раздвижные двери

Алюмінієві системи

Алюмінієве виробництво «Екіпаж» – одне з найпотужніших, точних і технологічних на території Східної України. З початку запуску основна ставка була зроблена на інсталяцію високоточного обладнання та організацію замкнутого циклу виробництва. Всі основні вузли конструкцій, включаючи склопакети, виробляються безпосередньо на території підприємства.

наша Продукція

типи алюмінієвих конструкцій

Алюміній має набагато більше різновидів профілів, імпостів і з'єднувачів, ніж ПВХ, що дозволяє створювати нестандартні споруди при збереженні пропорції - вузька рама і широке скло. Всі алюмінієві профілі умовно діляться на два типи, в залежності від необхідних теплозберігаючих властивостей, характерних готовому продукту

холодний алюміній

cold aluminiy

«Холодний» алюміній використовується для скління літніх торгових павільйонів, неопалюваних будівель, офісних перегородок, складських приміщень, вхідних дверей в торгових центрах.

теплий алюміній

hot aluminiy

Використовується для скління опалювальних приміщень, зимових садів, теплих балконних споруд, вентильованих фасадів, вуличних торгових приміщень, вхідних дверей, розсувних систем для котеджів і інше.

Порівняння алюмінієвого та металопластикового скління

параметри
алюміній
металопластик

Екологічність

Екологічно чистий матеріал

Екологічно чистий матеріал

Термін служби конструкції

Більше 50-ти років

15-25 років

Теплове розширення профілю

У 10 разів менше ніж у пластику. Настільки незначне, що їм можна знехтувати.

Пластик розширюється на сонці і звужується при холоді, через що необхідне регулювання фурнітури.

Провисання стулки

Можливо, але дуже рідко

Згодом провисає. Потрібне щорічне регулювання.

Заповнення

Моностеклом, склопакетом, сендвіч-панеллю

Склопакетом, сендвіч-панеллю

Скління великих площ

Можливо скління будь-яких площ, горизонтально, вертикального і похилого розміщення (зимові сади, фасади).

Використовуються додаткові підсилювальні елементи для вертикального скління вікон і балконів.

Нестандартні конструкції

Будь-які види конструкцій

Коло, трапеції, трикутники, арки без імпостів «сонечком».

Забарвлення по RAL

Близько 1000 матових і глянсових квітів. Нанесення порошковою фарбою.

Близько 30 декорів структурою дерева або піску. Нанесення плівкою.

Вартість кольорового профілю

Майже не відрізняється від білого, так як алюміній фарбується завжди, навіть в білий колір.

Дорожче білого ПВХ-профілю на 30-60%, тому що наклеюється спеціальна плівка.

Температура плавління

860 ° C, не виділяє шкідливих речовин при горінні.

230 ° C, при горінні виділяє речовини, здатні отруїти організм людини.

alum 1 1 1

Алюмінієві системи

Завдяки постійним інвестиціям в розвиток, компанія «Екіпаж» регулярно виносить на ринок новаторську продукцію і безперервно вдосконалює вже існуючий парк обладнання. Тим самим, забезпечуючи компанії одну з провідних позицій в області переробки архітектурних алюмінієвих систем.

 

Ми виробляємо:

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультація експерта, заповніть будь-ласка свої данні:

alum 2

На нашому виробництві використовуються:

  • дві лінії для виробництва склопакетів;
  • автоматичний двох-головочний відрізний верстат EMMEGI CLASSIC MAGIC;
  • обробний центр EMMEGGI PHANTOMATIK T 3A;

Завдяки використанню кутових оброблювальних головок і пилкового диска, центр може обробляти профіль по п’яти сторонам. Крім того, верстат оснащений рухомим робочим столом для полегшення завантаження / розвантаження профілю. Ця функція також дозволяє значно збільшити максимальні розміри оброблюваного перетину.

– автоматичний верстат для запресовування 2000 Pressta-Eisele;

 

Кутообтискний прес призначений для швидкої і точної збірки конструкцій з алюмінієвого профілю без використання гвинтових з’єднань.

– Напівавтоматичний верстат Prisma Pressta-Eisele – вирізні верстати для високоточної обробки алюмінієвих профілів при виготовленні фасадних, купольних, пірамідальних та інших конструкцій складної форми.

Даний ряд обладнання дозволяє добитися виняткової точності обробки при високій продуктивності виробництва. Універсальність наших верстатів дає можливість працювати з великою кількістю матеріалів, здійснювати оперативні переналагодження для виробництва стандартних і нетипових конструкцій.

Крім виробництва алюмінієвих конструкцій фахівці «Екіпаж» здійснюють кваліфікований монтаж усіх вироблених виробів. Завдяки постійним монтажним групам і наявності власної логістики, ми виконуємо замовлення оперативно і якісно, ​​з дотриманням всіх необхідних технічних вимог.

Для того, щоб алюмінієва продукція «Екіпаж» була максимально надійною ми ретельно відбираємо і беремо в роботу тільки якісні матеріали і комплектуючі. Усі постачальники алюмінієвого виробництва «Екіпаж» – надійні компанії з багатим досвідом і високою якістю продукції.

Завдяки багаторічному досвіду роботи з алюмінієвими системами, ми придбали солідний досвід співпраці з будівельними компаніями, бюджетними організаціями та великими будівельними об’єктами. При необхідності, ми можемо вести кілька об’єктів одночасно, не порушуючи терміни і дотримуючись високої якісті робіт