в санвузлах, інтер’єрах хай-тек, на виробничих об’єктах, в медичних установах, офісах. В останньому випадку їх ставлять не тільки на вікна, але і на офісні перегородки;

  • дерев’яні. Це класичні горизонтальні жалюзі, які також називаються венеціанськими. Ламелі є дерев’яні планки шириною 25 або 50 мм. До переваг такого варіанту належить природність, ефектний і благородний зовнішній вигляд. Для виготовлення ламелей використовують різні породи дерева, які для стійкості до вологи та інших негативних впливів покриваються лаками або іншими складами. Доглядати за матеріалом найкраще за допомогою сухого прибирання, в тому числі обдування пилососом. Замовити горизонтальні жалюзі з дерева можна для формування інтер’єру в стилі кантрі, облаштування кабінету керівника, декорування будь-яких інших житлових або офісних приміщень, яким хочеться додати стильний, солідний, вишуканий вигляд.

Якщо ви хочете купити горизонтальні жалюзі в Харкові, звертайтеся в компанію «Екіпаж».

Жалюзі горизонтальні пластикові 50 мм

Технічні характеристики:

Матеріал карниза

Пластик

Ширина ламелей

25 мм

Матеріал ламелей

Пластик

Ціна вказана за м.кв.

Жалюзі горизонтальні алюмінієві 25/16 мм

Технічні характеристики:

Матеріал карниза

Метал

Ширина ламелей

16 мм, 25 мм

Матеріал ламелей

Алюміній

Ціна вказана за м.кв.

Жалюзі горизонтальні VENUS 25/16 мм

Технічні характеристики:

Висота карниза

45 мм

Ширина ламелей

16 мм, 25 мм

Матеріал ламелей

Алюминий

Ціна вказана за м.кв.