Фасадне скління

Фасадне скління

Фасад зі скла – відмінний спосіб надати будівлі оригінальний впізнаваний зовнішній вигляд. Технологічність скляних фасадів дозволяє реалізовувати будь-які дизайнерські проекти, а високі експлуатаційні характеристики в поєднанні з максимальною освітленістю швидко завоювали довіру архітекторів і будівельних організацій.

stekl2

Ми працюємо з трьома типами скляних фасадних систем:

  • стійково-ригельною
  • структурною
  • спайдерною
stekl1
stekl1

Залежно від поставлених завдань ми використовуємо скло і склопакети різних типів: триплекс, гартоване, кольорові, рефлекторні, енергозберігаючі. Крім склопакетів або стекол в фасади можуть встановлюватися глухі панелі.

Основні переваги фасадного скління будівель: яскравий сучасний дизайн, можливість створення складної геометрії фасаду, високий рівень освітленості приміщення, пожежна безпека, захист від промерзання, корозійна стійкість, вітрова стійкість і тривалий термін служби.

Технології фасадного скління «Екіпаж» дозволяють надати будівлі унікальну архітектурну форму, що вражають своєю гармонійністю і чіткістю ліній. Завдяки алюмінієвому каркасу, стійкого до корозії, значно збільшується довговічність фасаду, в порівнянні з традиційними видами облицювання будівлі.