• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Промислові ворота

Промислові ворота

Промислові ворота компанії «Екіпаж» призначені для установки в різних складських приміщеннях, ангарах, автосалонах, СТО та автомийки, сільськогосподарських об’єктах і інших спорудах громадського призначення.

До воріт такого типу виставляються особливі вимоги щодо тривалості терміну експлуатації, зносостійкості і безперебійності роботи в промислових приміщеннях.

Промислові ворота компанії «Екіпаж» призначені для установки в різних складських приміщеннях, ангарах, автосалонах, СТО та автомийки, сільськогосподарських об’єктах і інших спорудах громадського призначення.
До воріт такого типу виставляються особливі вимоги щодо тривалості терміну експлуатації, зносостійкості і безперебійності роботи в промислових приміщеннях.

купити промислові ворота в Харкові, ціна

Промислові секційні ворота серії ProPlus мають спеціальну конструкцію для інтенсивного використання, яка дозволяє здійснити до 100 тис. Циклів «підйом / опускання».

Вага полотна воріт «Аlutech» може перевищувати 600кг. При цьому, зусиль для їх відкриття потрібно не більше 260 Н (≈26 кг).
Для більш безпечного і зручного управління можна використовувати системи автоматики, які легко управляються за допомогою пульта радіоуправління або кнопкової панелі.


Технічні характеристики:

Товщина сендвіч-панелі45мм.
Оцинкована сталева стрічка0,4 мм
Цинкове покриття16 мкм


Панель має замкнутий контур: лицьовий і внутрішній сталеві листи скріплені між собою внизу і вгорі панелі.
З лицьового боку панелі застосовується поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду (ПУР-ПА) товщиною 20-25 мкм.
Є можливість фарбування воріт в будь-який колір по RAL-шкалою.

Типи панелей промислових воріт серії ProPlu:

Сендвіч-панель з горизонтальним гофром гармонує з будь-якими облицювальними матеріалами і підкреслює стилістичне рішення всього будинку.

купити промислові ворота Харків

Cендвіч-панель з малюнком “мікрохвиля” дозволяє приховувати дрібні пошкодження лакофарбового покриття, невеликі вм’ятини і забруднення, зберігаючи відмінний вигляд воріт на довгі роки.

промислові ворота в Харкові

Переваги секційних воріт компанії «Екіпаж»:

  • Надійність і міцність секційних воріт. Залежить від конструкції основних елементів (сендвіч-панелі, профілів і комплектуючих).
  • Антикорозійна стійкість. Підвищена стійкість до корозії всієї конструкції воріт забезпечується за рахунок застосування комплектуючих з нержавіючої сталі (роликових кронштейнів, роликових накладок, проміжних петель) і забарвлених бічних накладок. Направляючі профілі виготовлені з високоякісної сталі з цинковим покриттям товщиною 18 – 22 мкм. Це гарантує працездатність і привабливий зовнішній вигляд воріт протягом довгих років експлуатації.
    З лицьового боку панелі використовується двошарове полімерне покриття (грунт і емаль) товщиною 30-40 мкм. Як емалі з лицьового боку панелі використовується поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду (ПУР-ПА). Таке покриття надійно оберігає поверхню воріт від механічних пошкоджень, стійке до дії миючих засобів і хімікатів.Для приміщень з підвищеною вологістю (наприклад, для автомийок) пропонується спеціальний комплект корозійно-стійких комплектуючих: комплект кріплення, троса і ходові ролики з нержавіючої сталі; напрямні з оцинкованої сталі з додатковим поліефірним порошковим фарбуванням;
  • Високий рівень теплоізоляції.
Переваги секційних воріт компанії «Екіпаж»

Товщина панелі дуже впливає на теплоізоляційні властивості панелі. Сендвіч-панель товщиною 45 мм, заповнена спіненим поліуретаном (чим більше товщина панелі, тим вище опір теплопередачі). Внизу, вгорі і побоку встановлені ущільнювачі. Вони надійно захищають приміщення від атмосферних опадів та небажаних втрат тепла. Кожна панель має спеціальний ущільнювач, який виключає появу зазорів і забезпечує додаткову теплоізоляцію воріт;

  • Продукція відповідає Європейським стандартам в галузі безпеки продукції.