• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Безпечні склопакети. Триплекс та загартоване скло.

Безпечні склопакети. Триплекс та загартоване скло.

До війни безпечні склопакети із загартованого скла та триплексу наші клієнти замовляли в основному для скління магазинів, офісів та промислових об’єктів. Але зараз це питання стало актуальним і для мешканців багатоповерхівок та приватних будинків.

Тому відповідаємо на запитання, наскільки безпечні такі склопакети і скільки це буде коштувати.

triplex

Загартоване скло виготовляють на основі звичайного листового скла. Скло розігрівають до високих температур (до 700 ° С) і за допомогою потоків повітря різко охолоджують до 30 … 40 ° С. Завдяки різкому та рівномірному охолодженню скло набуває високої міцності та стійкості до температурних впливів та зовнішніх пошкоджень.


Триплекс – це багатошарове скло, тобто два і більше листів скла, склеєних між собою в єдину конструкцію за допомогою спеціальної полімерної суміші. Рідку полімерну суміш наносять між шарами скла та під дією ультрафіолетового світла вона застигає, надійно скріплюючи листи скла.

Триплекс має низку переваг. Насамперед, це висока стійкість до механічних впливів, таке скло досить складно розбити. Якщо ж пошкодити триплекс вдалося, то уламки не розлітаються, а утримуються в площині скла завдяки полімерному шару між склом. Також триплекс має підвищену звукоізоляцію.

Загартоване скло має високу міцність і стійкість до механічних впливів. Безперечною перевагою загартованого скла є висока термостійкість до 300°С, тоді як у триплексу цей показник – до 180°С.

При пошкодженні загартованого скла воно розсипається на безпечні уламки, тобто уламки без гострих країв. Загартоване скло має більш високу світлопропускну здатність у порівнянні з триплексом.


Звісно ціна на склопакети із загартованого скла або триплексу буде вище, ніж на склопакет із звичайного скла. Але питання безпеки найважливіше.

Фабрика вікон Екіпаж виробляє велику кількість варіантів склопакетів з різними товщинами склопакета, самого скла, є варіанти виготовлення склопакета із зовнішнім склом триплекс та інше.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: