Кредит і розстрочка

Кредит і розстрочка

Для того, щоб покупка вікон пройшла для вас максимально комфортно з точки зору оплати, ми пропонуємо купувати вікна в розстрочку.

На даний момент у нас діє розстрочка від банку

PrivatBank

Оплата частинами від ПриватБанк:

 • оформлюється на 4 місяці;
 • необхідна наявність картки ПриватБанку з підключеною послугою “Оплата частинами”;
 • послуга оформляється в офісі під час підписання договору на купівлю нашої продукції;
 • можливе дострокове погашення.
sense bank 2

Умови оформлення розстрочки від Sense Bank:

 • Оформлюється на строк від 3 до 18 місяців
 • Вік 21-65 років
 • Максимальна сума розстрочки 75 тис. грн.

Менеджер Sense Bank зв’язується з вами для погодження місця і часу підписання договору. Таким чином ви зможете насолоджуватись новими пластиковими вікнами вже зараз, а розраховуватись за них пізніше.

Вікна в кредит від Окна Екіпаж

Вікна в кредит — вигідні умови від компанії Екіпаж

Від того, наскільки якісно та технічно грамотно виконано скління будь-якого приміщення в будівлі, залежить комфорт його експлуатації користувачами. Незалежно від того, потрібно провести ремонт у квартирі, приватному будинку, офісному або торговому центрі, важливо відразу коректно позначити свої вимоги, у тому числі щодо можливого дизайну скління. Після цього розглядається доступний фінансовий бюджет. На підставі цього приймається рішення, які саме поставити вікна — з якого матеріалу, наскільки високими мають бути експлуатаційні характеристики. Через те, що очікування і реальність не завжди збігаються, а ремонт іноді потрібно завершити максимально швидко, багато компаній сьогодні пропонують лояльніші умови для розв’язання проблеми скління.

Екіпаж — компанія з бездоганною репутацією, яка надає таку послугу, як кредит на вікна. До нас ви можете звернутись, незалежно від того, в якому масштабі потрібно виконати скління будівлі або окремих приміщень, і все буде виконано у кращому вигляді на умовах офіційної гарантії.

 

Які можна взяти вікна в розстрочку?

Компанія Екіпаж веде свій бізнес далеко не перший рік. Тому сьогодні ми маємо можливість запропонувати широкий асортимент послуг і ще багатший за переліком каталог виробів абсолютно різного пристрою, принципу дії, з різних матеріалів в основі.

До нас ви можете звернутись, якщо розглядаєте кредит на вікна для облаштування:

 • квартири — новобудови, хрущовки, сталінки, будь-якого іншого типу;
 • приватного будинку — дачного невеликого приміщення або повноцінного котеджу для постійного проживання;
 • офісу, ресторану, магазину та інших комерційних приміщень;
 • промислового об’єкта великої площі.

Ми пропонуємо не тільки класичні пластикові вікна в розстрочку. У нас ви можете замовити цікавіші віконні системи з алюмінію, вхідні групи, французьке скління з панорамними вікнами, балконні блоки.

 

Кредит на вікна — переваги та гарантії

Можливість раціонально розподілити доступний саме сьогодні бюджет для максимально швидкого завершення ремонту — це дійсно ефективна і приємна пропозиція від компанії Екіпаж. Ми пропонуємо найвигідніші умови для кредитування населення та приватних підприємців. Щоб скористатися нашими послугами, вам достатньо:

 • звернутися до нашого представника будь-яким зручним способом — онлайн-чат на сайті, месенджери, телефонний дзвінок або відвідування нашого відділення;
 • позначити свої переваги, цілі, завдання, у яких потрібно кредит на вікна;
 • узгодити технічні деталі зі спеціалістом з влаштування, комплектації, матеріалами та способами монтажу віконних систем;
 • підписати договір, в якому будуть чітко вказані всі умови для того, щоб вікна в кредит були встановлені у вашій квартирі, приватному будинку або іншому об’єкті максимально швидко.

Екіпаж — компанія, яка дотримується чесної політики ведення бізнесу. Ми не йдемо на хитрощі, щоб обдурити наших клієнтів і отримати більшу вигоду, а чесно та прозоро прописуємо всі умови, на яких пропонуються вікна в розстрочку.