• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська набережна 17, корп.З
Розсувні системи

Розсувні системи

Компанія «Екіпаж» спеціалізується на виготовленні висококласних металопластикових конструкцій та пропонує клієнтам різні варіанти відкривання / закривання, включаючи і прогресивні розсувні віконні системи. Наприклад, розсувні системи RotoPatio допомагають домогтися максимального комфорту в різних типах приміщень, економлять простір. Все частіше стають популярними не тільки в ресторанах, готелях і офісних будівлях, але і в склінні в квартирах, перетворюючи балкон в зимовий сад.

За неухильним зростанням популярності металопластикового скління в Харкові і Україні було помітне збільшення попиту на розсувні системи. Якщо раніше вони, як правило, зустрічалися переважно в офісних приміщеннях і іноді використовувалися на терасах або в зимових садах, то сьогодні сфера їх застосування активно розширюється. Так, розсувні системи в Харкові можна побачити в різних житлових квартирах і приватних будинках, тобто буквально всюди, де це зручніше, ніж звичайні орні вікна чи двері.

Розсувні системи в Харкові: де застосовуються

Сфера використання таких механізмів сьогодні практично не обмежена. Поставити їх можна в будь-яких приміщеннях незалежно від призначення (житлові, комерційні, офісні, виробничі і т.д.). Оскільки на розсувні віконні системи ценавсе ж вище, ніж на поворотно-відкидні аналоги, то більш раціональним їх використання буде в таких випадках:

 • для грамотного зонування офісних просторів;
 • на терасах, верандах або в альтанках;
 • в зимових садах;
 • в приватному житловому будівництві, в тому числі при реалізації панорамного виду в житлових кімнатах, організації виходу на прибудинкову територію або до басейну;
 • в умовах обмеженого простору. Так, цілком логічно вибрати розсувні віконні системи на балкон або лоджію, малогабаритну кухню, де звичні поворотні стулки крадуть майже все вільне місце і сильно заважають у відкритому вигляді.

Це відмінний вибір в тих ситуаціях, коли традиційні варіанти відкривання / закривання реалізувати технічно неможливе, але і просто глухі стулки не підходять, адже потрібно забезпечити вхід / вихід або ефективне провітрювання.

Розсувні віконні системи на балкон

okna razdvizhnie patio

На лоджіях можуть використовуватися як для зонування (балконний блок) із суміжною кімнатою, так і для безпосереднього скління (балконна рама). Особливо доречними такі рішення можуть бути при дефіциті площі (малій глибині лоджій і балконів) і / або ж великих площах.

«Розсуненням» на базі ПВХ дозволяють домогтися максимального комфорту без збитку теплоізоляційним параметрам. Але важливо враховувати, що важать такі конструкції більше, а значить, попередньо наші фахівці повинні оцінити стан плити основи і / або парапету, і відштовхуючись від цього, визначити відповідний вид і варіант комплектації (профіль, склопакет).

Розсувні системи: принципи дії та основні переваги

Такі конструкції відрізняються на тлі стандартних механізмів відкривання стулок і дверей, які передбачають поворот (розорювання) і / або відкидання на провітрювання. В цьому випадку в залежності від конкретного варіанту реалізації відбувається або зміщення рухомих секцій по напрямних паралельно глухим частинах вікна (двері), або складання «гармошкою». В результаті простір перед прорізом можна використовувати більш раціонально. Плюс навіть великі стулки не доставляють незручностей при відкриванні / закриванні.

Перевага розсувних систем компанії «Екіпаж»:

 • у відкритому вигляді не захаращують вільний простір;
 • дозволяють максимально ефективно використовувати підвіконня, в тому числі для зберігання речей;
 • виключають ймовірність пошкодження стулок через пориви вітру (протяги не призводять до закриття або ударам об стіни / меблі);
 • дають можливість розміщувати поруч з віконним прорізом різні меблі і предмети інтер’єру;
 • дозволяють збільшувати площу без шкоди для зручності, що сприяє ефективному світлопропускній якості.

Потрібно розуміти, що на розсувні системи ціна вище, ніж на рішення з традиційними механізмами. Але крім описаних вище плюсів «розсунення» має і доволі сильні сторони металопластикових конструкцій, включаючи легкість експлуатації, високі звуко- і теплоізоляційні властивості, простий догляд, стійкість до атмосферних впливів, привабливий зовнішній вигляд, довговічність і надійність.

Roto Patio має такі типи розсувних систем:

 • ROTO In-Line Sliding;
 • ROTO PATIO S/Z;
 • ROTO PATIO LIFE.

Коротко про кожного:
ROTO In-Line Sliding ставляться навіть у невеликих приміщеннях. Допомагають заощадити простір. Система фурнітури підходить для вікон з алюмінію, дерева або пластику, а високий захист від корозії забезпечує спеціальне покриття.

Системи ROTO PATIO S / Z мають зручну похило-розсувну систему.
Стандартна фурнітура для віконних систем PATIO S витримує масу до 160 кг. Це дозволяє збільшувати площу скління, як в індивідуальному, так і в масовому будівництві. При цьому дотримуючись усіх вимог з енергозбереження (при використанні відповідних склопакетів).


Фурнітура Rоto Patio S застосовується з паралельно-зсувними системами з пластику і дерева:

 • Patio 100 S:

– Вага стулки до 100 кг;
– Ширина стулки по фальці 600-1250 мм;
– Висота стулки по фальці 600-2350 мм.

 • Patio 160 S:

– Вага стулки до 160 кг;
– Ширина стулки по фальці 600-1650 мм;
– Висота стулки по фальці 600-2700 мм.

Roto Patio Z додатково оснащена примусовим управлінням. Її стандартна фурнітура дозволяє виготовляти паралельно-зсувні вікна з масовою рухливістю стулки 200 кг. для дерев’яних і пластикових систем при цьому зберігаючи всі теплоізоляційні та енергозберігаючі функції.
Фурнітура Roto Patio Z, оснащена примусовим управлінням, дозволяє при повороті ручки автоматично переводити стулку в положення «відкинуто» або «закрито». В ручному підведенні і притиску стулки, при відкритті/закритті стулки, більше немає необхідності.


Фурнітура Roto Patio Z застосовується паралельно-зсувними системами з пластику і дерева:

 • Patio 160 Z:

– Вага стулки до 160 кг
– Ширина стулки по фальці 720-2000 мм
– Висота стулки по фальці 900-2700 мм

 • Patio 200 Z:

– Вага стулки до 200 кг
– Ширина стулки по фальці 1050-2000 мм
– Висота стулки по фальці 900-2700 мм


ROTO PATIO LIFE має додаткову функцію зламостійкості. Призначена для віконно-дверних систем і управляється за допомогою ручки середнього замикаючого протизламного елемента. Щілинне провітрювання непомітно з боку вулиці при цьому, зсувні вікна повністю залишаються замкнені.
І ще один плюс: Patio Life може оснащуватися електро-магнітним датчиком MVS. Таку ступінь безпеки може забезпечити тільки компанія Roto.

ВІДПОВІДАЄМО НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

 • Що таке розсувні системи та де вони застосовуються?
  Розсувні системи – це конструкції вікон та дверей, які відкриваються шляхом зміщення вздовж напрямних. Вони ідеально підходять для зонування просторів, використання на терасах, верандах, в офісі та в умовах обмеженого простору, таких як балкони та малогабаритні кухні.
 • Які основні переваги розсувних віконних систем?
  Розсувні системи заощаджують простір, забезпечують легкість відкривання та закривання навіть великих стулок, виключають пошкодження стулок з-за вітру, дозволяють ефективно використовувати підвіконня та не заважають розміщенню меблів поряд із віконним отвором.
 • Чи можна встановити розсувні системи на балконі малогабаритної квартири?
  Так, розсувні системи особливо доречні за умов малогабаритних квартир, де кожен сантиметр простору на рахунку. Вони допомагають максимально ефективно використовувати доступний простір та покращити функціональність балкона.
 • Чи може бути розсувна система встановлена на кухні?
  Так, розсувні системи ідеально підходять для кухонь, особливо малогабаритних, де кожен сантиметр простору важливий і необхідно максимально раціонально використовувати доступну площу.