• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська набережна 17, корп.З
Про компанію

Компанія «Екіпаж» - виробник віконної продукції

Компанія «Екіпаж» – один з найбільших виробників металопластикових та алюмінієвих вікон і дверей. Заснована компанія в 2006 році в м Первомайському (Україна). Виробнича потужність підприємства – ок. 1000 конструкцій в зміну.

 

 

Придбати вікна «Екіпаж» ви можете в офіційній торговельній мережі підприємства або на цьому сайті. Контакти салонів продажів ви можете подивитися тут

Додаткова інформація про компанію:

– маємо роздрібну мережу;

– власне виробництво.

Про наш інтернет – магазин.

Інтернет-магазин «Екіпаж» – офіційне торгове представництво заводу в мережі. Основне завдання проекту – допомогти вам придбати будь-який товар заводу «Екіпаж» з максимальним комфортом і вигодою. Будь-який товар або послугу можна вибрати, замовити, оплатити і отримати, не виходячи з дому. При цьому завжди дотримується головне правило інтернет торгівлі – «дешевше, ніж в магазині».

Процес замовлення вікон на нашому сайті досить простий:

1. Ознайомтеся з нашими товарами і послугами.

Додаткову інформацію ви можете отримати в онлайн-чаті або по телефону. Якщо ви бажаєте «торкнутися» товару своїми руками, наш менеджер може приїхати до вас з усіма необхідними зразками продукції.

2. Зробіть попередній розрахунок вартості виробу.

Якщо у вас немає бажання робити прорахунок самостійно, зателефонуйте нашому консультанту або залиште заявку через форму зворотного зв’язку, або в блоці “Є питання?”.

Таким чином ви забезпечите спеціальну вартість свого замовлення.

3. Після отримання заявки наш фахівець зв’яжеться з вами і обговорить необхідні деталі.

Відгуки про нашу роботу