• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
 • Безкоштовна доставка по Україні
Винос балкону

Балкон з виносом

Якщо спочатку лоджія занадто маленька або вузька, то способи раціонального використання цього приміщення істотно обмежені. Але компанія «Екіпаж» пропонує ефективне рішення проблеми. Наші майстри зроблять для вас балкон з виносом в Харкові, після чого він стане більш просторим, затишним і функціональним.

Ми пропонуємо різні варіанти такого розширення, що дозволяє збільшити як вільний простір, так і безпосередньо площу, «наростити» тільки фронтальну частину або всю конструкцію по периметру.

Балкон з виносом: основні переваги

Винос балкону – це ваш шанс не тільки зробити це приміщення більш містким і практичним, але і отримати цінні квадратні метри в своїй оселі, що для власників багатьох квартир з невеликим метражем вкрай актуальне завдання.

Основні переваги такого розширення полягають в наступному:

 1. Отримання більшого місця для зберігання речей і / або розміщення домашніх рослин.
 2. Забезпечення необхідного місця під меблі і / або предмети декору.
 3. Перетворення приміщення в повноцінну кімнату, наприклад, робочий кабінет, міні тренажерний зал або ігрову зону для дитини.
 4. Приріст загальної житлової площі при приєднанні до суміжній кімнаті.

Виділяють кілька основних варіантів подібного розширення. Компанія «Екіпаж» готова реалізувати будь-який з них для жителів Харкова.

Винос балкону по підвіконню

okna razdvizhnie patio

Найпростіший і швидкий в реалізації спосіб збільшення – це балкон з виносом по підвіконню. Іноді його ще називають «косинкою». В такому випадку метраж залишається незмінним, а ось лінія скління зміщується за межі огорожі за рахунок приварювання до наявного парапету металевих куточків.
Короткий винос балкону по підвіконню здійснюється тільки по передній частині або по всьому периметру (фронт і бічні стінки). Установка куточків дозволяє наростити ширину підвіконня на 10-30 см і «відсунути» на ці ж величини площину скління. «Косинка» реалізується при наявності бетонного або цегляного парапету, здатного витримати вагу не тільки світлопрозорої, але і зварної системи.

Винос балкону по підлозі

Такий варіант також має означати розширення корисного простору без зміни метражу. Тут металевий каркас наварюється від підлоги, як наслідок, вагові навантаження з парапету переносяться на бетонну основу.

Використовується винос балкона по підлозі (він же «довгий») при наявності металевих перил. До них від основи і до верхнього краю огорожі приварюється спеціальний каркас. В результаті таких маніпуляцій ширина підвіконня зростає на 30-35 см. Крім безпосереднього додавання корисного простору підвищується загальна надійність всієї споруди, є можливість виконати зовнішнє утеплення парапету.

Винос балкону по плиті

Це найбільш трудомісткий, технічно найскладніший, але і максимально результативний вид благоустрою. Його підсумком є приріст площі, тобто квадратних метрів за рахунок нарощування плити основи. Спочатку стару огорожу демонтують, поверх плити створюється розширений металевий каркас, що фіксується як до основи, так і до несучої фасадної стіни. Далі виконується утеплення, встановлення обрешітки, настил підлоги і т.д. Після створюється новий парапет або ж реалізується французьке скління.

Як правило, винос балкона по плиті дозволяє наростити розміри до 40 см вліво, вправо і вперед, домігшись помітного приросту метражу.

Послідовність робіт

Незалежно від виду розширення, перш за все потрібно оцінити поточний стан основи, здатність витримати всі навантаження без спеціального посилення. Потім виконуються всі виміри і починаються основні етапи реалізації зі зварювальними роботами. Подальший план дій такий:

 • зовнішня обшивка та утеплення;
 • встановлення металопластикової рами, відливів, козирків і т.д .;
 • виконання повного благоустрою (за потреби) з внутрішньою обробкою, електропроводкою, виготовленням і розміщенням меблів і т.д.

Всі подробиці ви можете дізнатися у наших консультантів прямо зараз.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані:

ВІДПОВІДАЄМО НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

 • Що таке балкон із виносом?
  Балкон з виносом – це конструкція, при якій частина балкона виноситься за межі основної площини фасаду будівлі, збільшуючи цим корисну площу балкона та забезпечуючи додатковий простір.
 • Чи потрібний дозвіл на влаштування балкона з виносом?
  Так, для влаштування балкона з виносом зазвичай потрібне отримання дозволу у відповідних державних або муніципальних органах, оскільки це тягне за собою зміну фасаду будівлі і може торкатися будівельних норм і правил.
 • Чи можна зробити балкон з виносом у панельному будинку?
  У панельних будинках пристрій балкона з виносом можливий, але потребує ретельної перевірки несучих конструкцій будівлі та розробки спеціального проекту з урахуванням усіх норм та правил безпеки.
 • Як забезпечити теплоізоляцію балкона з виносом?
  Теплоізоляція балкона з виносом забезпечується використанням якісних утеплювачів для підлоги, стін та стелі балкону, а також монтажем енергоефективного скління.