• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська набережна 17, корп.З
Алюмінієві системи

Алюмінієві системи

Алюмінієве виробництво «Екіпаж» – одне з найпотужніших, точних і технологічних на території Східної України. З початку запуску основна ставка була зроблена на інсталяцію високоточного обладнання та організацію замкнутого циклу виробництва. Всі основні вузли конструкцій, включаючи склопакети, виробляються безпосередньо на території підприємства.

наша Продукція

типи алюмінієвих конструкцій

Алюміній має набагато більше різновидів профілів, імпостів і з'єднувачів, ніж ПВХ, що дозволяє створювати нестандартні споруди при збереженні пропорції - вузька рама і широке скло. Всі алюмінієві профілі умовно діляться на два типи, в залежності від необхідних теплозберігаючих властивостей, характерних готовому продукту

холодний алюміній

cold aluminiy

«Холодний» алюміній використовується для скління літніх торгових павільйонів, неопалюваних будівель, офісних перегородок, складських приміщень, вхідних дверей в торгових центрах.

теплий алюміній

hot aluminiy

Використовується для скління опалювальних приміщень, зимових садів, теплих балконних споруд, вентильованих фасадів, вуличних торгових приміщень, вхідних дверей, розсувних систем для котеджів і інше.

Порівняння алюмінієвого та металопластикового скління

параметри
алюміній
металопластик

Екологічність

Абсолютно не токсичний, може бути перероблений на 100%, у чистому вигляді не забруднює навколишнє середовище та практично не виявляється на звалищі.

Належить до екологічно чистих та безпечних матеріалів. Також може бути перероблено, але після цього використовується з деякими обмеженнями.

Термін служби конструкції

Від 50 років та більше.

Залежно від якості 15-25 років.

Деформація через перепад температури

Настільки незначна, що її можна знехтувати. В українських кліматичних умовах вироби зберігають стабільну геометрію.

Теплове розширення ПВХ у 10 разів вище, ніж у алюмінію. Це основна причина, через яку перед зміною сезону потрібне регулювання фурнітури “зима-літо”

Провисання стулки, що відкривається

Використовувана фурнітура та жорстке кріплення роблять подібні прояви практично неможливими.

Через особливості фурнітури стулка із ПВХ з часом провисає. Потрібне регулярне, іноді навіть щорічне регулювання.

Заповнення

Листове скло, склопакети до 68 мм завтовшки (іноді і вище), алюмінієвий лист, панелі HPL.

Сендвіч-панелі, склопакети товщиною 16-48 мм.

Максимальна площа скління

Обмежень площею немає. Також конструкції можуть бути вертикальними, горизонтальними чи похилими.

Навіть під час використання імпостів є обмеження. Вони визначаються стандартними параметрами та здатністю навантаження пластикового профілю. Зазвичай це не більше 3,6 х2, 0 м. І навіть у цьому випадку можуть знадобитися додаткові підсилювачі конструкції.

Нестандартна геометрія

Можна виготовити конструкції будь-якої конфігурації.

Доступні рами у формі кола, трапеції, трикутника, арки без імпостів «сонечком».

Шумоізоляція

Алюмінієві системи теплого типу ефективно знижують рівень шуму на 37-45дБ, що робить їх ідеальними для використання в житлових приміщеннях.

Також висока, до 45дБ.

Кольори на палітрі RAL

Близько 1000 матових та глянсових відтінків. Фарбування виконується із застосуванням порошкової фарби з дуже високою адгезією.

Фарбування в масі – не більше 4-х відтінків. Ламінація декоративними плівками – близько 40 варіантів під дерево, камінь, монотон.

Ціна кольорової алюмінієвої системи

Практично однакова для всієї палітри, оскільки алюмінієвий профіль фарбується у будь-якому випадку.

Залежно від вибраних матеріалів виріб вийде на 30-60% дорожче.

Пожежна безпека

Температура плавлення складає 860 °C. При сильному нагріванні чи горінні не виділяє токсичних речовин.

230 °C, при горінні виділяє речовини, здатні отруїти організм людини.

alum 1 1 1

Алюмінієві системи для будь-яких архітектурних рішень

Сучасну архітектуру складно уявити без масивних скляних фасадів, чітких форм, наповнених повітрям та світлом просторів. Для здійснення подібних ідей використовуються алюмінієві профільні системи. Компанія Ekipazh – провідний український виробник подібних конструкцій будь-якого призначення. Ми спроектуємо, виготовимо та встановимо:

У нас є досвід та виробничий потенціал для роботи з унікальними проектами будь-якого масштабу та складності.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані:

obladnannya dlya virobnitstva alyuminiyevih vikon

Компанія Ekipazh – ваш надійний партнер у виробництві конструкцій з алюмінієвих систем

Компанія наголосила на власному виробництві та оснастила його сучасним високоточним обладнанням, яке дозволяє досягати найкращих результатів. Ми постаралися охопити всі технологічні операції – основні вузли конструкцій виробляються на підприємстві безпосередньо нашими майстрами, зокрема склопакети. Замкнений виробничий цикл дозволяє контролювати якість виробів.

Виробничі потужності компанії – це:

 • Дві повноцінні лінії виготовлення склопакетів.
 • Emmegi Classic Magic – автоматичний пиляльний верстат з двома робочими головками.
 • Emmeggi Phantomatik T 3A – обробний центр для підготовки профілю з п’яти сторін. Це можливо завдяки наявності кутових обробних головок та пильного диска. На додаток верстат оснащений рухомим робочим верстатом. Це полегшує завантаження та подальше вивантаження профілю. Також суттєво збільшено гранично можливі габарити оброблюваного перерізу.
 • 2000 Pressta-Eisele – автоматичний верстат для запресування. Прес для обтискання кутів забезпечує швидке і точне складання алюмінієвого профілю готову конструкцію заданої конфігурації без використання гвинтових з’єднань.
 • Prisma Pressta-Eisele – напівавтоматичний кутовирізний верстат. Завдяки високій точності обробки незамінний при виготовленні конструкцій складної форми. Наприклад, незвичайних фасадів, купольних поверхонь, пірамід та інших конфігурацій.

Універсальні верстати дозволяють працювати з великою кількістю матеріалів, оперативно змінювати налаштування для виробництва стандартних та нетипових конструкцій. Виняткова точність обробки разом із високою продуктивністю гарантує чудовий результат.

Окрім виробництва алюмінієвих конструкцій, наші спеціалісти проведуть кваліфікований монтаж усієї номенклатури продукції. Щоб швидко та якісно виконувати замовлення, Екіпаж організував повноцінний монтажний підрозділ та власну логістичну службу.

Надійні конструкції – це насамперед якісні комплектуючі та матеріали. Ми відбираємо найкращих постачальників, які багато сил вклали у свою репутацію та цінують довіру партнерів.

Завдяки багаторічному досвіду роботи з алюмінієвими системами, а також професійному менеджменту, Ekipazh може вести сотні об’єктів одночасно, не порушуючи термінів та забезпечуючи високу якість.

Ми впевнені у своїй роботі, тому кожен проект має багатовекторну гарантію.

Яка система алюмінієвих профілів використовується на нашому виробництві?

Алюміній – дуже міцний, естетично привабливий та гнучкий у роботі конструкційний матеріал. Він використовується для виготовлення більш широкої номенклатури комплектуючих, ніж ПВХ. Різноманітні з функціонального погляду профілі, імпости, сполучні вузли дозволяють створювати неймовірні споруди. При цьому рама залишається вузькою, а суцільне скло максимально широким.

Глобальна класифікація алюмінієвих систем базується на енергозберігаючому потенціалі продукту, який буде виготовлений з них:

 • Найдешевший і доступніший — «холодний» алюміній. Конструктивно це суцільнометалева деталь. Через високу теплопровідність матеріалу навіть за наявності енергозберігаючого склопакета вироби з такого профілю не здатні стати перешкодою для втрат. Тому він використовується для скління літніх торгових павільйонів, неопалюваних будівель, складських приміщень, а також для виготовлення офісних перегородок та вхідних дверей у торгових центрах.
 • «Теплий» алюміній має особливу конструкцію, яка зводить до мінімуму теплообмін між приміщенням та вулицею. Профіль складається з двох паралельних частин, з’єднаних між собою термомостом (або терморозривом) із поліаміду. Цей матеріал має високий опір теплопереносу навіть за малої товщини. За цією технологією виготовляються алюмінієві системи вікон, фасадів та дверей для опалювальних приміщень. Наприклад, для скління житлових будівель, зимових садів, теплих балконів та лоджій, вентильованих фасадів, вуличних торгових приміщень, вхідних дверей, розсувних систем для котеджів тощо. Подібні рішення практично не поступаються за своїми енергозберігаючими характеристиками виробам, виготовленим із пластику.

Будь-яка алюмінієва профільна система доступна в широкій палітрі кольорів. Така особливість технології. Кінцевий етап обробки – обов’язкове фарбування порошковими фарбниками, а це майже 1000 стандартних відтінків. Покриття забезпечує стійкість матеріалу до будь-яких зовнішніх навантажень.

Компанія Ekipazh активно інвестує в інноваційні технології. Ми регулярно оновлюємо лінійку алюмінієвих систем і розширюємо технологічний парк за рахунок найбільш досконалого обладнання. Наші клієнти одержують найкращі рішення, доступні на ринку України.

Алюмінієві віконні системи від компанії Ekipazh

Уявіть архітектурний ансамбль у стилі модерн, конструктивізм, Hi-Tech, блобітектура. Політ думки відразу малює чіткі лінії та строго накреслену геометрію за допомогою металу та скла. Уявити у межах іншого рішення просто неможливо. Це перша та головна сильна перевага алюмінієвих систем вікон, вхідних груп та фасадів для сучасної архітектури.

Далі слід відзначити довговічність та чудові експлуатаційні параметри.

Але щоб при виборі таких виробів результат повністю відповідав очікуванням або навіть перевершив їх, потрібен відповідальний, сумлінний підрядник із великим досвідом та сучасним виробництвом. Тільки так ви отримуєте гарантію, що проект точно повторить задум архітектора, будуть дотримані терміни реалізації, використані надійні матеріали в процесі виготовлення, а монтаж буде виконаний відповідно до актуальних будівельних норм.

Ви можете повністю покластися на компанію Ekipazh. Ми працюємо в Україні понад 20 років і освоїли цю технологію серед перших на ринку. Наша головна цінність — солідний штат фахівців, які постійно покращують свої навички та вивчають інновації у галузі.

При цьому ми пропонуємо купити вікна з алюмінієвих віконних систем за ціною, яка буде найкращою, якщо порівнювати сукупність всіх факторів.

У нас можна замовити послуги «під ключ» із встановленням.

Алюмінієві системи для вікон спочатку з’явилися в будинках та приміщеннях комерційного призначення:

 • офіси;
 • торгово-розважальні центри;
 • готелі;
 • ресторани;
 • кафе та бари.

Наступним сектором, у який успішно зайшов алюміній, стало скління балконів, лоджій, зимових садів. Інноваційні алюмінієві розсувні системи ідеально поєднувалися із компактним розміром приміщень. Завдяки своїй легкості вони мали мінімальне навантаження на несучі конструкції.

Після впровадження «теплих» алюмінієвих профільних систем житлова забудова преміум-сегменту масово почала переходити на цю технологію. Причому результат виявився справді якісним по всіх напрямках.

Хоча ціна на вікна з алюмінієвого профілю не найнижча, ви отримуєте вагомі переваги:

 • Тривалий термін служби, який значно перевищує 50 років. Одного разу встановили та забули.
 • Практично повна відсутність корозії та стійкість до розмноження грибка та гниття – цей матеріал не боїться такого біологічного сусідства.
 • Мала питома вага дозволяє встановити якісні вікна навіть там, де потрібне мінімальне навантаження на фундамент та стіни.
 • Висока механічна міцність підвищує стійкість до злому до недосяжних інших технологій висот. Особливо у поєднанні зі спеціальною фурнітурою та склом-триплексом. Тихими підручними засобами зловмисникам не обійтися, а отже, залишитись непомітними їм не вдасться.
 • Доглядати алюмінієві віконні системи дуже просто.
 • Первинний зовнішній вигляд зберігається протягом тривалого терміну.

Виглядають алюмінієві вікна набагато презентабельніше, ніж конструкції з ПВХ, і однозначно не гірші за вироби з натурального дерева.

Вибираючи нові вікна, рекомендуємо звернутися до менеджера Ekipazh. Фахівець з’ясує необхідні технічні тонкощі, розрахує точну вартість вікна з алюмінієвого профілю та відповість на всі ваші запитання. З таким інформаційним багажем рішення буде оптимальним.

ВІДПОВІДАЄМО НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

 • Чому алюмінієві системи є добрим вибором для сучасного будівництва?
  Алюмінієві системи мають високу міцність і легкість, стійкі до корозії і не вимагають складного догляду. Вони дозволяють створювати елегантні та сучасні конструкції з великими скляними поверхнями, забезпечуючи відмінну тепло- та звукоізоляцію.
 • Чи можуть бути алюмінієві системи енергоефективними?
  Так, у сучасних теплих алюмінієвих системах є термовставки у профілі та енергозберігаючі склопакети, що значно підвищує їх енергоефективність та допомагає зберігати тепло у приміщенні.
 • У чому різниця між "холодним" та "теплим" алюмінієм?
  "Холодний" алюміній не має термовставки і використовується в неопалюваних приміщеннях або всередині приміщення, наприклад, офісні перегородки. "Теплий" алюміній має термовставки, що забезпечують кращу теплоізоляцію, і підходить для скління житлових та офісних приміщень.
 • Які можливості для дизайну пропонують алюмінієві системи?
  Алюмінієві системи пропонують широкі можливості для дизайну завдяки різноманітності форм, розмірів та колірних рішень: фарбування в будь-який колір RAL, а також текстурне фарбування. Вони дозволяють втілювати індивідуальні та сміливі архітектурні ідеї, роблячи кожний проект унікальним.