• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська набережна 17, корп.З
Загартоване та триплекс скло, склопакети

Загартоване та триплекс скло, склопакети

Фабрика Вікон Екіпаж спеціалізується на виробництві спеціальних склопакетів, до складу яких входять безпечне загартоване скло та скло триплекс. Ці матеріали забезпечують високий рівень захисту та довговічність, роблячи склопакети ідеальним вибором для різних архітектурних рішень.

ЗАГАРТОВАНЕ СКЛО

Цей тип скла широко застосовується у місцях із високими вимогами до безпеки. При руйнуванні воно розпадається на безліч дрібних фрагментів із негострими краями, що мінімізує ризик травмування. Загартоване скло відрізняється підвищеною стійкістю до температурних перепадів до 200 °C.

ТЕРМОЗМІЦНЕНЕ СКЛО

Цей вид скла призначений для зниження ризику термічного шоку. На відміну від загартованого скла, при руйнуванні воно утворює великі гострі уламки, залишаючись у рамі. Термозміцнене скло витримує температурні перепади до 100 °C і часто використовується у структурних склопакетах для південних фасадів або у складі триплексу для скляних дахів, навісів або підлоги.

ТРИПЛЕКСАЦІЯ СКЛА

Триплекс – це шарувате скло, що складається з кількох аркушів, скріплених спеціальною плівкою. Воно має високі показники безпеки, міцності та звукоізоляції. Триплекс широко використовується не тільки в автомобільній промисловості та в архітектурі, але і у виготовленні меблів, таких як шафи-купе, та в інших областях.

Наша компанія пропонує можливість замовити склопакети у будь-якому технічному виконанні, до складу яких входять загартоване та триплекс скло з гарантією якості та термінів, а також послуги монтажу.

Що потрібно знати про вибір склопакета

windowselect 1

Глибина склопакета

Важливою характеристикою є глибина або товщина склопакета. Даний параметр впливає на тепло- та звукоізоляцію вікна

Детальніше
windowselect 2

Кількість камер

Стандартні склопакети складаються з однієї або двох повітряних камер, це простір між склом.

Детальніше
windowselect 3

Товщина скла

Товщина скла зазвичай складає від 4 до 12 мм. Великі склопакети потребують більш товстого скла для виконання своїх технічних характеристик

Детальніше
windowselect 4

Тип скла

Скло може бути звичайним, енергозберігаючим, мультифункціональним, загартованим або триплексом. Також є безліч варіантів кольору та дизайну.

Детальніше
windowselect 5

Дистанція між склом

Використання різних  дистанцій у склопакеті сприяє підвищенню показників шумоізоляції

Детальніше
windowselect 6

Заповнення камер склопакета

Для покращення характеристик енергозбереження вікна, камери у склопакеті наповнюють інертним газом аргоном.

Детальніше

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані:

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

Двокамерні склопакети

Двокамерний склопакет — найбільш популярний та затребуваний тип склопакета для будь-яких приміщень. Наша компанія виготовляє близько 80 видів двокамерних склопакетів. Тому варто розібратись який склопакет краще підійде саме для вашого приміщення і буде оптимальним з необхідними технічними характеристиками та ціною.

Енергозберігаючі склопакети

Енергозберігаючий склопакет на сьогодні не просто популярне рішення, яке забезпечує збереження тепла в будинку, але і є стандартом ДБН для житлових приміщень. Фабрика Екіпаж пропонує понад 40 варіантів енергозберігаючих склопакетів під будь-які завдання та вимоги.

Великогабаритні склопакети

Архітектурні тенденції сучасності прагнуть створення світлих і просторих приміщень, що призводить до збільшення використання скляних елементів у конструкціях будинків. Нові проекти часто включають великі прозорі поверхні, для реалізації яких необхідні великоформатні склопакети.

Броньована плівка на вікна!