дизайн французского балкона фото, пример

Французький балкон

Французьке скління балкона в сучасному розумінні зводиться до розміщення тут великих світлопрозорих конструкцій висотою від підлоги до стелі. В цьому випадку можна домогтися максимального проникнення природного світла в квартиру, створити оригінальне оформлення інтер’єру і отримати бездоганний панорамний вид, що відкривається з вікна. Плюс французький балкон під ключ в Харкові дозволяє виконати благоустрій швидше, відмовившись повністю від необхідності таких робіт, як зовнішня обшивка та утеплення, а від внутрішнього оздоблення – частково (потрібно укласти підлогу і обшити стелю).

Якщо вас цікавить французький балкон в Харкові, звертайтеся в компанію «Екіпаж». Ми виробляємо віконні конструкції з ПВХ і алюмінію, а також пропонуємо повний комплекс послуг з благоустрою. Всі деталі уточнюйте у наших представників онлайн або в телефонному режимі.

Французький балкон під ключ в Харкові: переваги

У нашому місті панорамні скла від підлоги до стелі зустрічаються все частіше. Сьогодні складно знайти хоча б одну харківську багатоповерхівку без таких великих світлопрозорих конструкцій. Перш за все балкон французький привертає замовників своїми безперечними плюсами:

 1. Стильний зовнішній вигляд інтер’єру і візуальне розширення наявного простору.
 2. Максимальний приплив природного світла, що дозволяє пізніше вмикати освітлення і економити електроенергію.
 3. Прекрасний оглядовий вид, особливо якщо з вікна відкривається чудова панорама на місто або природні пейзажі: ліс, озеро, річку, пагорби, яри і т.д.
 4. Варіативність конструкцій. Французький балкон під ключ в Харкові можна зробити використовуючи металопластикові та алюмінієві профілі. Також тут допустима реалізація різних способів відкривання: традиційна поворотно-відкидна фурнітура та розсувні системи.
 5. Швидке виконання благоустрою. Всі роботи по монтажу і фінішної обробки займуть 2-3 дня, тоді як традиційний варіант з зовнішньою обшивкою, утепленням і іншими роботами часом вимагає 2-3 тижні.

Не варто думати, що мінус французького балкона – ціна в Харкові. Так, велика конструкція дорожче, ніж аналоги традиційного розміру. Але замовник економить на необхідності вирівнювання стін, їх утеплення і обшивці зовні і зсередини. В результаті різниця у вартості виявляється не такою серйозною.

Балкон французький: перелік робіт

frants

Перед реалізацією такого варіанту потрібно врахувати важливі нюанси, в тому числі:

 • стан плити і її готовність витримати додаткові вагові навантаження;
 • сторону, куди виходять вікна. Для сонячної сторони рекомендується використовувати сонцезахисні склопакети;
 • поверх. Для першого і останнього поверху рекомендована додатковий захист світлопрозорих конструкцій від злому, в тому числі застосування стекол підвищеної міцності і спеціальної противовзломной фурнітури;
 • забезпечення приватності. Щоб захиститися від поглядів сторонніх застосовують або тоноване скло, або різні аксесуари, включаючи рулонні штори і жалюзі.

Монтаж під ключ включає такі роботи:

 • демонтаж старого вікна і парапету;
 • посилення підстави, якщо це необхідно;
 • власне установка віконної рами з її вирівнюванням, правильною фіксацією і закладенням монтажного шва;
 • фінішна обробка приміщення, включаючи обшивку стелі і внутрішніх стін, настил підлог;
 • додаткові роботи, включаючи обробку укосів, настил даху, монтаж нащільників і т.д.

Французьке скління балкона: види

Великі вікна від підлоги для стелі можуть бути зроблені з різних профільних систем Відрізнятися може і спосіб заповнення: склопакети і / або сендвіч-панелі. Вибір виробів залежить від переслідуваних завдань:

 • холодна реалізація може бути виконана з використанням бюджетного ПВХ-профілю або алюмінію;
 • теплий варіант передбачає використання висококласних металопластикових систем (з 5-6 камерами і монтажною глибиною 70 мм і більше) і 2-камерних склопакетів з енергозберігаючим склом.

Можливі й інші варіації із застосуванням алюмінієвого профілю з тер, розсувних систем і т.д. Всі доступні альтернативи запропонують замовнику наші майстри, які прибули до вас на об’єкт для замірів.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультація експерта, заповніть будь-ласка свої данні: