остекление балкона фото

Скління балкону

Сьогодні засклення балконів в Харкові дає можливість вирішити різні завдання. Так, світлопрозорі конструкції забезпечують захист від опадів, пилу та комах, підвищують звуко-і теплоізоляцію суміжного приміщення. А при виборі енергозберігаючих вікон, якісному утепленні і інших роботах (наприклад, винесення балкона) можна отримати додаткові корисні квадратні метри або навіть невелику кімнату для роботи, відпочинку, спортивних занять.

Якщо ви хочете засклити балкон в Харкові, звертайтеся в компанію «Екіпаж». Ми є безпосереднім виробником вікон на базі як металопластикового профілю, так і алюмінієвих систем. Як наслідок, нам під силу вирішити будь-яке завдання замовника з огляду на всі його вимоги, побажання і фінансові можливості.

Засклення балконів в Харкові: переваги

Сьогодні з урахуванням високих цін на нерухомість чітко простежується тренд на максимально раціональне використання житлового простору. І скління балконів в Харкові – один із способів досягнення цього. Послуга користується популярністю не просто так. До її переваг належить наступне:

  1. Ефективний захист від вітру, опадів (дощу та снігу) і інших атмосферних впливів.
  2. Покращені характеристики звукоізоляції, тобто захисту житла від вуличного шуму.
  3. Підвищення середньої кімнатної температури в зимовий час. Це особливо відчутно в суміжній кімнаті, де при відкритому балконі або старих дерев’яних вікнах взимку часто доводиться включати обігрівач.
  4. Гнучкі можливості використання простору, починаючи від отримання місця для зберігання і закінчуючи створенням повноцінної житлової кімнати.
  5. Розумна вартість. На скління балкона в Харкові ціна сьогодні цілком прийнятна, особливо якщо використовувати металопластикові конструкції і звертатися в компанію-виробник «Екіпаж».
Holodnoe i teploe osteklenie OknaEkipazh

Тепле скління балконів

Теплим вважається такий варіант, в результаті якого балкон можна використовувати протягом усього року, причому навіть в якості повноцінного житлового простору. Так може бути за умови, що температура повітря взимку тут нижче, ніж в суміжній кімнаті, всього на кілька градусів.

При реалізації теплого скління балконів в Харкові підвищені вимоги пред’являються до теплоізоляційними властивостями віконних конструкцій. Як правило, використовуються металопластикові вироби, а саме такі:

  • профіль з монтажною глибиною не менше 70 мм і числом камер від 5 і більше;
  • 2-камерний склопакет мінімум з одним енергозберігаючим склом. Також вітається збільшення загальної товщини склопакета і заповнення його камер не повітрям, а інертним газом аргоном, який збільшує опір тепловтрат.

Теплі вікна необхідні при приєднанні балкону до суміжної кімнати або організації тут житлового приміщення – робочого кабінету, ігрової зони, невеликого тренажерного залу і т.д. Додатково потрібно виконати утеплення (всередині і / або зовні), реалізувати обігрів (теплі підлоги, електричні конвектори тощо).

Холодне скління балконів

Такий варіант підходить, якщо балкон активно використовується тільки в теплу пору року або розглядається в якості побутового приміщення, припустимо, як ще одна зона зберігання речей. Головна причина подібним чином засклити балкон – ціна в Харкові, адже в цьому випадку можна використовувати недорогі металопластикові або алюмінієві вікна, відмовитися від повноцінного утеплення та інших трудомістких етапів благоустрою.

В якості комплектуючих для холодної реалізації можна вибрати або алюмінієві профілі без термовставки, або бюджетні ПВХ-системи з 3-5 камерами. Плюс підійдуть і однокамерні склопакети.

Як краще засклити балкон

Вибір варіанту (теплий або холодний) залежить від переслідуваних замовником цілей і його побажань щодо подальшого застосування цього неопалюваного приміщення.

Враховувати також потрібно і інші аспекти, в тому числі стан плити підстави і її готовність витримати важкі вікна, способи відкривання стулок і т.д. Менеджери компанії «Екіпаж» обов’язково проконсультують клієнта, запропонують всі доступні альтернативи, включаючи такий модний зараз французький балкон з ПВХ-конструкціями від підлоги до стелі.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультація експерта, заповніть будь-ласка свої данні: