• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська набережна 17, корп.З
Склопакети. Як зробити замір самостійно?

Склопакети. Як зробити замір самостійно?

Продовжуємо відповідати на найпоширеніші запитання.

Як самостійно зробити замір склопакету?

zamir sklopakety

Щоб дізнатися ширину/висоту склопакета потрібно виміряти відстань між штапиками включно з ними (по пазу штапика). Замір можна зробити звичайною рулеткою, але з точністю до міліметра. Від отриманої величини потрібно відняти 10 мм.

Питання виміру товщини склопакета більш складне. Для однокамерного склопакета стандартна товщина складає 24 мм (формула 4-16-4), для двокамерного – 32 мм (формула 4-10-4-10-4). Однак  існують склопакети з товщинами 22 мм, 28мм, 36 мм тощо.

Точно виміряти товщину можна лише знявши старий склопакет і замірявши його рулеткою.

Помилка у вимірі товщини може призвести до того, що склопакет просто не поміститься в стулку, або буде занадто вузьким і матимете додатковий зазор, що позбавить вікно герметичності.

Тому,  все ж таки, радимо довірити це питання нашим спеціалістам, професійним майстрам із вимірювання, які мають практичний досвід у віконній галузі понад 10 років.

У вас вдома вони також проведуть діагностику вікон, фурнітури. Можливо, пошкодження має не лише склопакет. На місці вам запропонують різні варіанти, в режимі онлайн розрахують вартість декількох варіантів, щоб ви могли ухвалити рішення. Ви також можете відразу підписати договір/укласти угоду. В договорі зафіксовані гарантійні терміни служби виробів, строки виробництва.

Замір вікна майстром у нас платний. Але це гарантія того, що все буде швидко, точно і якісно.

Нагадуємо, що в разі колективного замовлення, замір та доставка будуть безкоштовними. Також ви отримаєте додаткову знижку за обсяг.

Статус «колективної заявки» надається у випадку замовлень від 3х квартир в одному будинку.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: