Фурнітура для вікон

Фурнітура для вікон

Фурнітура – це механізм, який відповідає за відкривання, закривання і замикання вікон і дверей. Довговічність експлуатації вікон помітно залежить від правильної роботи фурнітури. В даний час більшість вікон «Екіпаж» комплектуються фурнітурою RotoNT.

roto swing all

Фурнітура Roto NT  – остання розробка німецьких конструкторів, яка дозволила добитися максимального комфорту в обігу з вікном. Відмінною особливістю цієї фурнітури є, насамперед, її протизламні характеристики. Крім цього Roto NT має спеціальне покриття RotoSil.  RotoSil – це захист фурнітури від корозії і механічних впливів. Якість захисних властивостей фурнітури досягаються цинкуванням, хромуванням і нанесенням додаткового захисного шару. 

Стандартний комплект фурнітури ROTO NT включає в себе набір додаткових опцій: ножиці з двома діапазонами відкривання (для поворотно-відкидних стулок пластикового вікна), додатковий середній запір, два типи щілинного провітрювання,  регульований блокувальник відкидання, протизламний елемент в кутовому перемикачі в нижній частині стулки. 

roto vzlom 2

В базовій версії балконні двері та вікна з фурнітурою Roto NT вже є протизламними і відповідають першому класу протизламності. Даний клас передбачає захист від злому, здійснюваного за допомогою фізичної сили, без застосування будь-яких інструментів, наприклад удару рукою, ногою або плечем.

Поворотно-відкидний перемикач забезпечений грибоподібною протизламною цапфою, яка при закриванні входить в зчеплення з протизламною відповідною планкою на рамі.

Для подальшого технічного оснащення, з метою підвищення безпеки та надійності будинку, вікна з фурнітурою Roto NT легко дообладнати. Можна встановити додаткові протизламні елементи фурнітури – захист  від висвердлювання ручки і ручку з замком. Базова комплектація з класом протизламності  може бути за вашим замовленням доукомплектована додатковими захисними елементами до класу захисту 2 і 3.

Фурнітура Roto NT Designo.

Для того щоб зробити зовнішній вигляд вікна більш естетичним, інженери компанії Roto Frank AG розробили Roto NT Designo. Змодельована на базі ROTO NT, фурнітура ROTO NT Designo  являє собою унікальну систему, всі елементи якої, включаючи петлі, заховані у фальц стулки і скриті.

Висока надійність фурнітури ROTO Designo  дозволяє встановлювати її в стулки вагою до 100 кг.

skritye petli

Найпомітнішою частиною віконної фурнітури є ручка. Компанія «Екіпаж» не залишила без уваги цей факт. Ми можемо запропонувати ручки Roto з алюмінію і латуні, різних кольорів і відтінків.