• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Японські штори

Японські штори

Японські штори мають широке застосування в інтер’єрі: вони можуть як прикрашати вікно, так і декорувати широкі прорізи або зонувати простір в приміщеннях. Кількість панелей японських штор може змінюватися в залежності від величини вікна або отвору.

Японські штори в Харкові

Можливість поєднувати кольори і фактури. Кожне з полотен японських штор може бути виконано з тканин, що відрізняються, за кольором, фактурі і щільності. Розташування тканинних панелей можна міняти, як Вам завгодно.

Прекрасна сполучуваність з іншими елементами інтер’єру. Ви зможете вибрати такий дизайн японських штор, який доповнить і вигідно підкреслить основний інтер’єр.

Японські штори в Харкові


Японські штори являють собою полотна тканини шириною від 40 см до 80 см. Рух панелей відбувається на різних рядах карнизу, шляхом заходу панель за панель. Функціонально японські панелі схожі на вертикальні жалюзі, і відрізняються тільки тим, що відсутня можливість повороту і матерія набагато ширше, ніж у вертикальних жалюзі. Зверху і знизу таких штор – жорсткі вставки, що не дають шторам складатися ні за яких обставин. Можливо кілька варіантів управління японськими шторами: ручне за рахунок шнура управління або за допомогою електродвигуна.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: