• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
 • Безкоштовна доставка по Україні
Скління балкону

Скління балкону

Сьогодні засклення балконів в Харкові дає можливість вирішити різні завдання. Так, світлопрозорі конструкції забезпечують захист від опадів, пилу та комах, підвищують звуко-і теплоізоляцію суміжного приміщення. А при виборі енергозберігаючих вікон, якісному утепленні і інших роботах (наприклад, винесення балкона) можна отримати додаткові корисні квадратні метри або навіть невелику кімнату для роботи, відпочинку, спортивних занять.

Якщо ви хочете засклити балкон в Харкові, звертайтеся в компанію «Екіпаж». Ми є безпосереднім виробником вікон на базі як металопластикового профілю, так і алюмінієвих систем. Як наслідок, нам під силу вирішити будь-яке завдання замовника з огляду на всі його вимоги, побажання і фінансові можливості.

Засклення балконів в Харкові: переваги

Сьогодні з урахуванням високих цін на нерухомість чітко простежується тренд на максимально раціональне використання житлового простору. І скління балконів в Харкові – один із способів досягнення цього. Послуга користується популярністю не просто так. До її переваг належить наступне:

 1. Ефективний захист від вітру, опадів (дощу та снігу) і інших атмосферних впливів.
 2. Покращені характеристики звукоізоляції, тобто захисту житла від вуличного шуму.
 3. Підвищення середньої кімнатної температури в зимовий час. Це особливо відчутно в суміжній кімнаті, де при відкритому балконі або старих дерев’яних вікнах взимку часто доводиться включати обігрівач.
 4. Гнучкі можливості використання простору, починаючи від отримання місця для зберігання і закінчуючи створенням повноцінної житлової кімнати.
 5. Розумна вартість. На скління балкона в Харкові ціна сьогодні цілком прийнятна, особливо якщо використовувати металопластикові конструкції і звертатися в компанію-виробник «Екіпаж».
Holodnoe i teploe osteklenie OknaEkipazh

Тепле скління балконів

Теплим вважається такий варіант, в результаті якого балкон можна використовувати протягом усього року, причому навіть в якості повноцінного житлового простору. Так може бути за умови, що температура повітря взимку тут нижче, ніж в суміжній кімнаті, всього на кілька градусів.

При реалізації теплого скління балконів в Харкові підвищені вимоги пред’являються до теплоізоляційними властивостями віконних конструкцій. Як правило, використовуються металопластикові вироби, а саме такі:

 • профіль з монтажною глибиною не менше 70 мм і числом камер від 5 і більше;
 • 2-камерний склопакет мінімум з одним енергозберігаючим склом. Також вітається збільшення загальної товщини склопакета і заповнення його камер не повітрям, а інертним газом аргоном, який збільшує опір тепловтрат.

Теплі вікна необхідні при приєднанні балкону до суміжної кімнати або організації тут житлового приміщення – робочого кабінету, ігрової зони, невеликого тренажерного залу і т.д. Додатково потрібно виконати утеплення (всередині і / або зовні), реалізувати обігрів (теплі підлоги, електричні конвектори тощо).

Холодне скління балконів

Такий варіант підходить, якщо балкон активно використовується тільки в теплу пору року або розглядається в якості побутового приміщення, припустимо, як ще одна зона зберігання речей. Головна причина подібним чином засклити балкон – ціна в Харкові, адже в цьому випадку можна використовувати недорогі металопластикові або алюмінієві вікна, відмовитися від повноцінного утеплення та інших трудомістких етапів благоустрою.

В якості комплектуючих для холодної реалізації можна вибрати або алюмінієві профілі без термовставки, або бюджетні ПВХ-системи з 3-5 камерами. Плюс підійдуть і однокамерні склопакети.

Як краще засклити балкон

Вибір варіанту (теплий або холодний) залежить від переслідуваних замовником цілей і його побажань щодо подальшого застосування цього неопалюваного приміщення.

Враховувати також потрібно і інші аспекти, в тому числі стан плити підстави і її готовність витримати важкі вікна, способи відкривання стулок і т.д. Менеджери компанії «Екіпаж» обов’язково проконсультують клієнта, запропонують всі доступні альтернативи, включаючи такий модний зараз французький балкон з ПВХ-конструкціями від підлоги до стелі.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані:

Скління балкона - Окна Екіпаж

Скління балконів і лоджій у Харкові – вигідна пропозиція від виробника

Балкон або лоджія давно перестали бути сховищем непотрібних речей. Сучасна тенденція – інтегрувати їх у житловий простір, максимально підвищивши функціональність. Компанія Ekipazh пропонує скління балкона в Харкові за сучасними стандартами. Як безпосередній виробник конструкцій, запропонуємо:

 • Індивідуальний підхід до ваших побажань. Великий досвід допомагає нашій команді знаходити найкращі рішення навіть для нестандартних планувань.
 • Величезний технологічний потенціал. Ми працюємо з профільними системами різних торгових марок і типів, організували виробничий процес замкнутого циклу. Це значно розширює наші можливості.
 • Оптимальний прайс. Для скління балкона ціна, запропонована Ekipazh, буде найкращою, якщо порівнювати конструкції з повністю ідентичними характеристиками.
 • Комплексні послуги “під ключ”. Якщо вас цікавить не тільки засклення балкона і лоджії, а й повний ремонт з проведенням комунікацій та оздобленням, наші майстри із задоволенням виконають його.
 • Додаткові роботи за їхньої необхідності. Наприклад, зміцнення плити основи, облаштування даху, винос по парапету або плиті.
 • Гарантії і на конструкції, і на монтаж, і на додаткові послуги, які виконані нашими майстрами.

Щоб замовити скління балконів і лоджій, зв’яжіться з нашим менеджером. Він відповість на всі запитання, організує виїзд замірника і завжди тримає руку на пульсі подій, пов’язаних із вашим проєктом.

Додатковий бонус для кожного нашого клієнта – укладення офіційного договору, в якому детально розписуються всі деталі. Ми суворо дотримуємося встановлених термінів.

Готові виконати великі замовлення в короткі терміни. Виробничі потужності дозволяють виготовляти до 500 квадратних метрів скління на добу.

Скління балконів – важливий і корисний етап підвищення функціональності вашої квартири

Облаштований балкон або лоджія набагато корисніше і комфортніше, незалежно від його площі або конфігурації:

 • Скління балкона служить бар’єром для атмосферних негараздів, таких як вітер, дощ, сніг і пил. Внутрішній мікроклімат приміщення захищається від негативного впливу погоди і зберігає комфортну температуру і вологість. Це дає змогу використовувати додаткові квадратні метри з більшою користю.
 • Скління балкона істотно знижує проникнення шуму ззовні в житлове приміщення. Завдяки ізоляційним властивостям склопакетів і герметичним віконним конструкціям звуки поглинаються і пригнічуються. Усередині квартири стає тихіше, спокійніше і затишніше. Це особливо оцінять мешканці будинків, що є сусідами зі жвавими вулицями.
 • Ви зможете використовувати балкон або лоджію цілий рік, зробити його повноцінною частиною житлового простору. Захищений балкон перетворюється на кімнату відпочинку, кабінет, зимовий сад або навіть додаткову спальню, що збільшує функціональність і цінність всієї квартири.

Ви отримуєте унікальну можливість насолоджуватися свіжим повітрям і прекрасним краєвидом у комфортних умовах, не виходячи з дому. Засклений балкон стає місцем для відпочинку, релаксації та спілкування з природою.

Тепле або холодне скління балкона?

Залежно від обраної технології скління балкона може бути як теплим, так і холодним. Що це означає? Давайте розбиратися.

Тепле скління балконів має високі теплоізоляційні властивості завдяки використанню спеціальних багатокамерних профілів, теплозберігаючих склопакетів, теплої технології монтажу. Воно допомагає утримувати тепло в приміщенні взимку і зберігати прохолоду влітку. Таке приміщення має сенс обігрівати – підтримувати комфортну температуру буде не складніше, ніж у решті квартири.

Додаткова перевага теплого скління – поліпшена шумоізоляція.

Згідно з сучасними рекомендаціями для кліматичного регіону України коефіцієнт опору теплопередачі рекомендується вибирати не нижче 0,75 м2х°С/Вт. Цим вимогам відповідає п’ятикамерний металопластиковий профіль, оснащений двокамерним склопакетом або енергоощадним однокамерним з мультифункціональним склом і заповненням аргоном. Також пропонуються алюмінієві профілі з терморозривом у вигляді поліамідної ізоляційної вставки по всьому периметру рами.

Холодне скління балкона зазвичай має нижчі теплоізоляційні характеристики порівняно з теплою технологією. Його основне завдання – захист від вітру, дощу, снігу, пилу. Для виготовлення конструкцій використовується холодний алюмінієвий або трикамерний пластиковий профіль. Заповнення – звичайний однокамерний склопакет або навіть одинарне скло.

Загальна вага таких конструкцій виявляється мінімальною – серйозний фактор, якщо йдеться про старі будівлі, балкони яких мають слабку основу. На таке скління балкона ціна буде мінімальною. Це очевидний вибір, якщо ви не плануєте утеплювати приміщення.

Як підібрати тепле скління балкона або лоджії?

З конфігурацією холодної конструкції зазвичай немає питань. Вибирається найпростіший бюджетний профіль. Тепле скління балкона вимагає більш акуратного підходу.

Незалежно від того, чи хочете ви встановити металопластикові рами або придивляєтеся до алюмінію, потрібна інспекція плити основи

Це пов’язано з особливостями будівництва. Балкон є майданчиком, який не є частиною міжповерхового перекриття. Він входить на деяку глибину всередину фасаду або спирається на балки. З часом міцність кріплення слабшає. Перед теплим склінням такого балкона може знадобитися посилення опори.

Компанія Ekipazh готова виконати ці роботи. Також ми надаємо послуги зі збільшення корисної площі по парапету або плиті.

Далі слід вибрати профільну систему

Кожен виробник зазвичай пропонує кілька серій. У межах одного класу вони матимуть подібні характеристики теплозбереження:

 • Золотим стандартом для теплого скління балконів і лоджій пластиковими конструкціями став п’ятикамерний профіль.
 • Ви отримуєте оптимальне співвідношення ціни та експлуатаційних параметрів, таких як захист від проникнення шуму, втрат тепла, міцності, довговічності.
 • Ще одна важлива перевага – можливість встановити хороший склопакет. Його конфігурація безпосередньо залежить від монтажної ширини профілю.

Більш круті системи саме на балконі використовувати не раціонально. Простіші підійдуть тільки для холодного скління.

Світлопрозоре заповнення – важливий компонент скління балконів

Воно займає практично всю площу. Оптимальні властивості має двокамерна конструкція з трьох стекол і двох повітряних камер між ними з теплими дистанціями. Але таке скління досить важке – по 45 кг на кожен квадратний метр. Не завжди є технічна можливість обрати саме його.

У цьому разі дуже гідний результат забезпечує однокамерний склопакет із широкою дистанційною рамкою в 16 мм. Одне з його стекол обов’язково повинно мати тепловідбивне покриття. Добре працює мультифункціональне скло, яке пропускає більшу частину видимого діапазону, але відсікає близько 70-80% ультрафіолету та інфрачервоного спектра.

Ще одна технологія, яка підвищує енергоефективність склопакета – заповнення камер інертними газами. Зазвичай це аргон.

Усе разом дасть змогу отримати характеристики, майже такі ж, як у двокамерних конструкцій, але за набагато меншої ваги склопакета.

Теплий монтаж – чудовий спосіб додатково захистити ваш балкон від холоду

Згодом власники утеплених балконів починають помічати, що з’явилися протяги, помітна цвіль по периметру рами. Зазвичай це відбувається через кілька років після встановлення. Причина проблеми криється в монтажній піні. При контакті з атмосферною вологою і ультрафіолетом вона втрачає свої властивості. Єдиний спосіб зберегти її стабільність – виконати теплий монтаж за ДСТУ. Для цього ми в Ekipazh використовуємо:

 • Гідробар’єрні плівки для захисту зовнішньої сторони монтажного шва від опадів. Особливість матеріалу в тому, що водяна пара може виходити назовні, а ось вода всередину ніяк не потрапить.
 • Паробар’єрні плівки для захисту піни зсередини. Найчастіша причина намокання піни – насичене парою тепле повітря всередині приміщення. Проникаючи в монтажний шов через щілини, воно поступово остигає, досягає точки роси, і вода, що міститься в ньому, конденсується.
 • ПСУЛ – попередньо стиснуті ущільнювальні стрічки, які забезпечують максимально герметичне прилягання рами до отвору.

Після такого монтажу склінню балконів нічого не загрожує протягом усього терміну експлуатації.

Надійна фурнітура

Щоб ви в будь-який момент могли відкрити вікна на провітрювання, не боятися продувань – вибирайте фурнітуру високої якості. Вона відповідає за функціональність усієї конструкції.

Пропонується класичний поворотно-відкидний механізм і сучасні герметичні розсувні системи, зокрема з кількома контурами ущільнення.

Ремонт або заміна технічно складні, набагато дешевше відразу встановити надійний комплект. Особливо на балкон.

Види конструкцій для скління балкона

Комплектація – тільки частина факторів, які впливають на вартість готової конструкції. На скління балконів у Харкові ціна багато в чому залежить від виду балкона:

 • Найпростіший випадок – лоджія. Потрібна проста лінійна рама для єдиної сторони.
 • Г-подібний балкон трохи складніший. Для стикування бічної і фасадної частини використовується спеціальний кутовий з’єднувальний профіль.
 • П-подібний балкон – це вже два кутових з’єднувача. Плюс за необхідності відкривати бічні секції слід уважно підходити до розробки проєкту, щоб уникнути перетину ручок та інших елементів.
 • Еркерний балкон – дуже цікаве архітектурне рішення. Зазвичай він має складні обриси передньої лінії у вигляді півкола або багатокутника. Через це ускладнюється скління балкона. Секції потрібно зістикувати під нестандартним кутом.
 • Французький балкон – найдорожче рішення, якщо оцінювати тільки вартість конструкції. Воно займає всю площу від підлоги до стелі. Однак комплексний бюджет виявиться дуже вигідним. Не потрібно займатися утепленням і обробкою парапету, а це значна стаття витрат.

Завдяки величезному досвіду ми виконуємо скління балкона в Харкові будь-якої складності. Якість – гарантуємо.

Як подбати про безпеку скління балкона?

Для жителів нижніх і останніх поверхів це актуальне питання. Ми рекомендуємо обов’язково встановлювати протизламну фурнітуру:

 • Вона оснащена багатоточковим механізмом замикання, який закриває вікно в декількох точках по всій довжині. Розкрити його без шуму буде дуже складно.
 • Посилені елементи у вигляді грибоподібних цапф забезпечують більш стійке зчеплення із запірною планкою.

Щоб захистити склопакет від розбиття, замовляйте скло-триплекс. Це кілька скляних листів, об’єднаних між собою спеціальним полімерним шаром полівінілбутиралу (PVB) або етиленвінілацетату (EVA). Таке скло дуже важко пошкодити, воно не розсипається на осколки.

Все це забезпечить стійкість вашого скління балкона до злому.

На скління балкона ціна залежить від особливостей дизайну

І пластиковий, і алюмінієвий профіль доступні в широкій палітрі кольорів. У разі алюмінію обраний відтінок на вартість конструкції не впливає. З пластиком інша історія – необхідна ламінація за допомогою спеціальних плівок. Вона підвищує вартість виробу, але ви отримуєте різноманітний дизайн:

 • кольорові рами;
 • імітація натурального дерева;
 • під бетон або камінь.

Щоб замовити скління балкона в Харкові, залишайте заявку просто зараз. Консультація фахівця – безкоштовна.

ВІДПОВІДАЄМО НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

 • Що таке тепле скління балкона та які його переваги?
  Тепле скління балкона дозволяє використовувати балкон як житловий простір цілий рік завдяки використанню багатошарових склопакетів та профілів з високими теплоізоляційними властивостями. Це забезпечує додатковий захист від холоду та шуму.
 • У чому полягає різниця між теплим та холодним склінням балконів?
  Різниця між теплим та холодним склінням полягає в рівні теплоізоляції: тепле скління використовує багатошарові склопакети з енергозбереженням та профілі з гарною теплоізоляцією, дозволяючи використовувати балкон як додатковий житловий простір, у той час як холодне скління призначене для захисту від опадів та вітру без створення умов для комфортного перебування в холодну пору року.
 • Які фактори слід враховувати при виборі між теплим та холодним склінням балкона?
  При виборі між теплим та холодним склінням важливо враховувати мету використання балкона (житловий простір або місце для зберігання), кліматичні умови регіону та доступний бюджет, оскільки тепле скління обходиться дорожче.
 • Які матеріали використовуються для холодного скління балконів?
  Для холодного скління балконів зазвичай використовуються алюмінієві профілі без термомоста або бюджетні ПВХ-системи з меншою кількістю камер у профілі та однокамерні склопакети, що робить таке скління доступнішим за ціною, але менш захищеним від холоду.