• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
 • Безкоштовна доставка по Україні
Кредит і розстрочка

Кредит і розстрочка

Для того, щоб покупка вікон пройшла для вас максимально комфортно з точки зору оплати, ми пропонуємо купувати вікна в розстрочку.

На даний момент у нас діє розстрочка від банку

PrivatBank

Оплата частинами від ПриватБанк:

 • оформлюється на 4 місяці;
 • необхідна наявність картки ПриватБанку з підключеною послугою “Оплата частинами”;
 • послуга оформляється в офісі під час підписання договору на купівлю нашої продукції;
 • можливе дострокове погашення.
sense bank 2

Умови оформлення розстрочки від Sense Bank:

 • Оформлюється на строк від 3 до 18 місяців
 • Вік 21-65 років
 • Максимальна сума розстрочки 75 тис. грн.

Менеджер Sense Bank зв’язується з вами для погодження місця і часу підписання договору. Таким чином ви зможете насолоджуватись новими пластиковими вікнами вже зараз, а розраховуватись за них пізніше.

Вікна в кредит від Окна Екіпаж

Вікна в кредит — вигідні умови від компанії Екіпаж

Від того, наскільки якісно та технічно грамотно виконано скління будь-якого приміщення в будівлі, залежить комфорт його експлуатації користувачами. Незалежно від того, потрібно провести ремонт у квартирі, приватному будинку, офісному або торговому центрі, важливо відразу коректно позначити свої вимоги, у тому числі щодо можливого дизайну скління. Після цього розглядається доступний фінансовий бюджет. На підставі цього приймається рішення, які саме поставити вікна — з якого матеріалу, наскільки високими мають бути експлуатаційні характеристики. Через те, що очікування і реальність не завжди збігаються, а ремонт іноді потрібно завершити максимально швидко, багато компаній сьогодні пропонують лояльніші умови для розв’язання проблеми скління.

Екіпаж — компанія з бездоганною репутацією, яка надає таку послугу, як кредит на вікна. До нас ви можете звернутись, незалежно від того, в якому масштабі потрібно виконати скління будівлі або окремих приміщень, і все буде виконано у кращому вигляді на умовах офіційної гарантії.

 

Які можна взяти вікна в розстрочку?

Компанія Екіпаж веде свій бізнес далеко не перший рік. Тому сьогодні ми маємо можливість запропонувати широкий асортимент послуг і ще багатший за переліком каталог виробів абсолютно різного пристрою, принципу дії, з різних матеріалів в основі.

До нас ви можете звернутись, якщо розглядаєте кредит на вікна для облаштування:

 • квартири — новобудови, хрущовки, сталінки, будь-якого іншого типу;
 • приватного будинку — дачного невеликого приміщення або повноцінного котеджу для постійного проживання;
 • офісу, ресторану, магазину та інших комерційних приміщень;
 • промислового об’єкта великої площі.

Ми пропонуємо не тільки класичні пластикові вікна в розстрочку. У нас ви можете замовити цікавіші віконні системи з алюмінію, вхідні групи, французьке скління з панорамними вікнами, балконні блоки.

 

Кредит на вікна — переваги та гарантії

Можливість раціонально розподілити доступний саме сьогодні бюджет для максимально швидкого завершення ремонту — це дійсно ефективна і приємна пропозиція від компанії Екіпаж. Ми пропонуємо найвигідніші умови для кредитування населення та приватних підприємців. Щоб скористатися нашими послугами, вам достатньо:

 • звернутися до нашого представника будь-яким зручним способом — онлайн-чат на сайті, месенджери, телефонний дзвінок або відвідування нашого відділення;
 • позначити свої переваги, цілі, завдання, у яких потрібно кредит на вікна;
 • узгодити технічні деталі зі спеціалістом з влаштування, комплектації, матеріалами та способами монтажу віконних систем;
 • підписати договір, в якому будуть чітко вказані всі умови для того, щоб вікна в кредит були встановлені у вашій квартирі, приватному будинку або іншому об’єкті максимально швидко.

Екіпаж — компанія, яка дотримується чесної політики ведення бізнесу. Ми не йдемо на хитрощі, щоб обдурити наших клієнтів і отримати більшу вигоду, а чесно та прозоро прописуємо всі умови, на яких пропонуються вікна в розстрочку.

ВІДПОВІДАЄМО НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

 • Які умови кредитування пропонуються для придбання пластикових вікон?
  Для покупки пластикових вікон зазвичай пропонують кредити з фіксованою або змінною процентною ставкою на певний термін. Ми пропонуємо безвідсоткову розстрочку від Sence Bank на період від 5 до 9 місяців, що дозволяє нашим клієнтам зручно розподілити платежі.
 • Чи можу я оформити розстрочку на покупку пластикових вікон без початкового внеску?
  Можливість оформлення розстрочки на покупку пластикових вікон без першого внеску може бути розглянута індивідуально та залежить від суми покупки та вибраного терміну розстрочення. Варто обговорити це питання з представниками банку або компанії, щоб отримати більш точну інформацію відповідно до ваших потреб та можливостей.
 • Які документи потрібні для оформлення кредиту або розстрочки на пластикові вікна?
  Для початку процесу оформлення кредиту або розстрочки на покупку пластикових вікон зазвичай потрібно пред'явити паспорт та індивідуальний ідентифікаційний номер (ІПН). Ці документи дозволяють банку або фінансовій організації ідентифікувати позичальника та розпочати процес розгляду заявки.
 • Чи можливе дострокове погашення кредиту без штрафних санкцій при покупці пластикових вікон?
  Можливість дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій для придбання пластикових вікон залежить від умов конкретного кредитного договору. Приват Банк та Sense Bank надає таку можливість, що дозволяє клієнтам зручно керувати своїми фінансами. Рекомендується уважно вивчити умови кредитного договору та обговорити це питання з кредитором перед його укладанням.