Скління балкону

Скління балкону

Сьогодні засклення балконів в Харкові дає можливість вирішити різні завдання. Так, світлопрозорі конструкції забезпечують захист від опадів, пилу та комах, підвищують звуко-і теплоізоляцію суміжного приміщення. А при виборі енергозберігаючих вікон, якісному утепленні і інших роботах (наприклад, винесення балкона) можна отримати додаткові корисні квадратні метри або навіть невелику кімнату для роботи, відпочинку, спортивних занять.

Якщо ви хочете засклити балкон в Харкові, звертайтеся в компанію «Екіпаж». Ми є безпосереднім виробником вікон на базі як металопластикового профілю, так і алюмінієвих систем. Як наслідок, нам під силу вирішити будь-яке завдання замовника з огляду на всі його вимоги, побажання і фінансові можливості.

Засклення балконів в Харкові: переваги

Сьогодні з урахуванням високих цін на нерухомість чітко простежується тренд на максимально раціональне використання житлового простору. І скління балконів в Харкові – один із способів досягнення цього. Послуга користується популярністю не просто так. До її переваг належить наступне:

 1. Ефективний захист від вітру, опадів (дощу та снігу) і інших атмосферних впливів.
 2. Покращені характеристики звукоізоляції, тобто захисту житла від вуличного шуму.
 3. Підвищення середньої кімнатної температури в зимовий час. Це особливо відчутно в суміжній кімнаті, де при відкритому балконі або старих дерев’яних вікнах взимку часто доводиться включати обігрівач.
 4. Гнучкі можливості використання простору, починаючи від отримання місця для зберігання і закінчуючи створенням повноцінної житлової кімнати.
 5. Розумна вартість. На скління балкона в Харкові ціна сьогодні цілком прийнятна, особливо якщо використовувати металопластикові конструкції і звертатися в компанію-виробник «Екіпаж».
Holodnoe i teploe osteklenie OknaEkipazh

Тепле скління балконів

Теплим вважається такий варіант, в результаті якого балкон можна використовувати протягом усього року, причому навіть в якості повноцінного житлового простору. Так може бути за умови, що температура повітря взимку тут нижче, ніж в суміжній кімнаті, всього на кілька градусів.

При реалізації теплого скління балконів в Харкові підвищені вимоги пред’являються до теплоізоляційними властивостями віконних конструкцій. Як правило, використовуються металопластикові вироби, а саме такі:

 • профіль з монтажною глибиною не менше 70 мм і числом камер від 5 і більше;
 • 2-камерний склопакет мінімум з одним енергозберігаючим склом. Також вітається збільшення загальної товщини склопакета і заповнення його камер не повітрям, а інертним газом аргоном, який збільшує опір тепловтрат.

Теплі вікна необхідні при приєднанні балкону до суміжної кімнати або організації тут житлового приміщення – робочого кабінету, ігрової зони, невеликого тренажерного залу і т.д. Додатково потрібно виконати утеплення (всередині і / або зовні), реалізувати обігрів (теплі підлоги, електричні конвектори тощо).

Холодне скління балконів

Такий варіант підходить, якщо балкон активно використовується тільки в теплу пору року або розглядається в якості побутового приміщення, припустимо, як ще одна зона зберігання речей. Головна причина подібним чином засклити балкон – ціна в Харкові, адже в цьому випадку можна використовувати недорогі металопластикові або алюмінієві вікна, відмовитися від повноцінного утеплення та інших трудомістких етапів благоустрою.

В якості комплектуючих для холодної реалізації можна вибрати або алюмінієві профілі без термовставки, або бюджетні ПВХ-системи з 3-5 камерами. Плюс підійдуть і однокамерні склопакети.

Як краще засклити балкон

Вибір варіанту (теплий або холодний) залежить від переслідуваних замовником цілей і його побажань щодо подальшого застосування цього неопалюваного приміщення.

Враховувати також потрібно і інші аспекти, в тому числі стан плити підстави і її готовність витримати важкі вікна, способи відкривання стулок і т.д. Менеджери компанії «Екіпаж» обов’язково проконсультують клієнта, запропонують всі доступні альтернативи, включаючи такий модний зараз французький балкон з ПВХ-конструкціями від підлоги до стелі.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані:

Скління балкона - Окна Екіпаж

Скління балкону — професійні послуги компанії Екіпаж

Комфортний та затишний будинок — той, що цілком впорядкований. Тому зазвичай на одному з етапів будівництва та ремонту виникає питання засклення балкону. Використовувати це приміщення виключно для складування непотрібних речей — вже не в тренді. Сьогодні все частіше тут оформлюють повноцінну зону для відпочинку — сезонного або цілорічного, облаштують робочий кабінет, спальню. Щоб усе було виконано у кращому вигляді, необхідно звернутися за допомогою до фахівців, які виконують скління балкону професійно, з дотриманням загальноприйнятих будівельних норм та у погоджені з клієнтом терміни. Саме на такий результат ви можете розраховувати, якщо замовите скління балкону в компанії Екіпаж. Ми пропонуємо вигідні ціни та високу якість систем для встановлення вікон на балконі відповідно до пріоритетів клієнта.

Засклення балкону — основні способи

Деякі люди не вдаються до технологічних процесів, а лише орієнтуються на зовнішню привабливість балкона. Це в корені невірний підхід. При виборі способу, як засклити лоджію, важливо продумати, яких цілей необхідно досягти. Варіанти можуть бути такими:

 • якісний захист внутрішнього простору лише від пилу, бруду, вітру, природних опадів;
 • захист від усіх вищезгаданих факторів та одночасне підвищення енергозбереження на балконі та в прилеглій кімнаті;
 • облаштування зони для відпочинку з максимально красивою панорамою та гранично комфортними умовами у теплу пору року або у будь-який сезон;
 • розширення корисної площі внаслідок приєднання до кімнати, винесення балкона, зменшення будівельної величини систем скління.

Залежно від зазначених вимог, кардинально відрізнятиметься і тип конструкцій, які застосовуються в результаті для засклення балкону.

У перших двох випадках на те, щоб засклити балкон, ціна буде дуже прийнятною. Можна встановити якісні вікна ПВХ з оптимальними характеристиками. У третьому випадку застосовується такий спосіб, як французьке скління балкону. Воно передбачає встановлення вікон на всю висоту з мінімальною величиною профілю. В останньому варіанті ідеальним рішенням буде безрамне засклення балконів, для чого можуть застосовуватись як металопластикові, так і алюмінієві системи.

Засклити балкон — ціна, гарантії

Незалежно від того, яке саме засклення балкону реалізовуватиме компанія Екіпаж, ви завжди можете розраховувати на дотримання таких умов:

 • застосування міцних, надійних, практичних та екологічних безпечних віконних конструкцій, що підтверджено відповідними сертифікатами;
 • гарантія на всі види виробів та види робіт, забезпечена відповідним документом;
 • доступні ціни — засклити лоджію можна абсолютно недорого, якщо за справу беруться професіонали, які враховують доступний бюджет клієнта та його індивідуальні уподобання.

Ми цінуємо напрацьовану роками репутацію, тому відповідально та ретельно ставимося до реалізації кожного проєкту. Звертайтеся прямо зараз будь-яким зручним способом до нашого представника або дізнайтесь можливу вартість засклення балкону через онлайн-калькулятор.