• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська набережна 17, корп.З
Французький балкон

Французький балкон

Французьке скління балкона в сучасному розумінні зводиться до розміщення тут великих світлопрозорих конструкцій висотою від підлоги до стелі. В цьому випадку можна домогтися максимального проникнення природного світла в квартиру, створити оригінальне оформлення інтер’єру і отримати бездоганний панорамний вид, що відкривається з вікна. Плюс французький балкон під ключ в Харкові дозволяє виконати благоустрій швидше, відмовившись повністю від необхідності таких робіт, як зовнішня обшивка та утеплення, а від внутрішнього оздоблення – частково (потрібно укласти підлогу і обшити стелю).

Якщо вас цікавить французький балкон в Харкові, звертайтеся в компанію «Екіпаж». Ми виробляємо віконні конструкції з ПВХ і алюмінію, а також пропонуємо повний комплекс послуг з благоустрою. Всі деталі уточнюйте у наших представників онлайн або в телефонному режимі.

Французький балкон під ключ в Харкові: переваги

У нашому місті панорамні скла від підлоги до стелі зустрічаються все частіше. Сьогодні складно знайти хоча б одну харківську багатоповерхівку без таких великих світлопрозорих конструкцій. Перш за все балкон французький привертає замовників своїми безперечними плюсами:

 1. Стильний зовнішній вигляд інтер’єру і візуальне розширення наявного простору.
 2. Максимальний приплив природного світла, що дозволяє пізніше вмикати освітлення і економити електроенергію.
 3. Прекрасний оглядовий вид, особливо якщо з вікна відкривається чудова панорама на місто або природні пейзажі: ліс, озеро, річку, пагорби, яри і т.д.
 4. Варіативність конструкцій. Французький балкон під ключ в Харкові можна зробити використовуючи металопластикові та алюмінієві профілі. Також тут допустима реалізація різних способів відкривання: традиційна поворотно-відкидна фурнітура та розсувні системи.
 5. Швидке виконання благоустрою. Всі роботи по монтажу і фінішної обробки займуть 2-3 дня, тоді як традиційний варіант з зовнішньою обшивкою, утепленням і іншими роботами часом вимагає 2-3 тижні.

Не варто думати, що мінус французького балкона – ціна в Харкові. Так, велика конструкція дорожче, ніж аналоги традиційного розміру. Але замовник економить на необхідності вирівнювання стін, їх утеплення і обшивці зовні і зсередини. В результаті різниця у вартості виявляється не такою серйозною.

Балкон французький: перелік робіт

frants

Перед реалізацією такого варіанту потрібно врахувати важливі нюанси, в тому числі:

 • стан плити і її готовність витримати додаткові вагові навантаження;
 • сторону, куди виходять вікна. Для сонячної сторони рекомендується використовувати сонцезахисні склопакети;
 • поверх. Для першого і останнього поверху рекомендована додатковий захист світлопрозорих конструкцій від злому, в тому числі застосування стекол підвищеної міцності і спеціальної противовзломной фурнітури;
 • забезпечення приватності. Щоб захиститися від поглядів сторонніх застосовують або тоноване скло, або різні аксесуари, включаючи рулонні штори і жалюзі.

Монтаж під ключ включає такі роботи:

 • демонтаж старого вікна і парапету;
 • посилення підстави, якщо це необхідно;
 • власне установка віконної рами з її вирівнюванням, правильною фіксацією і закладенням монтажного шва;
 • фінішна обробка приміщення, включаючи обшивку стелі і внутрішніх стін, настил підлог;
 • додаткові роботи, включаючи обробку укосів, настил даху, монтаж нащільників і т.д.

Французьке скління балкона: види

Великі вікна від підлоги для стелі можуть бути зроблені з різних профільних систем Відрізнятися може і спосіб заповнення: склопакети і / або сендвіч-панелі. Вибір виробів залежить від переслідуваних завдань:

 • холодна реалізація може бути виконана з використанням бюджетного ПВХ-профілю або алюмінію;
 • теплий варіант передбачає використання висококласних металопластикових систем (з 5-6 камерами і монтажною глибиною 70 мм і більше) і 2-камерних склопакетів з енергозберігаючим склом.

Можливі й інші варіації із застосуванням алюмінієвого профілю з тер, розсувних систем і т.д. Всі доступні альтернативи запропонують замовнику наші майстри, які прибули до вас на об’єкт для замірів.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані:

Французький балкон - Окна Екіпаж

Французький балкон — функціональність та естетика

Багато мешканців сучасних котеджів та квартир у багатоповерхівках прагнуть максимально комфортно облаштувати своє житло, виходячи з особистих уподобань. Окрема увага приділяється благоустрою балкона, тому що сьогодні все частіше цю корисну площу хочуть перетворити на повноцінну зону відпочинку, робочий кабінет. Особливий інтерес викликає такий тип системи, як французький балкон — у Харкові його можна замовити в компанії Екіпаж за цілком прийнятною ціною.
Основна відмінність такого методу скління лоджії або балкона — відсутність парапету і максимальне скління панорамними вікнами. У результаті приміщення виглядає сучасно, привабливо. Крім того, французьке скління балкона забезпечує значно більший потік світла у прилеглі кімнати.

Встановлення французького балкона — послуги від компанії Екіпаж

Французька лоджія — це спосіб скління, за якого неодмінно потрібна допомога профільних фахівців. Для того щоб все було виконано технічно грамотно, необхідно отримати всі дозвільні документи, використати відповідні комплектуючі елементи, інструменти, обладнання, а також мати практичний досвід.
Облаштування такого балкона може виконуватися із застосуванням різних систем:
шумозахисні — таке конструктивне рішення стане в нагоді в тому випадку, якщо потрібно оформити лоджію в мегаполісі в густонаселеному районі, при близькому розташуванні автомагістралей, шляхів громадського транспорту;
мультифункціональні — такі французькі балкони мають приємніший мікроклімат усередині приміщення у будь-яку пору року внаслідок спеціального напилення на скло;
енергозберігаючі — оптимальне рішення, як облаштувати французький балкон, щоб знизити тепловтрати в холодну пору року, заощадити електричну енергію та витрати на опалення.
Попередньо кожен наш клієнт може дізнатися про вартість через калькулятор на французский балкон. Для цього достатньо зазначити дані у відповідних графах спеціальної форми або зв’язатися з нашим представником.

Французький балкон під ключ —  ціна

Французьке скління балкона має багато переваг, які користувачі гідно оцінюють відразу ж після установки. Завдяки такому рішенню можна оформити терасу як комфортну зону відпочинку, з якої відкриватимуться чудові краєвиди на навколишні околиці. Щоб виключити вигоряння кольору меблів та інших предметів інтер’єру, є можливість оформити цікаві вітражі або затінити скло тонуванням різного ступеня інтенсивності.
Вартість французького балкона визначається не тільки типом склопакетів, що застосовуються. Ціна французького балкону залежить від загальної площі оформлення, висоти розташування конструкції. Наприклад, кардинально відрізнятиметься проведення робіт у квартирі, приватному будинку чи бізнес-центрі, фітнес-залі, ресторані, магазині.
Екіпаж — компанія, яка відповідально та порядно веде свій бізнес. Ми пропонуємо не тільки найвигідніші на французький балкон ціни. Усі роботи виконуються за офіційним договором. На всі вироби та види робіт надається юридично підтверджена довгострокова гарантія.

ВІДПОВІДАЄМО НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

 • Що таке французьке скління балкона та які переваги воно надає?
  Французьке скління балкона є установкою панорамних вікон від підлоги до стелі, максимізуючи проникнення природного світла в приміщення і розширюючи візуальний простір. Воно додає стиль та сучасність інтер'єру, забезпечує відмінний огляд та допомагає економити на освітленні.
 • Які види склопакетів можна використовувати для французького балкона?
  Для французького балкона можна використовувати одно- та двокамерні склопакети, включаючи варіанти з енергозберігаючим та сонцезахисним склом. Вибір залежить від потреб у тепло- та шумоізоляції, а також від переваг у сфері дизайну.
 • У чому різниця між холодним та теплим варіантами французького балкона?
  Холодне скління використовує бюджетні профілі без додаткового утеплення, підходячи для захисту від вітру та опадів, у той час як тепле скління застосовує багатошарові склопакети та профілі з покращеною теплоізоляцією, роблячи балкон комфортним для використання цілий рік.
 • Як оцінити вартість французького скління балкона до виклику фахівця?
  Попередньо оцінити вартість можна за допомогою онлайн-калькуляторів, що надаються деякими компаніями на веб-сайтах. Для цього потрібно знати розміри балкона і відмінні характеристики скління, такі як тип склопакета та профілю.