Відливи, козирки

Відливи, козирки

Відливи є невід’ємною частиною композиції будь-якого вікна. Не дивлячись на простоту конструкції, відливи виконують дуже важливу функцію, забезпечуючи відведення вологи, блокуючи її потрапляння в зазор між вікном і стіною.

Відливи є невід’ємною частиною композиції будь-якого вікна. Не дивлячись на простоту конструкції, відливи виконують дуже важливу функцію, забезпечуючи відведення вологи, блокуючи її потрапляння в зазор між вікном і стіною. Металопластикові вікна не страждають від вологості, однак монтажна піна, яка забезпечує ізоляцію і виконує функцію теплозбереження, починає втрачати свої властивості при намоканні. Так само страждає і віконний проріз, якщо вода потрапляє під зовнішні поверхні стінового покриття. Все це може привести до розшарування, корозії і зниження довговічності конструкції в цілому.

Козирки мають те ж призначення, що і відливи, тільки кріпляться над вікном для захисту від падаючих зверху опадів і сміття.

Відливи і козирки виготовляються з оцинкованої сталі, базовий колір білий і коричневий. Оцинковані віконні відливи мають ряд переваг, які вигідно відрізняють їх від відливів з інших матеріалів: віконні відливи з оцинкованої сталі зберігають незмінний зовнішній вигляд протягом тривалого періоду; відливи для вікон з оцинкованої сталі не піддаються негативному впливу навколишнього середовища (корозії, перепадів температур, впливу опадів).