• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Скло Солар: навіщо воно використовується?

Скло Солар: навіщо воно використовується?

Якщо для вашої квартири сонце – зовсім не друг, а докучливий кліматичний фактор, вибирайте мультифункціональне скло Солар. Це особлива технологія, яка дозволяє знизити проходження теплового та ультрафіолетового випромінювання, зберігаючи досить високу прозорість у видимому діапазоні. З цієї статті ви дізнаєтесь, як це працює.

Що таке скло Солар і як воно створюється?

Особливі фізичні властивості склопакет Солар отримує завдяки тонкому напиленню з іонів срібла. Воно здійснюється за допомогою спеціальних вакуумних установок. Зразок срібла бомбардується іонами, через що окремі частинки матеріалу вириваються в простір і потім осідають на скляній поверхні. Після додаткової обробки виходить рівномірне покриття з високою адгезією (зчепленням) до основи.

Пластикові вікна Солар зазвичай мають зовнішнє скло зі спеціальним покриттям, яке звернене до камери. Воно не контактує із зовнішнім середовищем і тому зберігає свої властивості стільки ж, скільки сам склопакет.

Металізований шар по-особливому перетворює сонячне випромінювання залежно від спектру.

Steklo Solar zachem ono ispolzuetsya 2

Склопакет Солар затримує близько 60% теплового (інфрачервоного) випромінювання

ІЧ-діапазон є основним джерелом перегріву приміщень, які довго під впливом сонячних променів. Таким чином, абсолютно пасивним чином відсікається більше половини тепла. Це знижує навантаження на енергосистему, оскільки вам потрібно менш інтенсивне кондиціювання влітку та обігрів узимку.

Температурний фон стає набагато комфортнішим без додаткових витрат енергоносіїв.

Солар – скло, яке відсікає близько 70% ультрафіолету

Причому чим ближче до короткохвильової межі діапазону, де саме розташоване найбільш активне і шкідливе випромінювання, тим краще працює фільтрація.

Вплив УФ-променів призводить до руйнування матеріалів (особливо текстилю), вицвітання меблів та оздоблення. Чим його менше, тим довше ваш ремонт виглядатиме презентабельно. Тому ціна на скло Солар повністю окупається економією на оновленні інтер’єру.

Steklo Solar zachem ono ispolzuetsya 3 ukr

Понад 65% видимого світла безперешкодно проходить крізь скло.

Це одна з ключових відмінностей мультифункціонального скла Солар від різних плівок, що ламінують. У приміщенні зберігається комфортне природне освітлення навіть у похмурий день.
Із зовнішнього боку металізоване напилення виглядає як дзеркало. Цікаві перехожі нічого не зможуть побачити, тоді як для вас огляд зберігається вільним. Це означає, що немає потреби постійно засмикувати штори, навіть якщо ви живете на першому поверсі. Вікна Солар надійно оберігають вашу приватність.

Отже, подібні переваги, які надають пластикові вікна Солар

Підвищена на скло солар ціна виправдана покращеними характеристиками модифікованого матеріалу:

  • Зниження перегріву приміщення влітку та втрат тепла взимку. Ви заощаджуєте на комуналці.
  • Блокування ультрафіолетового проміння. Це турбота про здоров’я людей, що знаходяться всередині, і збереження внутрішнього оздоблення та меблів.
  • Оптимальне освітлення вдень. У приміщенні буде цілком комфортно за будь-якої погоди.
  • Тривалий термін експлуатації. Покриття досить тверде та захищене від зовнішніх впливів.
  • Привабливі вид зовні. Помітний дзеркальний ефект яскраво вирізняється. Він особливо добре поєднується із сучасними архітектурними стилями.
  • Захист від сторонніх поглядів. З боку вулиці приміщення не проглядається.

Єдиним умовним недоліком є відносно висока ціна на скло Солар. Це досить затратна розробка. Але витрачені гроші виявляться перспективним вкладенням, яке у довгостроковій перспективі багаторазово окупиться.

Існує думка, що сонцезахисні плівки, що ламінують, чудово замінюють подібне покриття. Однак з технічного погляду це не так. Плівки затримують весь спектр, тому сильно затіняють приміщення. Для вікон, що виходять на північ, вони протипоказані, через що страждає загальний екстер’єр будівлі. До того ж вони дуже швидко втрачають свої властивості через механічне зношування.

Як вибрати якісний склопакет Солар?

На жаль, перевірити оригінальність покриття можна лише за допомогою спеціального обладнання, такого як спектрофотометр. Тому єдина успішна стратегія – вибирати виробника вікон із гарною репутацією.

Компанія Ekipazh давно працює із цією технологією. Ми замовляємо скло Солар безпосередньо у виробника великими партіями, тому впевнені у його оригінальності. Надамо необхідні сертифікати та свідоцтва. Враховуючи широку клієнтську мережу, відому торгову марку, нам набагато вигідніше пропонувати якісні конструкції та послуги. Менеджери готові надати максимум інформації та допомогти з вибором — звертайтесь.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: