• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
 • Безкоштовна доставка по Україні
Профільні системи алюміній

Профільні алюмінієві системи

Одним з комплектуючих віконно-дверних систем є алюмінієвий профіль. Такий профіль виготовляють, як правило, зі сплаву алюмінію, магнію і кремнію методом гарячої екструзії. Сплав легко піддається вторинній обробці.
Алюміній – негорючий (екологічно чистий) матеріал.  Через ці характеристики алюмінієві конструкції користуються великою популярністю при склінні дитячий садів, шкіл, лікарень.

Довговічність профільних систем з алюмінію складає більше 80 років, при цьому профіль незначний у вазі і витримує великі навантаження.
Компанія «Екіпаж» надає на вибір системи:

 • з «холодним» профілем, застосовуються для неопалюваних приміщень;
 • з «теплим» профілем, встановлюються в опалювальних приміщеннях, спрямовані на збереження тепла.

Системи з алюмінієвого профілю дають можливість реалізовувати найсміливіші дизайнерські рішення, при цьому універсальні і практичні при виготовленні різних конструкцій (дверних, віконних, фасадних).

profil iz alyuminiya

Алюмінієві профільні системи в Україні в конструкціях будь-якого призначення

Компанія Ekipazh виготовить конструкції з алюмінієвого профілю для житлових комплексів, приватних котеджів, офісних будівель, комерційної нерухомості, медичних і громадських установ, промислових і складських об’єктів тощо. Ми використовуємо сучасні алюмінієві профільні системи (АПС) провідних виробників. Це різні торгові марки і серії, які обробляються на інноваційному обладнанні висококваліфікованими майстрами. Ми можемо виготовити все, що вам необхідно:

 • Алюмінієві вікна та двері.
 • Легкі офісні перегородки.
 • Розсувні системи з алюмінію.
 • Зимові сади, закриті тераси та веранди.
 • Фасадне скління, зокрема складної конфігурації.

Ми готові підключитися до вашого проєкту на будь-якому етапі. Фахівці конструкторського відділу Ekipazh до ваших послуг, якщо необхідно провести розрахунки і підготувати конструкторське рішення. Або виготовимо і встановимо вироби за вашою документацією.
Ви можете замовити алюмінієві профільні системи в Харкові та інших містах України. Запропонуємо оптимальні ціни та індивідуальний підхід. Виробничі потужності дозволяють виготовляти навіть дуже великі обсяги продукції в короткі терміни.
Працюємо за офіційним договором як з фізичними, так і з юридичними особами. Чесна і прозора комунікація – з нашої точки зору найкраща стратегія для успішного бізнесу.

Що таке алюмінієві профільні системи АПС?

Це поняття об’єднує сімейство взаємопов’язаних узгоджених компонентів, виготовлених з алюмінієвого сплаву, які дають змогу виготовляти певний тип конструкцій. До таких належать сам профіль, який часто в рамках однієї серії доступний у кількох конфігураціях, з’єднувальні та кріпильні елементи, ущільнювачі. Усе це комбінується між собою, перетворюючись у професійних руках конструкторів і майстрів на потрібні вироби.

Яка б вас не зацікавила алюмінієва профільна система, ціна на неї буде досить відчутною, якщо порівнювати з тим же пластиком. Адже для її виробництва потрібен спеціальний сплав з алюмінію з добавками кремнію і магнію. Такий склад забезпечує високу твердість, жорсткість, міцність і стійкість до корозійних процесів.

Самі профілі виготовляють методом гарячої екструзії під впливом високого тиску. Завдяки цій технології планки набувають точної геометричної форми перерізу при досить великій довжині. Залежно від виробника ламелі можуть досягати 6 метрів.

В якості фінішного покриття використовуються різні технології:

 • Анодування – створення поверхневого оксидного шару з контрольованими властивостями методом електролітичного окислення. Завдяки йому забезпечується підвищена корозійна стійкість, нечутливість до подряпин і зносу, а також можливість надання виробам різних колірних відтінків. Оброблений таким чином матеріал зберігає початковий рівний відтінок протягом усього експлуатаційного терміну, не боїться контакту з побутовою хімією та інших подібних впливів.
 • Порошкове фарбування дає змогу отримати широку палітру відтінків у системі RAL. Процес забезпечує рівномірне і якісне покриття, а також має низку переваг перед іншими методами фарбування. Завдяки високій механічній міцності та адгезії шар фарби виходить тонким, рівномірно гладким, не сколюється і не розтріскується під впливом перепадів температури. Пігмент має високу стійкість до ультрафіолету, тому не вицвітає. Фасадні елементи з пофарбованого алюмінію і через п’ятдесят років мають чудовий вигляд.

Таким чином алюмінієві профільні системи в Україні мають грандіозний потенціал як з конструктивного, так і з декоративного боку.

Інші переваги, якими наділені якісні алюмінієві профільні системи

Конструкційна багатогранність профілю з алюмінію зробила цю технологію універсальною і застосовною для широкого спектра будівельних і дизайнерських рішень. Він міцний, піддається згинанню і жорсткому з’єднанню під різними кутами, здатний нести величезні механічні навантаження від скління великої площі, залишаючись елегантно тонким.

Алюмінієві профільні системи підходять для створення конструкцій різних геометричних форм. Секції можуть бути прямокутними, круглими, квадратними, трапецієподібними, у вигляді радіальних секцій тощо. Алюміній легко обробляється на звичайному обладнанні. Сучасні архітектори полюбили його за можливість створювати різноманітні конструкції та адаптувати їх під різні архітектурні та інженерні вимоги.

Крім цього:

 • Алюмінієві профільні системи успішно експлуатуються в будь-якому кліматі. Вони практично позбавлені температурного розирення, не бояться низьких температур і не втрачають жорсткість під активними сонячними променями південних регіонів.
 • Алюміній не горить і не запалюється у звичайних умовах. Його температура плавлення становить близько 660°С. Під час нагрівання він не виділяє токсичних речовин у повітря і не димить. Це матеріал з високою пожежостійкістю.
 • Термін експлуатації алюмінієвих профільних систем перевищує 80 років. Весь цей час він зберігає свої властивості і чудовий зовнішній вигляд. Його не потрібно перефарбовувати, відновлювати або проводити інші подібні реанімаційні процедури. Весь догляд зводиться до періодичного очищення за допомогою звичайних побутових засобів.
 • Це найкраще рішення для дитячих садків, лікарень, лабораторій та інших об’єктів, де потрібна регулярна дезінфекція. Обробка навіть агресивними складами не зашкодить виробам з алюмінію. Ви зможете виконати всі санітарні норми без ризику для конструкцій.
 • Турбота про екологію – дуже важливий момент у сучасному будівництві. Алюміній може бути повністю перероблений без втрати якості і безпечно використаний для виробництва нових виробів. Близько 90% цього металу потрапляють на повторний цикл. Це знижує потребу у видобутку нової сировини і зменшує вплив на навколишнє середовище. Завдяки низькій питомій масі транспортування вимагає меншої витрати палива. З огляду на все вищесказане і довговічність алюмінієвих конструкцій, ви отримуєте технологію, яка відповідає високим екологічним стандартам.

Алюмінієві профільні системи стали символом сучасної архітектури. Без них складно уявити блоб напрямок, High-Tech, мінімалізм.

Чим відрізняються холодні й теплі алюмінієві профільні системи?

До недавнього часу алюмінієві профільні системи в Україні використовувалися переважно для скління холодних приміщень і створення офісних перегородок. З появою теплої технології вони поступово, але впевнено відвойовують ринок вікон для приватних будинків і квартир.

Алюміній – це метал з досить хорошою теплопровідністю. Навіть за наявності декількох камер профіль буде холодним. Витоки крізь тонкі містки холоду дуже відчутні. Позбутися їх дозволили терморозриви (термовставки), організовані по всьому периметру конструкції. По суті тепер ми маємо дві рами – зовнішню і внутрішню, які з’єднуються за допомогою поліамідних вставок. Для поліпшення теплоізоляційних властивостей у цій зоні можуть використовуватися додаткові полімерні заповнювачі.

Такі конструкції зберігають високу міцність. У них достатня монтажна ширина, щоб встановити енергозберігаючі двокамерні склопакети зі склом триплекс. Таким чином крім енергоефективності ви отримуєте високий рівень безпеки.

Які алюмінієві профільні системи використовуються компанією Ekipazh?

Ми налагодили виробництво всіх типів конструкцій, для чого використовуються кілька серій алюмінієвого профілю.

Алюмінієві профільні системи для класичних вікон і дверей

Залежно від особливостей проєкту ми можемо запропонувати кілька рішень:

 • Hoffmann L45 і Alumil M15000 призначені для холодних приміщень. Зазвичай їх обирають для скління неопалюваних лоджій і балконів, комерційної нерухомості, холодних тамбурів і веранд, зонування простору всередині приміщень, тобто в якості офісних перегородок. Це дуже легкі профілі. Як заповнення може використовуватися склопакет або навіть одинарне скло.
 • Сімейство теплих алюмінієвих профільних систем представлено торговою маркою Hoffmann W70, а також серіями ТМ Alumil SD77, S77, S91, SD95. Залежно від обраної конфігурації ви зможете встановити дуже теплий склопакет завтовшки до 68 мм і отримати чудове рішення для пасивних будинків з мінімальним енергоспоживанням.

Ми зможемо виготовити конструкції з гнутого профілю або якщо його секції повинні з’єднуватися під нестандартними кутами. Доступні великі панорамні вікна.

Алюмінієві профільні системи для розсувних конструкцій

Головна перевага цієї технології – можливість організувати дуже великі проходи, що відчиняються і при цьому не потребують багато вільного простору. Рухома секція переміщається вздовж стіни або глухої частини скління по спеціальній направляючій. Це чудовий спосіб оформити вихід на терасу, зимовий сад або балкон, підвищити функціональність вашого офісу.

Ми також освоїли кілька алюмінієвих профільних систем цього призначення:

 • Alumil M14000 – ще одна холодна система для неопалюваних приміщень або внутрішніх конструкцій. Великі стулки 1.5х2.4 м можуть оснащуватися москітними сітками. Можливе фарбування та декорування. Заповнення – склопакети 12-20 мм.
 • Alumil M19800 – серія призначена для теплих дверей із типом відкривання гармошка. Незважаючи на невелику ширину одиничної стулки в 500 мм, можна виготовити великі конструкції, які дають змогу практично повністю звільнити отвір. Заповнюються моносклом або склопакетом до 32 мм завтовшки.
 • Alumil S560 – класична розсувна алюмінієва профільна система для теплих рішень. Залежно від кількості рухомих секцій пропонуються профілі з монтажною шириною 63, 136, 208 мм. Заповнення – одинарне скло або енергоощадний склопакет до 42 мм. Стулки 2.0х2.5м надають карколомний панорамний вид. Два замкнутих ущільнювальних контури з EPDM не допускають продування.
 • Alumil S700 – це вже підйомно-розсувна тепла алюмінієва профільна система, ціна на яку буде максимальною. Але за цю вартість ви отримуєте стулки просто колосальних розмірів 2.5х3.0м. Можна використовувати до трьох рейок, тобто сумарна ширина отвору перевищує 7.0 метрів. Низький поріг може бути розміщений на одному рівні з покриттям підлоги. Склопакет 22-44 мм і два контури EPDM надійно захищають від продування та атмосферних опадів. Якщо ви мріяли про будинок із прозорою стіною – це ваш вибір.

Завдяки різноманітності технологій кожне архітектурне завдання буде реалізовано оптимальним чином.

Алюмінієві профільні системи для стійко-ригельних фасадів

Ми пропонуємо два бренди:

 • AluLight F50 призначена для геометрично простих фасадів, у які можуть бути вбудовані вікна та двері на основі інших серій профілю. Допускається товщина заповнення 4-50 мм. Цей профіль можна замовити в холодному і теплому варіанті.
 • Alumil M7 підходить для похилих і багатокутних конструкцій. Сумісна з багатьма віконними та дверними системами. Відповідає сучасним вимогам безпеки та надійності. Для заповнення підходять панелі та склопакети 4-54 мм.

Менеджери Ekipazh допоможуть розібратися у всіх питаннях і підібрати найбільш оптимальні алюмінієві профільні системи в Києві та інших містах України для вашого проєкту. Не витрачайте свій час на довгий збір інформації – телефонуйте нам.

ВІДПОВІДАЄМО НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

 • Що таке алюмінієві профільні системи?
  Алюмінієві профільні системи – це конструкції з алюмінію, які використовуються для виготовлення вікон, дверей, фасадів та інших елементів будівель. Вони відрізняються високою міцністю, легкістю та довговічністю, служать понад 50 років.
 • Які переваги мають алюмінієві профільні системи?
  Перевагами є їх довговічність, міцність, легкість, можливість створення конструкцій будь-якої складності та форми, а також чудові тепло- та звукоізоляційні властивості "теплих" профілів.
 • Чи підходять алюмінієві профільні системи для комерційних будівель?
  Абсолютно. Вони ідеально підходять для створення фасадів офісних будівель, магазинів, виставкових центрів та інших комерційних об'єктів, забезпечуючи міцність, довговічність та сучасний зовнішній вигляд.
 • Які гарантії на алюмінієві профільні системи?
  Компанія «Екіпаж» надає гарантію 5 років на свої алюмінієві профільні системи, підтверджуючи їхню високу якість та довговічність.