• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Протизламна фурнітура Winkhaus

Протизламна фурнітура Winkhaus у вікнах Ekipazh

Безпека в будь-якому вікні стає пріоритетних завдання в наш час. Завдяки протизламній фурнітурі від компанії Winkhaus це стає можливим. Технічне рішення поєднує в собі надійність та доступну ціну.

У базовій фурнітурі для звичайних пластикових вікон відсутні елементи захисту, що створюючи ідеальну можливість для грабіжників. Німецький виробник високоякісної фурнітури, Winkhaus, вирішує цю проблему, надаючи ефективний захист від злому  у  ПВХ вікні з фурнітурою activPilot.

Компанія Winkhaus у своїй концепції бізнесу ґрунтується на увазі до деталей та турботі про комфорт та безпеку споживача. Базовий рівень захисту забезпечується надійною протизламною парою, що складається із запатентованої грибоподібної цапфи та сталевого зачепу. Відзначимо, що Winkhaus – єдина фурнітурна компанія в Україні, яка впроваджує протизламні елементи у всі вікна.

Захист вікон важливий не лише для приватних будинків, а й для багатоповерхівок. З висоти зловмисникам стає легше, тому базовий рівень захисту від Winkhaus стає невід’ємною частиною вікон середніх поверхів багатоповерхівок та важкодоступних вікон у приватних будинках.

Грибоподібна цапфа від Winkhaus, розроблена та запатентована в інженерному відділі у 2000-х роках, вирішує проблему зламостійкості, не втрачаючи м’якість та плавність руху віконної стулки. Ця деталь гармонійно поєднує безпеку та зручність:

  • Цапфи монтується по периметру стулки, а сталеві зачепи – по периметру рами.
  • Під час зачинення вікна цапфа щільно входить у протизламний зачеп, гарантуючи захист від зламування.
  • Рух стулки залишається чітким та плавним, забезпечуючи найвищий рівень зручності.

Не робіть компромісів між захистом та комфортом. Фахівці компанії Ekipazh готові розкрити всі плюси та мінуси різних технічних рішень та допомогти вам обрати оптимальний варіант віконної системи та фурнітури.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: