• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Утеплення балкону

Утеплення балкону

Компанія «Екіпаж» пропонує великий спектр послуг з балконного благоустрою. Наші досвідчені майстри виконують утеплення балконів в Харкові із застосуванням кращих теплоізоляційних матеріалів. Дізнатися подробиці і ціни ви можете прямо зараз, зателефонуємо нам.

Навіть засклений балкон може бути джерелом втрат тепла. Через це взимку на ньому і в суміжній кімнаті холодніше, ніж хотілося б. Усунути цю проблему дозволяє утеплення балкона в Харкові. Реалізувавши його, це неопалюване приміщення можна використовувати в рази ефективніше.

Коли варто робити утеплення балкону в Харкові

Процедура зводиться до укладання на стіни, підлогу і стелю теплоізоляційних матеріалів, що збільшують опір тепловтрат. В результаті кімнатне повітря краще зберігається всередині, а холоду складніше проникати з вулиці. Так створюється тепле приміщення, яке в умовах нашого клімату може цілий рік використовуватися мешканцями.

Утеплення балкона в Харкові роблять в ситуаціях, коли не хочуть обмежувати цей простір тільки побутової функцією, тобто зберіганням різних речей і сушінням білизни після прання. Утеплювати потрібно, якщо:

  • приєднується до суміжної кімнати, в тому числі кухні, вітальні і т.д. Це дозволяє збільшити житловий простір, але висуває підвищені вимоги до теплоізоляції, адже тут має бути комфортно незалежно від погоди за вікном;
  • перетворюється в самостійну кімнату. Найчастіше тут облаштовується робочий кабінет, зона відпочинку, невеликий фітнес зал з біговою доріжкою або еліптичних тренажером. Укладанням утеплювачів таке благоустрій не обмежується: також потрібно створити джерела тепла, роль яких виконують теплі електричні підлоги, конвектори та т.д .;
  • в суміжній кімнаті недостатньо тепло, і вам доводиться часто включати обігрівачі взимку.

Як реалізувати утеплення балконів в Харкові: поради

Першочерговим завданням є вибір відповідних теплоізоляційних матеріалів. Від них залежить, якою буде на утеплення балкона ціна в Харкові, загальна ефективність опору втрат тепла, подальші дії з благоустрою, включаючи фінішну обшивку і т.д.

При виборі утеплювача слід дотримуватися таких рекомендацій:

  • перевагу віддавайте більш легким матеріалам, які не сильно збільшують навантаження на бетонну плиту підстави;
  • ізолятор повинен бути добре готовий до несприятливих атмосферних впливів або ж додатково захищений від пара, вологи і т.д .;
  • при внутрішніх роботах потрібно шукати баланс між товщиною матеріалу і якістю теплоізоляції. Сильно красти вільний простір, часто і так невеликих лоджій, не рекомендується.

Компанія «Екіпаж» використовує різні, добре зарекомендувавші себе на практиці, теплоізоляційні матеріали: пінопласт, пінополістирол, мінеральну вату.

Зовнішнє утеплення балкону в Харкові

vneshnee uteplenie balkona oknaekipazh.com .ua

З точки зору фізики більш ефективний опір втрат тепла забезпечує розміщення утеплювача з боку холодної частини стіни. Також утеплення балкона зовні в Харкові дозволяє уникнути проблеми крадіжки корисного простору, тобто тут можна сміливо брати самі товсті плити мінеральної вати, пінопласту і т.д., щоб домогтися найвищих теплоізоляційних властивостей.

Але трудомісткість зовнішніх робіт вище. А якщо виносне простір вже засклений, то ми відповідну послугу не надаємо. В такому випадку реалізувати процес можна тільки за допомогою промислових альпіністів, а це коштує мінімум в 2 рази дорожче. Врахуйте, що в історично значущих будівлях вносити зміни в зовнішній вигляд заборонено, так що тут подібні зовнішні роботи не виконуються.

Внутрішнє утеплення балкону

vnutrennee uteplenie balkona oknaekipazh.com .ua

Обійдеться дешевше, вимагає менше часу і може забезпечити відмінні результати. Щоб звести до мінімуму втрати простору, рекомендується використовувати пінополістирол, який за інших рівних умов виграє по теплоізоляції у пінопласту. Цей утеплювач підходить для укладання на будь-які поверхні, в тому числі стіни, підлогу і стелю.

Якщо хочете, щоб все було зроблено швидко і професійно, вибирайте послуги компанії «Екіпаж».

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: