Балкон під ключ

Балкон під ключ

Компанія «Екіпаж» виконає швидкий, якісний і професійний ремонт балкона відповідно до актуальних будівельних стандартів і вашим побажанням. Для фахівців компанії немає нездійсненних завдань – ми уважно вислухаємо ваш запит, розробимо проект, проведемо ремонт лоджії і перетворимо це місце в максимально корисне і функціональний простір.

Послуги з ремонту балкона і лоджії від «Екіпаж»

Проект модернізації може включати як точкові послуги, так і весь комплекс робіт. В рамках програми з облаштування ми пропонуємо клієнтам такі послуги.

  1. Розширення і винос. Дозволяє збільшити площу або корисний простір. Здійснюємо винос по плиті основи або за рівнем підвіконня. У першому випадку ви отримаєте приріст площі, в другому – більше корисного простору. У деяких ситуаціях доцільним є комбінований винос, який поєднує переваги обох описаних вище видів.
  2. Утеплення. Проводимо якісне утеплення за допомогою сучасних теплоізоляційних матеріалів. Ремонт на балконі з утепленням дозволяє отримати затишне, тепле і комфортне місце для відпочинку. Пропонуємо клієнтам кілька варіантів утеплювачів в різних цінових діапазонах (пінопласт, мінвата і стиродур), щоб ви змогли підібрати оптимальний для себе варіант.
  3. Обшивка. Компанія «Екіпаж» реалізує зовнішню і внутрішню обшивку за допомогою обраних вами матеріалів. У роботі зі внутрішнім простором використовується дерев’яна і пластикова вагонка, гіпсокартон. Для зовнішньої обшивки використовуємо якісний, зносостійкий, довговічний сайдинг і профнастил.
  4. Скління. Створимо оптимальний мікроклімат за допомогою ПВХ-вікон і дверей. Пропонуємо перевірені часом вироби на базі профілів німецької компанії Aluplast і української WDS. Всі віконні системи виробляються на власному заводі замкнутого циклу, що гарантує якість всіх функціональних вузлів.
  5. Французький балкон. Реалізуємо панорамне скління будь-якої форми і розмірів. Підберемо оптимальні профільні системи і склопакети для теплого і холодного варіанту французького балкона.
  6. Балкон під ключ. Хочете ламати голову над пошуком підрядників для виконання ремонту балкона? Довірте всі процеси компанії «Екіпаж». Створимо проект перетворення вашої лоджії і проведемо всі роботи “під ключ”. Це суттєва економія ваших грошей, сил і часу.

Як замовити послуги з ремонту балкона у компанії «Екіпаж»

Давно мрієте перетворити місце для зберігання мотлоху в функціональний робочий кабінет, милу оранжерею або ігрову для дітей? Довірте всі роботи з утеплення, скління і обробки команді професіоналів. Компанія «Екіпаж» має великий досвід роботи на об’єктах житлової нерухомості, тому фінальний результат вас точно не розчарує.

Замовити послуги по ремонту можна прямо на сайті через форму зворотного зв’язку, або зателефонувавши менеджерам за вказаними телефонами. Подальший план дій включає виїзд фахівця по вимірах і консультанта до вас додому, оцінку вихідних умов, вибір відповідних послуг і матеріалів та безпосередньо ремонтні роботи.