• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Призначення та різновиди офісних перегородок

Призначення та різновиди офісних перегородок

У будь-якому приміщенні, щоб створити комфортні умови перебування людей, необхідно грамотно зонувати простір. У комерційних, офісних приміщеннях, де велика кількість співробітників повинна виконувати свою роботу, при цьому комунікувати за потребою, використовувати масивні стіни або двері нераціонально. Оптимальне рішення — встановити офісні перегородки. При встановленні таких спеціальних конструкцій можна грамотно розділити загальний простір приміщення на окремі зони відпочинку, робочі кабінети. При цьому потрібно створити весь інтер’єр гармонійним, в єдиному стилі, тому потрібно розібратися з тим, які є види офісних перегородок, які з них краще встановити в тому чи іншому випадку.

Офісні перегородки — види сучасних конструкцій

Такі системи складаються з профілю та матеріалу, що заповнює простір усередині нього. Залежно від комбінації матеріалів виділяють такі варіанти, які представлені у продажу від різних виробників:

  • металопластикові;
  • скляні, у тому числі складніші системи з керованими жалюзі;
  • алюмінієві.

Моделі з ПВХ є хорошими тому, що вони забезпечують певний рівень конфіденційності кожному співробітнику. Це пристойний варіант, коли необхідно виключити велику кількість поглядів при зустрічі з клієнтами, забезпечити максимально комфортні умови для специфічних завдань.

Якщо ж у пріоритеті оглядовість всього приміщення та контроль за виконанням обов’язків фахівців компанії, то перевага надається моделям зі скла. Залежно від обраного стилю інтер’єру офісного приміщення, а також інших цілей, є можливість залишити скло повністю прозорим, частково пофарбувати його або затонувати, нанести дзеркальну плівку, зробити матовий тон за технологією піскоструминної обробки. Крім того, що такий метод дозволяє знизити видимість дій, що відбуваються в робочій зоні, перевага цього способу полягає ще й у можливості створити нетривіальне естетичне оформлення поверхні перегородки. На неї можна нанести ексклюзивні орнаменти, візерунки.

Системи з жалюзі мають попит, коли необхідно забезпечити перегляд приміщення при звичайному робочому процесі та конфіденційність при зустрічі з партнерами, клієнтами.

Як встановлюють офісні перегородки?

Залежно від того, потрібно створити статичний інтер’єр або змінювати кількість робочих зон, можна підібрати офісні перегородки наступних типів:

  • мобільні (переносні);
  • стаціонарні.

Стаціонарні — це моделі, які дозволяють при невеликому бюджеті створити стіни, аналогічні бетонним. Внутрішнє місце таких перегородок оформляється з прозорого або непрозорого скла, пластику. Також цікавий варіант комбінування цих матеріалів. Це відмінне рішення і для того, щоб забезпечити необхідний рівень шумоізоляції.

За допомогою мобільних перегородок є можливість швидко змінити за потребою зонування приміщення — зробити більш просторе приміщення або, навпаки, додати додаткові робочі кабінети. Такі перегородки не фіксуються на підлозі, завдяки чому виключається ризик пошкодження покриття для підлоги. Висота мобільних офісних перегородок зазвичай невелика, не до стелі. Розраховувати на серйозну шумоізоляцію в окремих приміщеннях при використанні таких перегородок не варто.

Варіанти офісних перегородок за способом відкриття

У продажу представлені моделі з дверцятами або розсувні. У першому випадку всередину конструкції встановлюються двері, якими можна переміщатися з одного кабінету в інший. Такий варіант зазвичай використовують на стаціонарних офісних перегородках.

Розсувні системи не мають усередині конструкції дверний отвір. За допомогою розсувного механізму можна об’єднати два приміщення в одне, зробивши його більш просторим, відповідним запланованому заходу, діловій зустрічі на певну кількість людей. Ще одна перевага таких систем — зручне використання в офісах, де відзначається висока прохідність, оскільки співробітникам відвідувачам не доведеться витрачати час на відчинення дверей в отворі.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: