Балконні двері

Балконні двері

Балконні двері ПВХ разом з глухим або вікном, що відчиняється входять в так званий балконний блок.

Двері “Екіпаж” можуть бути виконані з профільних систем – Aluplast, і WDS і комплектуються німецькою фурнітурою Roto або української фурнітурою AXOR.

Конфігурації балконних дверей можуть бути декількох типів:

dveri balcon 1

Якщо балкон складається з глухого вікна і двері, для зручного провітрювання можна зробити двері поворотно-відкидні. Балконні двері “Екіпаж” комплектуються:

 • ручками різних моделей і кольорів;
 • засувками;
 • ручками курця з боку балкона;
 • москітними сітками;
 • замками і ключами.

Балконні двері - Окна Екіпаж

Вихід на балкон — популярні моделі від компанії Екіпаж

Сучасні новобудови створюються з досить великою площею балкона, тому кожен власник квартири прагне використовувати її максимально раціонально як додаткове житлове приміщення. До цього ж висновку приходять і власники старіших будівель, які намагаються навіть на невеликій площі створити досить комфортні умови для зони відпочинку або робочого кабінету, навіть спальні в теплу пору року. Щоб реалізувати такі ідеї, необхідно не тільки відповідально поставитися до скління балкона, а й вихід на балкон купити такий, щоб він підтримував очікувані умови експлуатації.

Компанія Екіпаж пропонує свої послуги зі скління різних приміщень у Києві, Харкові та інших містах України. До нас звертаються ті люди, які над усе цінують якість ремонту, хочуть розумно заощадити виділений на нього бюджет.

 

Вихід на балкон — вартість

Сучасні виробники вікон і дверей враховують попит користувача. Тому у продажу масово представлені такі варіанти:

 • вихід на балкон ПВХ;
 • дверні конструкції з алюмінію.

На пластиковий вихід на балкон ціна може бути вищою або нижчою за алюмінієві моделі. Все залежить від кінцевих показників конкретного виробу. Щоб розібратися у відмінностях, спочатку потрібно спланувати, яку площу займатимуть двері для виходу на балкон. Далі конструкція планується на підставі таких даних:

 • тип профілю;
 • глуха стулка або з відкриванням;
 • верхнє або повне скління дверей буде використовуватись;
 • тип скла, форма, розміри.

Можна замовити й повноцінний балконний блок ПВХ, який включає певну кількість віконних стулок і дверей. Причому стулки можуть бути глухими, поворотно-відкидними, розсувними, розстібними. Двері можуть встановлюватися в блоці праворуч або ліворуч від вікна, монтуватись у центрі всієї системи. Залежно від цього визначається вартість всієї конструкції.

Прагнучи попередньо прорахувати вартість скління, необхідно враховувати, що чим функціональніша фурнітура використовується в системі, тим вище буде і ціна пластикового балконного блоку.

При використанні алюмінієвих конструкцій можна значно підвищити світлопроникність приміщення. Це реальний спосіб для економії електроенергії. Однак важливо правильно зорієнтуватися в характеристиках енергозбереження такого виробу, щоб комфортно перебувати в приміщенні можна було і в спеку, і під час зимових холодів.

 

Балконний блок металопластик — гарантії якості від компанії Екіпаж

Наша компанія працює на ринку не перший рік. Ми дотримуємося виключно чесної та прозорої політики ведення бізнесу. Щоб забезпечити клієнтів дійсно надійними, зносостійкими, міцними, довговічними та функціональними конструкціями для скління балконів та інших приміщень, ми співпрацюємо лише з відомими та перевіреними виробниками фурнітури, склопакетів, профілів.

Якість усіх виробів нашого каталогу підтверджується відповідними сертифікатами. Тому вихід на балкон замовити можна без побоювань встановлення бракованих виробів або непрофесійного монтажу. На весь перелік послуг за договором та придбаними товарами надається офіційна гарантія.