• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
 • Безкоштовна доставка по Україні
Підвіконня Sauberg, Plastolit, Crystalit, Werzalit

Підвіконня Sauberg, Plastolit, Crystalit, Werzalit

Частина вікна, що найбільш експлуатується, як показує практика, — це підвіконня. На ньому ростуть наші улюблені вазони та спить у сонячних променях котейка. У кухні часто використовуються як додаткова робоча поверхня. У кабінеті, дитячій, перетворюються на книжкову полицю або улюблений письмовий стіл. Звичайний пластик не витримує такого навантаження. Через недосконалість поверхні його навіть відмити згодом стає проблематично. Ми в Ekipazh, спираючись на свій величезний досвід встановлення та обслуговування металопластикових вікон, рекомендуємо звернути увагу на більш дорогий сегмент – підвіконня Верзаліт (Werzalit), Sauberg, Plastolit, Crystalit.

Це продукція різних виробників, яка відрізняється дизайном поверхні та формою профілю. Але всі вони мають чудову міцність, зносостійкість і довговічність.

Werzalit (Верзалит) — подоконники из премиум сегмента, известные во всем мире

Це розроблений у Німеччині продукт, який виготовляється за особливою технологією. Сьогодні підвіконня Верзаліт можна купити виробництва як Німеччини, так і Туреччини. У будь-якому випадку ви отримуєте продукцію з безкомпромісними характеристиками. Технологічний процес заснований на оригінальному німецькому обладнанні, сертифікованих матеріалах та багатоступеневому контролі якості.

На відміну від класичних конструкцій, основа складається із композиційного матеріалу. Дрібна деревна стружка з’єднується в плиту за допомогою спеціальних, екологічно безпечних та нешкідливих для здоров’я полімерних смол. Процес формування проходить під високим тиском та при значному нагріванні. Отримана таким чином міцна панель покривається декоративним пластиком товщиною 1 мм, що має безпрецедентні властивості. Адгезія зовнішнього покриття настільки сильна, що не боїться ніяких впливів.

Вища на підвіконня Верзаліт ціна абсолютно раціональна. Подивіться їх характеристики:

 • Без наслідків витримують вплив температур в діапазоні від -50°С до +90°С.
 • Допускається короткостроковий контакт із об’єктами, нагрітими до +180°С. Окурок, що впав, ніяк не позначиться на стані підвіконня Werzalit.
 • Поверхня не піддається сколам, подряпинам, стирання.
 • Панель має високу міцність навантаження і легко витримує вагу дорослої людини.
 • Матеріал не боїться вологи і може використовуватись у приміщеннях із постійною високою вологістю.
 • Навіть тривале опромінення сонячним ультрафіолетом не призведе до деформації поверхні.
 • Догляд максимально простий з використанням будь-якої побутової хімії.
 • Це дуже технологічний матеріал. Його легко різати, стикувати під різними кутами.
 • У складі немає токсичних компонентів.
 • Гарантія – 25 років.

На підвіконня Верзаліт ціна залежить від вибраного типорозміру. Доступна ширина від 100 до 600 мм. Довжина планки із заводу – 6 м. Товщина в основній планці складає близько 17 мм, а капіноса – 34 мм.

Класичний мінімалістичний дизайн чудово підходить до будь-якого інтер’єру. Додайте до цього багату палітру декоративних покриттів.

Верзаліт – підвіконня, які доречні скрізь.

Podokonniki Sauberg Plastolit Crystalit Werzalit 2

Пластикові підвіконня Crystalit – дизайн та функціональність для вашого будинку.

Відмінною альтернативою бюджетному пластику стануть підвіконня Crystalit. Це українська продукція, виготовлена на німецькому устаткуванні із сертифікованої європейської сировини.

Особлива конфігурація ребер жорсткості забезпечує безпрецедентну міцність панелей. Підвіконня Crystalit легко витримують важкі предмети, вагу людини.

Лицьова поверхня покрита спеціальною плівкою Elesgo, яка зовсім не боїться ультрафіолету, витримує нагрівання до +75°С, стійка до подряпин та інших механічних пошкоджень. Вибирайте будь-яку побутову хімію для догляду і легко упорядковуйте ваші підвіконня незалежно від того, що з ними трапилося.

Підвіконня Crystalit пропонуються завширшки від 100 до 600 мм. Товщина – 2 см в основі та 4 в зоні капіноса. Базова заводська програма включає 9 варіантів обробки.

Вибирайте підвіконня Plastolit, якщо шукаєте оригінальний дизайн

Це також український бренд, який виготовляється за інноваційною німецькою технологією. Його основна особливість – напівкруглий капінос (звіс по передньому краю).

При цьому підвіконня Plastolit відрізняються такою ж чудовою міцністю, стійкістю до високих температур та механічних впливів.

Близько тринадцяти варіантів дизайну лицьової поверхні дозволять підібрати оптимальне рішення для вашого інтер’єру.

Підвіконня Sauberg – це середній ціновий діапазон із чудовими характеристиками.

Підвіконня Sauberg – це новинка відомого українського виробника Openteck. Висока міцність конструкції та стійкість поверхні до УФ-випромінювання доповнена м’яким та естетичним округленим капіносом. Широка кольорова гама представлена матовими та глянсовими поверхнями.

За привабливою ціною на підвіконня Sauberg ви отримуєте преміальну якість

У величезній різноманітності пропозицій буває складно розібратися. Якщо вам напевно потрібне підвіконня преміум рівня, але є питання — звертайтеся до фахівців Ekipazh. Ми працюємо з усіма брендами та допоможемо вибрати оптимальний варіант.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: