Алюмінієві вікна

Алюмінієві вікна

Один з популярних матеріалів, який сьогодні використовують для виробництва вікон – алюміній. Вікна алюмінієві мають невелику вагу, тому такі профілі часто застосовують в ситуаціях, коли потрібно скління великих площ. Цим пояснюється популярність рішення для фасадного оформлення вітрин, торговельних точок, бутиків і магазинів.

Сьогодні все більше клієнтів вирішує купити алюмінієві вікна для скління приватних житлових об’єктів. Особливо актуальні такі конструкції при створенні міжкімнатних перегородок для зонування простору, на терасах, балконах, лоджіях, верандах, в альтанках і т.д. Легкий і міцний матеріал дозволяє виготовити виріб будь-якої форми та конфігурації.

Особливості вікна з алюмінієвого профілю

Профіль для вікон виготовляється не з чистого алюмінію, а зі спеціального сплаву, який забезпечує більш низьку теплопровідність, жорсткість і міцність. Профільні системи з алюмінію мають кілька камер, можуть виконуватися в різноманітних кольорах, оснащуються фурнітурою, утеплювачами, склопакетами, як і ПВХ-варіанти.

Завдяки високому рівню міцності профіль з цього матеріалу може бути менше, при цьому конструкцію можна укомплектувати великим склопакетом. Це збільшує світловий проріз і покращує рівень природного освітлення приміщення. Вікна з алюмінієвого профілю також відмінно зарекомендували себе в різних температурних режимах. Їх експлуатаційні характеристики і правильна геометрія не змінюється як при екстремально низьких, так і при високих температурах (від -80 до +100 градусів за Цельсієм).

Переваги алюмінієвих вікон

Вікна алюмінієві мають чимало переваг, серед ключових особливостей варто відзначити:

 • Легка конструкція. У порівнянні з дерев’яними і пластиковими аналогами моделі на базі алюмінієвого профілю відрізняються набагато меншою вагою.
 • Пластичність і можливість додати вікну практично будь-яку форму, що істотно розширює дизайнерські і архітектурні можливості замовників.
 • Можливість ефективно склити велику площу.
 • Стійкість до зовнішніх впливів. Відрізняються надійністю, стійкістю до механічного впливу, атмосферних опадів, підвищеної вологості.
 • Довговічність. Системи прослужать вам більше 60-70 років.
 • Високий рівень ремонтопридатності. Якщо трапиться форс-мажор, віконну систему можна буде легко відремонтувати.
 • Екологічність і абсолютна безпека для здоров’я.
 • Пожаростійкість.
 • Кілька варіантів реалізації, в тому числі – теплий. Він забезпечує відмінний рівень теплозбереження для українського кліматичного поясу.
 • Проста експлуатація. Вам не доведеться витрачати час і сили на додатковий догляд, обробку, фарбування, миття і т.д.

Різновиди алюмінієвих вікон

Серед алюмінієвих вікон виділяють два найпопулярніших рішення – холодні і теплі. Обидва варіанти користуються популярністю, хоча і застосовуються для різних цілей скління.

 • холодний варіант. У такій віконній системі немає додаткових теплоізоляційних вставок, тому найчастіше використовується на неопалюваних балконах, в якості перегородок усередині приміщень, на літніх верандах і терасах. Головна перевага, яку пропонують такі алюмінієві вікна – ціна. Конструкція дозволяє зробити відкривання орним або розсувним для більш ефективного використання вільного простору.
 • теплий варіант. Віконна система має спеціальний терморозрив, який нівелює місток холоду, забезпечуючи високі показники теплоізоляції. Такі моделі комплектуються двокамерними склопакетами, тому вони часто використовуються на опалювальних об’єктах і в будь-яких житлових приміщеннях як альтернатива ПВХ-варіантам.

Установка алюмінієвих вікон

Щоб ви змогли гідно оцінити всі переваги, які забезпечують вікна алюмінієві, важливо подбати про правильний монтаж. Цей процес не займе багато часу за умови, що установку проводитимуть професіонали. Монтаж конструкції не сильно відрізняється від установки виробів з ПВХ, однак важливо знати нюанси складання рами і регулювання готової системи.

Довіряйте установку алюмінієвих вікон професіоналам – і вам не доведеться переживати про міцності, надійності та довговічності віконної системи. Фахівці заводу «Екіпаж» чітко дотримуються технології монтажу, що гарантує довговічність, надійність і ідеальне функціонування вікон у вашому будинку або офісі.

Де купити алюмінієві вікна в Харкові?

Завод «Екіпаж» пропонує якісні алюмінієві віконні конструкції в Харкові. Власні виробничі потужності дозволяють нам випускати віконні конструкції будь-яких розмірів, конфігурацій і форм для скління житлових, комерційних, адміністративних споруд.

Ми пропонуємо профільні системи з різною монтажною шириною, з можливістю фарбування в будь-який колір за шкалою RAL, забезпечуємо безкоштовні заміри та якісний професійний монтаж. Звертайтеся за консультацією або викликайте замірника на об’єкт – алюмінієві вікна від заводу «Екіпаж» стануть гідним варіантом для вашого житла або офісу.