• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
 • Безкоштовна доставка по Україні
Розсувні системи

Розсувні системи

Компанія «Екіпаж» спеціалізується на виготовленні висококласних металопластикових конструкцій та пропонує клієнтам різні варіанти відкривання / закривання, включаючи і прогресивні розсувні віконні системи. Наприклад, розсувні системи RotoPatio допомагають домогтися максимального комфорту в різних типах приміщень, економлять простір. Все частіше стають популярними не тільки в ресторанах, готелях і офісних будівлях, але і в склінні в квартирах, перетворюючи балкон в зимовий сад.

За неухильним зростанням популярності металопластикового скління в Харкові і Україні було помітне збільшення попиту на розсувні системи. Якщо раніше вони, як правило, зустрічалися переважно в офісних приміщеннях і іноді використовувалися на терасах або в зимових садах, то сьогодні сфера їх застосування активно розширюється. Так, розсувні системи в Харкові можна побачити в різних житлових квартирах і приватних будинках, тобто буквально всюди, де це зручніше, ніж звичайні орні вікна чи двері.

Розсувні системи в Харкові: де застосовуються

Сфера використання таких механізмів сьогодні практично не обмежена. Поставити їх можна в будь-яких приміщеннях незалежно від призначення (житлові, комерційні, офісні, виробничі і т.д.). Оскільки на розсувні віконні системи ценавсе ж вище, ніж на поворотно-відкидні аналоги, то більш раціональним їх використання буде в таких випадках:

 • для грамотного зонування офісних просторів;
 • на терасах, верандах або в альтанках;
 • в зимових садах;
 • в приватному житловому будівництві, в тому числі при реалізації панорамного виду в житлових кімнатах, організації виходу на прибудинкову територію або до басейну;
 • в умовах обмеженого простору. Так, цілком логічно вибрати розсувні віконні системи на балкон або лоджію, малогабаритну кухню, де звичні поворотні стулки крадуть майже все вільне місце і сильно заважають у відкритому вигляді.

Це відмінний вибір в тих ситуаціях, коли традиційні варіанти відкривання / закривання реалізувати технічно неможливе, але і просто глухі стулки не підходять, адже потрібно забезпечити вхід / вихід або ефективне провітрювання.

Розсувні віконні системи на балкон

okna razdvizhnie patio

На лоджіях можуть використовуватися як для зонування (балконний блок) із суміжною кімнатою, так і для безпосереднього скління (балконна рама). Особливо доречними такі рішення можуть бути при дефіциті площі (малій глибині лоджій і балконів) і / або ж великих площах.

«Розсуненням» на базі ПВХ дозволяють домогтися максимального комфорту без збитку теплоізоляційним параметрам. Але важливо враховувати, що важать такі конструкції більше, а значить, попередньо наші фахівці повинні оцінити стан плити основи і / або парапету, і відштовхуючись від цього, визначити відповідний вид і варіант комплектації (профіль, склопакет).

Розсувні системи: принципи дії та основні переваги

Такі конструкції відрізняються на тлі стандартних механізмів відкривання стулок і дверей, які передбачають поворот (розорювання) і / або відкидання на провітрювання. В цьому випадку в залежності від конкретного варіанту реалізації відбувається або зміщення рухомих секцій по напрямних паралельно глухим частинах вікна (двері), або складання «гармошкою». В результаті простір перед прорізом можна використовувати більш раціонально. Плюс навіть великі стулки не доставляють незручностей при відкриванні / закриванні.

Перевага розсувних систем компанії «Екіпаж»:

 • у відкритому вигляді не захаращують вільний простір;
 • дозволяють максимально ефективно використовувати підвіконня, в тому числі для зберігання речей;
 • виключають ймовірність пошкодження стулок через пориви вітру (протяги не призводять до закриття або ударам об стіни / меблі);
 • дають можливість розміщувати поруч з віконним прорізом різні меблі і предмети інтер’єру;
 • дозволяють збільшувати площу без шкоди для зручності, що сприяє ефективному світлопропускній якості.

Потрібно розуміти, що на розсувні системи ціна вище, ніж на рішення з традиційними механізмами. Але крім описаних вище плюсів «розсунення» має і доволі сильні сторони металопластикових конструкцій, включаючи легкість експлуатації, високі звуко- і теплоізоляційні властивості, простий догляд, стійкість до атмосферних впливів, привабливий зовнішній вигляд, довговічність і надійність.

Roto Patio має такі типи розсувних систем:

 • ROTO In-Line Sliding;
 • ROTO PATIO S/Z;
 • ROTO PATIO LIFE.

Коротко про кожного:
ROTO In-Line Sliding ставляться навіть у невеликих приміщеннях. Допомагають заощадити простір. Система фурнітури підходить для вікон з алюмінію, дерева або пластику, а високий захист від корозії забезпечує спеціальне покриття.

Системи ROTO PATIO S / Z мають зручну похило-розсувну систему.
Стандартна фурнітура для віконних систем PATIO S витримує масу до 160 кг. Це дозволяє збільшувати площу скління, як в індивідуальному, так і в масовому будівництві. При цьому дотримуючись усіх вимог з енергозбереження (при використанні відповідних склопакетів).


Фурнітура Rоto Patio S застосовується з паралельно-зсувними системами з пластику і дерева:

 • Patio 100 S:

– Вага стулки до 100 кг;
– Ширина стулки по фальці 600-1250 мм;
– Висота стулки по фальці 600-2350 мм.

 • Patio 160 S:

– Вага стулки до 160 кг;
– Ширина стулки по фальці 600-1650 мм;
– Висота стулки по фальці 600-2700 мм.

Roto Patio Z додатково оснащена примусовим управлінням. Її стандартна фурнітура дозволяє виготовляти паралельно-зсувні вікна з масовою рухливістю стулки 200 кг. для дерев’яних і пластикових систем при цьому зберігаючи всі теплоізоляційні та енергозберігаючі функції.
Фурнітура Roto Patio Z, оснащена примусовим управлінням, дозволяє при повороті ручки автоматично переводити стулку в положення «відкинуто» або «закрито». В ручному підведенні і притиску стулки, при відкритті/закритті стулки, більше немає необхідності.


Фурнітура Roto Patio Z застосовується паралельно-зсувними системами з пластику і дерева:

 • Patio 160 Z:

– Вага стулки до 160 кг
– Ширина стулки по фальці 720-2000 мм
– Висота стулки по фальці 900-2700 мм

 • Patio 200 Z:

– Вага стулки до 200 кг
– Ширина стулки по фальці 1050-2000 мм
– Висота стулки по фальці 900-2700 мм


ROTO PATIO LIFE має додаткову функцію зламостійкості. Призначена для віконно-дверних систем і управляється за допомогою ручки середнього замикаючого протизламного елемента. Щілинне провітрювання непомітно з боку вулиці при цьому, зсувні вікна повністю залишаються замкнені.
І ще один плюс: Patio Life може оснащуватися електро-магнітним датчиком MVS. Таку ступінь безпеки може забезпечити тільки компанія Roto.

689620ee165a6212e7fe6a73f2365f82

Розсувні віконні системи – для будь-яких проєктів

Розсувні віконні системи на балкон, терасу, веранду, в кухню або спальню стали яскравим символом актуального стилю.

Лаконічна естетика – мабуть, найкращий опис філософії сучасних архітектури та дизайну інтер’єру. Йде постійний пошук ясних і однозначних ліній. Ми намагаємося позбутися візуального шуму, який вносять дрібні технологічні деталі. При цьому хочемо поліпшити функціональність та інші експлуатаційні параметри кожного елемента.

Вікна та двері – найвужче місце цієї тенденції. Вони одночасно стають частиною архітектурного ансамблю та інтер’єрних рішень. Причому дуже помітною частиною, яка забезпечує щоденний комфорт усіх, хто користується простором. Розсувні віконні системи зі склопакетом від Ekipazh пропонують найкращу комбінацію візуального сприйняття та функціональності.

Ми використовуємо найавангардніші технології, тому готові запропонувати:

 • Розсувні віконні системи будь-якого призначення. Величезний вибір профілів від різних торгових марок дає змогу виготовити холодні конструкції, рами з високим рівнем теплоізоляції для опалювальних приміщень, вироби для житлових і комерційних об’єктів.
 • Швидке виконання замовлень навіть дуже великого обсягу. Ekipazh – це власне виробництво, оснащене високоточним сучасним обладнанням для всіх технологічних операцій, зокрема виготовлення склопакетів. Нам під силу випускати до 500 квадратних метрів конструкцій на добу незалежно від складності проєкту.
 • Висока і стабільна якість кожного виробу. Ми використовуємо фурнітуру та інші комплектуючі хороших виробників. На виробництві впроваджено багатофакторний контроль якості. Монтаж виконують наші кваліфіковані бригади.
 • Оптимальні на розсувні віконні системи ціни. Налагоджені виробничі процеси і логістика, прямі комерційні зв’язки з постачальниками і великі обсяги дозволяють мінімізувати вартість продукції Ekipazh для наших клієнтів.

І з приватними споживачами, і з юридичними особами ми працюємо на основі офіційного договору. У ньому прописуються докладні умови, наприклад, як в рамках заявленої ціни розсувні віконні системи будуть укомплектовані, терміни виготовлення, гарантії та інші деталі. Чесність і прозорість – основа, яка допомогла завоювати довіру наших постійних клієнтів.

З вами завжди на зв’язку персональний менеджер. Він контролює кожен етап просування вашого замовлення і готовий відповісти на можливі запитання.

Як влаштовані розсувні віконні системи?

Головна особливість таких вікон і дверей – спосіб відкривання стулок. Вони відсуваються вбік по напрямних рейках. Для цього використовується високотехнологічна фурнітура з високою герметичністю Roto Patio.

Для звичайних розсувних віконних систем на балкон ми рекомендуємо Roto Inline

Ця модульна паралельно-зсувна система призначена для виробів з дерев’яними, алюмінієвими або пластиковими рамами:

 • Сімейство механізмів здатне обслуговувати стулки вагою до 200 кг. Модульний принцип побудови дає змогу виготовляти конструкції з потрібними параметрами в рамках єдиної концепції.
 • Доступні багатоточкові запори із захистом від злому. Це ваша безпека на найвищому рівні.
 • Точки замикання можуть знаходиться як в одній, так і в декількох позиціях на протяжності всього вікна.
 • Механізми працюють дуже тихо і легко незалежно від ваги рухомої стулки.
 • Завдяки щітковому ущільнювачу забезпечується високий захист від проникнення вологи та вітру.

Це ідеальний вибір для балконних дверей і вікон, якщо не висуваються високі вимоги до теплоізоляції.

Якщо потрібна висока герметичність, вибирайте Roto Patio Inowa

Комплекти фурнітури також призначені для конструкцій з дерева, алюмінію і армованого профілю з ПВХ, здатні витримувати стулки до 400 кг. Вони дозволяють виготовити функціональне панорамне скління великої площі до 3.0х3,6 метра.

На ці розсувні віконні системи для балкона ціна буде трохи вищою за рахунок використання інноваційного механізму на кулькових підшипниках. Він забезпечує переміщення стулки перпендикулярно рамі, завдяки чому вона щільно притискається в момент закриття. Вам більше не потрібно для цього піднімати двері. Вражаюче легке управління не вимагає надмірних зусиль.

Замкнутий ущільнювальний контур гарантує захист від вітру і води навіть в умовах бурі з потужними косими зливами.

За комфортне використання відповідає група функцій:

 • SoftClose пригальмовує рух стулки й акуратно переводить її в крайнє кінцеве положення.
 • SoftOpen не дає змоги стулці надмірно розганятися під час відкривання і також автоматично доводить її до крайньої точки.
 • SoftStop встановлюється на важких дерев’яних або алюмінієвих конструкціях вагою від 200 кг.

Ви отримуєте дизайн, який нікого не залишить байдужим. Водночас безпека також перебуває на високому рівні завдяки численним V-подібним запірним цапфам по всьому периметру і замку із захистом від висвердлювання. Стулка, що відкривається, може розташовуватися як усередині, так і зовні щодо приміщення.

Roto Patio Alversa дає змогу забезпечити як паралельно-зсувне, так і похило-зсувне відкривання

Використовуючи цю фурнітури, ви зможете отримати рухливі секції до 2.0х2.7 метрів і вагою до 200 кг. При цьому допускається виготовити розсувну віконну систему з різними способами відкривання:

 • KS оснащена класичним провітрюванням при похилому положенні стулки.
 • PS забезпечує непомітне зовні мікрощілинне провітрювання із захистом від злому на рівні RC 2N. Інтегрована амортизація оптимізує процес висування під час відчинення та дотискання під час зачинення.
 • PS Air дає змогу регулювати режим провітрювання на ваш розсуд. Стулка може перебувати як у відкидному положенні, так і в стані мікропровітрювання.
 • PS Air Com обладнаний додатковою функцією комфорту, яка під час переведення ручки вгору автоматично нахиляє стулку.

Суцільний контур ущільнення забезпечує безпрецедентну герметичність для розсувних віконних систем. У конструкції можна використовувати енергоефективні двокамерні склопакети. Мультифункціональне скло підвищує рівень комфорту в приміщенні в будь-яку погоду.

Roto Patio Lift дозволить облаштувати великі підйомно-зсувні двері для виходу на терасу, відкритий балкон

Механізм розроблений для експлуатації дверей зі стулкою 3.0х3.1 м вагою до 400 кг. На ваше замовлення такі розсувні віконні системи на балкон можуть комплектуватися функцією мікропровітрювання. Використовуються стійкі до зносу матеріали, завдяки чому готова конструкція відрізняється вражаючою довговічністю.

Також компанія Ekipazh пропонує великий вибір профільних систем з ПВХ і алюмінію. У поєднанні з якісною фурнітурою ви отримуєте чудові довговічні рішення під ваші індивідуальні запити.

Переваги розсувних віконних систем

У сучасному світі, де цінується практичність, естетика і функціональність, розсувні віконні системи стають дедалі популярнішими завдяки концентрації важливих і корисних характеристик:

 • Раціональне використання простору. Розсувні стулки не потребують місця для розорювання, що дає змогу економити дорогоцінні метри, особливо в невеликих приміщеннях. Наприклад, на сучасні розсувні віконні системи для балкона ціна повністю окупається тим, що приміщення стає набагато більш функціональним. Відкрите вікно не заважатиме проходу або розміщенню меблів.
 • Максимально просте використання. Щоб відкрити або закрити таку систему, абсолютно не потрібно докладати зусиль. Механізми забезпечують легке ковзання по напрямних. Можливе встановлення спеціальних двигунів для автоматичного керування і підключення до інтелектуальних систем. Навіть люди похилого віку і діти не відчувають труднощів.
 • Неймовірне перетворення інтер’єру. Завдяки сучасній фурнітурі та профілям ви отримуєте панорамне скління з високим захистом від погодних факторів і зловмисників. Це ідеальне рішення і для квартир, і для приватних будинків, які проєктуються в сучасних стилях. Лофт, Хай-тек, індастріал, Скандинавія, конструктивізм, мінімалізм з такими вікнами і дверима розкривають нові грані візуального сприйняття навколишнього світу.
 • Максимальне надходження природного світла. Велика площа скління відкриває простір сонячним променям. Якщо використовувати розсувні віконні системи зі склопакетом, оснащеним мультифункціональним склом, ви почнете економити на енергоносіях.
 • Висока енергоефективність. Доступні рішення, у яких коефіцієнт опору передачі тепла аналогічний до класичних хороших вікон з металопластику. Це досягається чудовим ущільненням і можливістю встановити енергозберігаючі склопакети. Це здається неймовірним, але величезні скляні конструкції можуть бути частиною пасивного будинку з мінімальним енергоспоживанням.

Обирайте інновації – втілюйте мрії в реальність.

Де найкраще працюють розсувні віконні системи зі склопакетом?

Завдяки унікальному поєднанню експлуатаційних характеристик подібні конструкції все активніше використовуються для вирішення дуже різних завдань:

 • Зонування офісних і житлових просторів за допомогою розсувних віконних систем дає змогу використовувати доступний простір із максимальним рівнем функціонального комфорту. Рухомі секції можуть бути великої ширини. За необхідності затишні окремі приміщення легко об’єднуються в зони опенспейс.
 • Виходи на тераси, веранди або в альтанки, облаштовані за допомогою розсувних віконних систем, забезпечують злиття з природою в гарну погоду, але надійно захищають від холоду, вітру, опадів у негоду.
 • Обладнаний таким чином зимовий сад радуватиме експозицією з ваших улюблених вазонів. При цьому в самому приміщенні підтримується оптимальний для їхнього росту мікроклімат.
 • Найактивніше технологія увійшла в сферу будівництва сучасних котеджів. З її допомогою реалізують панорамне скління житлових кімната, облаштовують виходи на прибудинкову територію або до басейну.
 • Це елегантне рішення для обмежених просторів. Розсувний вихід на балкон або лоджію, малогабаритну кухню, де звичні орні стулки забирають дорогоцінне вільне місце і сильно заважають у відкритому вигляді, стане найкращою альтернативою.

Розсувні віконні системи знімають ще одне обмеження – вмикайте фантазію на максимум.

Декоративний потенціал розсувних віконних систем

Ми пропонуємо конструкції з алюмінію і металопластикового профілю. Це означає, що ви отримуєте декоративні переваги кожної технології:

 • Алюмінієвий профіль доступний у величезній палітрі кольорів RAL. Мінімалістичні лінії та строгість металу додають космічного шарму таким конструкціям.
 • Для пластику доступне ламінування зносостійкими плівками з різним дизайном – від однотонних покриттів до достовірної імітації натуральної деревини цінних порід, каменю, бетону та інших матеріалів.

Більшості наших клієнтів було зазвичай складно так одразу визначитися з найкращим рішенням. Технологія багатогранна і гнучка. Тому розумна стратегія – звернутися до менеджерів Ekipazh. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний тип, формат та інші конструктивні особливості за умови найкращої для вас ціни на розсувні віконні системи. Ми надаємо свої послуги “під ключ” у Харкові та по всій Україні.

Також звертайтеся до нас, якщо необхідний ремонт, технічне обслуговування, аварійне відкривання або інша допомога в експлуатації подібних конструкцій. Ми завжди раді допомогти.

ВІДПОВІДАЄМО НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

 • Що таке розсувні системи та де вони застосовуються?
  Розсувні системи – це конструкції вікон та дверей, які відкриваються шляхом зміщення вздовж напрямних. Вони ідеально підходять для зонування просторів, використання на терасах, верандах, в офісі та в умовах обмеженого простору, таких як балкони та малогабаритні кухні.
 • Які основні переваги розсувних віконних систем?
  Розсувні системи заощаджують простір, забезпечують легкість відкривання та закривання навіть великих стулок, виключають пошкодження стулок з-за вітру, дозволяють ефективно використовувати підвіконня та не заважають розміщенню меблів поряд із віконним отвором.
 • Чи можна встановити розсувні системи на балконі малогабаритної квартири?
  Так, розсувні системи особливо доречні за умов малогабаритних квартир, де кожен сантиметр простору на рахунку. Вони допомагають максимально ефективно використовувати доступний простір та покращити функціональність балкона.
 • Чи може бути розсувна система встановлена на кухні?
  Так, розсувні системи ідеально підходять для кухонь, особливо малогабаритних, де кожен сантиметр простору важливий і необхідно максимально раціонально використовувати доступну площу.