• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Скло і склопакети

Скло і склопакети

Щоб грамотно вибрати систему скління для будинку чи офісу, важливо розуміти, що таке склопакети для вікон та якими вони бувають. Завод «Екіпаж» пропонує різні за функціональними особливостями та цінами рішення – ви точно підберете відповідний варіант під свої потреби та запити.

Склопакети у Харкові та Києві. Однокамерні, Двокамерні, Енергозберігаючі та спеціальні

Що потрібно знати про вибір склопакета

windowselect 1

Глибина склопакета

Важливою характеристикою є глибина, або товщина склопакету. Данний параметр впливає на тепло- та звукоізоляцію вікна.

Детальніше
windowselect 2

Кількість камер

Стандартні склопакети складаються з однієї або двох повітряних камер, це простір між склом.

Детальніше
windowselect 3

Товщина скла

Товщина скла зазвичай складає від 4 до 12 мм. Великі склопакети потребують більш товстого скла для виконання своїх технічних характеристик

Детальніше
windowselect 4

Тип скла

Скло може бути звичайним, енергозберігаючим, мультифункціональним, загартованим або триплекс. Також є безліч варіантів кольору та дизайну

Детальніше
windowselect 5

Дистанція між склом

Використання різних дистанцій у склопакеті сприяє підвищенню показників шумоізоляції

Детальніше
windowselect 6

Заповнення камер склопакета

Для покращення характеристик енергозбереження вікна, камери у склопакеті наповнюють інертним газом аргоном

Детальніше

Популярні рішення склопакету

Basic
odnokamernyy sklopaket

Технічні характеристики:

Кількість камер

1

Ширина склопакету

24 мм

Формула

4-16-4

Заповнення камер

Ціна

1 370 грн м2

Standart
pvh 2

Технічні характеристики:

Кількість камер

2

Ширина склопакету

32 мм

Формула

4-10-4-10-4i

Заповнення камер

Ціна

2 280 грн м2

Optima
dvokamernyy sklopaket

Технічні характеристики:

Кількість камер

2

Ширина склопакету

40 мм

Формула

4i-14ar-4-14ar-4i

Заповнення камер

газ аргон

Ціна

2 630 грн м2

Premium
dvokamernyy sklopaket

Технічні характеристики:

Кількість камер

2

Ширина склопакету

48 мм

Формула

4sol-20ar-4-16ar-4i

Заповнення камер

газ аргон

Ціна

2 970 грн м2

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані:

ОСОБЛИВОСТІ СКЛОПАКЕТІВ ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Це важлива частина віконної системи, на яку припадає до 80% площі скління, що суттєво впливає на тепло- та звукоізоляцію, а отже, і комфортне перебування у кімнаті. Будь-які стандартні склопакети для вікон забезпечує набагато більший рівень теплозбереження, ніж звичайне скло. Це обумовлено конструкцією виробу: воно складається із скляних листів, які поєднуються дистанційною рамкою. У склопакетах використовується різна кількість скла, також вони відрізняються товщиною, відстанню між склом, заповненням внутрішнього простору камери, покриттям.

Завод “Екіпаж” пропонує кілька видів склопакетів під різні потреби замовників. Продукція випускається на власному виробництві з наскрізним контролем якості, тому ви можете не сумніватися у надійності та відмінних експлуатаційних характеристиках виробів. На заводі «Екіпаж» можна замовити склопакет таких видів:

  • одно- та двокамерні зі звичайним склом;
  • енергозберігаючі;
  • сонцезахисні;
  • загартовані, удароміцні та триплекс моделі.

ОДНОКАМЕРНІ СКЛОПАКЕТИ

Однокамерний склопакет складається з двох стекол та однієї повітряної камери. Ширина склопакета може становити 32 або 24 мм, а товщина скла може дорівнювати 6 або 4 мм. Однокамерні версії встановлюються в будівлях, що не опалюються, на балконах при холодному типі скління, на літніх дачах, господарських об’єктах і т.д.

ДВУХКАМЕРНІ СКЛОПАКЕТИ

Складаються з трьох стекол та двох повітряних камер. Загальна товщина склопакета дорівнює від 32 мм до 52 мм. Для підвищення рівня шумоізоляції часто використовують різні за шириною дистанційні рамки. Двокамерні моделі ідеально підходять для встановлення в опалювальних спорудах. Вони забезпечують відмінний рівень теплозбереження та шумозаглушення. Оптимальне поєднання ціни та експлуатаційних характеристик зробило таку продукцію найбільш затребуваною та популярною.

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ СКЛОПАКЕТИ

Відрізняються використанням разом із звичайним склом спеціального i-скла з низькоемісійним покриттям, яке підвищує теплозахисні властивості виробу. Низькоемісійне покриття іонами срібла всередині дозволяє відображати теплову енергію в приміщення, тим самим мінімізуючи втрати втрати більш ніж на 50% порівняно зі звичайними версіями.

Завод «Екіпаж» пропонує перевірене енергозберігаюче скло ClimaGuard від відомої американської компанії Guardian industries. Скло виробляють за найновішими технологіями напилення нейтрального кольору, що сприяє ідеальному дизайну та хорошій теплоізоляції. Для об’єктів з підвищеними вимогами теплоізоляції найчастіше використовують двокамерні версії з двома енергозберігаючими стеклами, у всіх інших випадках достатньо використовувати двокамерну модель з одним енергозберігаючим склом.

СОНЦЕЗАХИСНІ СКЛОПАКЕТИ

Ми пропонуємо перевірену продукцію ClimaGuard Solar. Мультифункціональне скло дозволяє відбивати теплову енергію всередину кімнати в холодну пору року, а в літню спеку захищає будинок від перегріву, відбиваючи сонячні промені та теплову енергію. Такі склопакети для вікон є оптимальним рішенням для підтримки комфортного мікроклімату будь-якої пори року.

САТИНОВІ СКЛА У ПЛАСТИКОВИХ ВІКНАХ

Красиву матову поверхню в таких шибках вдається отримати завдяки методу хімічного травлення. Таке рішення оптимальне, якщо потрібно забезпечити напівпрозоре скління. Сатинове скло від заводу «Екіпаж» зберігає стабільний тон, забезпечує м’яке розсіювання світлових променів, захист від відбитків пальців та бруду. Це вдале рішення для скління нижньої частини французьких балконів.

ЗАГАРТОВАНИЙ СКЛОПАКЕТ

Це один із видів удароміцних конструкцій, які виробляються шляхом швидкого нагріву до 680°C та рівномірного охолодження. Такий підхід забезпечує одразу кілька унікальних експлуатаційних якостей: термостійкість, міцність до механічного впливу, безпека при пошкодженні (уламки не розлітаються та не мають гострих країв). Замовити склопакет із загартованим склом має сенс для об’єктів з різкими перепадами рівня вологості та температур, наприклад, котелень та саун. Загартоване скло протягом півгодини може витримувати дію відкритого вогню без будь-якої деформації.

УДАРОМІЦНИЙ СКЛОПАКЕТ І ТРИПЛЕКС

Склопакет триплекс – це окрема категорія продукції, яка є конструкцією з декількох листів скла, з’єднаних за допомогою полімерного складу. При ушкодженнях та ударах триплекс не розбивається на дрібні гострі частинки. Його активно використовують при склінні вітрин, бутіків, магазинів, заміських будинків, ресторанів тощо. Після сильного механічного впливу (удару) руйнація носить точковий характер у точці впливу. Вся решта площі скління зберігає цілісність. Тобто для проникнення на об’єкт потрібно завдати безліч ударів у багато частин вікна. Найчастіше це стає непереборною перешкодою для грабіжників.

ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА СКЛОПАКЕТІВ

Щоб визначитися з оптимальним вибором, потрібно орієнтуватися у ключових показниках коефіцієнта опору теплопередачі та звукоізоляції. Давайте порівняємо кілька варіантів:

  • однокамерний: КСТ – 0,32, звукоізоляція – 30 дБ;
  • однокамерний з енергозберігаючим склом: КСТ – 0,59, звукоізоляція – 34 дБ;
  • двокамерний: КСТ – 0,49, звукоізоляція – 36 дБ;
  • двокамерний з енергозберігаючим склом: КСТ – 0,72, звукоізоляція – 38 дБ.

ВСТАНОВЛЕННЯ СКЛОПАКЕТІВ

Установку виробів у пластикові профілі повинні проводити лише фахівці з відповідними знаннями, досвідом та обладнанням. Процес монтажу включає кілька важливих нюансів, ігнорування яких може негативно вплинути на експлуатаційні характеристики віконної системи. Довірте процес встановлення професійної монтажної бригади заводу «Екіпаж».

ВАРТІСТЬ СКЛОПАКЕТУ

Ціна склопакета залежить від кількох факторів:

  • кількість камер;
  • розміри склопакетів;
  • тип скла (стандартне, енергозберігаюче, мультифункціональне, ударостійке, триплекс);
  • заповнення камер (повітря, аргон).

Яку саме комбінацію цих характеристик вибрати залежить від вашого запиту. Для неопалюваного балкона можна замовити склопакет зі звичайним склом і однією повітряною камерою. Для максимальної економії на комунальних рахунках та теплозбереження варто вибрати двокамерну версію з енергозберігаючим склом та заповненням камери інертним газом.

ДЕ КУПИТИ ЯКІСНІ СКЛОПАКЕТИ У ХАРКІВІ?

Замовляйте продукцію безпосереднього виробника – заводу «Екіпаж». Кожен клієнт може розраховувати на такі переваги:

  • оптимальна ціна склопакетів;
  • швидке виготовлення на власних виробничих потужностях;
  • наскрізний контроль якості.

Залишились питання? Потрібна допомога із вибором? Звертайтеся за консультацією – допоможемо підібрати оптимальний варіант під виділений бюджет та особливості об’єкта.

Вас також може зацікавити

Склопакети. Як зробити замір самостійно?
Вікна в Харкові та Києві

Металопластикові вікна – основний продукт компанії «Екіпаж». Ми виробляємо конструкції, які повністю відповідають кліматичним умовам України і можемо запропонувати велику кількість рішень з енергозбереження приміщень.

Вікна «Екіпаж» не містять шкідливих речовин і є екологічно чистими.

Ми є виробником віконних конструкцій на базі ПВХ-профілів відомих брендів. Всі готові вироби випускаються на власних виробничих лініях, оснащених найкращим європейським обладнанням. «Екіпаж» – це компанія замкнутого циклу, ви можете бути впевненими в скрізному контролі якості на всіх етапах виробництва. Ми гарантуємо стислі терміни виготовлення і швидкий професійний монтаж на об’єкті.

Броньована плівка на вікна!
Безпечні склопакети. Триплекс та загартоване скло.
Скління балкону

Сьогодні засклення балконів в Харкові дає можливість вирішити різні завдання. Так, світлопрозорі конструкції забезпечують захист від опадів, пилу та комах, підвищують звуко-і теплоізоляцію суміжного приміщення. А при виборі енергозберігаючих вікон, якісному утепленні і інших роботах (наприклад, винесення балкона) можна отримати додаткові корисні квадратні метри або навіть невелику кімнату для роботи, відпочинку, спортивних занять.

Steklopakety tripleks 2

Як замовити склопакет у Харкові?

Загальна площа світлопрозорої частини вікон складає 80% та вище. Тому дуже великий вплив на теплозберігаючі характеристики всієї конструкції вибирають скління. Компанія Ekipazh допоможе купити склопакет у Харкові з оптимальними для вашого об’єкта характеристиками.

Завод Ekipazh, на відміну від багатьох інших виробників металопластикових та алюмінієвих конструкцій, налагодив власне виробництво склопакетів. Наші технологічні лінії дозволяють випускати весь спектр таких виробів:

  • Класичні види склопакетів для пластикових вікон та дверей з однією або двома камерами.
  • Енергозберігаючий двокамерний склопакет з наповненням інертними газами та тепловідбивним i-напиленням.
  • Мультифункціональні склопакети з сонцезахисним склом Solar.
  • Структурні склопакети для суцільного засклення фасадів.
  • Панорамні склопакети великих розмірів.
  • Склопакети із загартованим склом та триплексом.

Наша мета – бездоганна якість та точна відповідність кожної конструкції заявленим параметрам. Для цього використовується сучасне обладнання для обробки та пакування склопакетів. Скло закуповується лише сертифіковане у перевірених виробників. Співробітники компанії пройшли спеціальне навчання та постійно підвищують свою кваліфікацію. Ми організували власну лабораторію контролю якості. Вибираючи нас, ви гарантовано отримуєте те, що розраховуєте.

Також завдяки власному виробництву заміна склопакетів у Харкові чи встановлення нових вікон силами Ekipazh буде для вас значно вигіднішою.

Ми працюємо як із приватними особами, так і з корпоративними замовниками. Компанія готова реалізувати дуже великі проекти в максимально короткі терміни. Більш конкретизовану інформацію нададуть наші менеджери. У час ми завжди на зв’язку.

Що таке склопакет?

Щоб ви добре представляли особливості сучасних технологій і змогли купити склопакет найкращої вам конфігурації, у цій статті фахівці нашого підприємства поділилися своїми знаннями.

Хороший склопакет – це складний виріб, для виробництва якого використовуються різноманітні комплектуючі та точні технології:

  • Основним елементом склопакета, звичайно, є саме скло. Воно може бути як звичайним, так і додатково покращеними характеристиками.
  • Між двома листами скла знаходиться повітряний шар. Це та сама камера. На українському ринку пропонуються одно-, дво- та вкрай рідко трикамерний склопакет.
  • Дистанційна рамка є алюмінієвим профільом заданої ширини. Вона необхідна для того, щоб відстань між сусіднім склом точно відповідала конструктивним вимогам.
  • Порожнина дистанційної рамки заповнена вологопоглиначем.
  • Перший шар герметизації між склом та дистанційною рамкою виконаний за допомогою бутилової стрічки.
  • Торець склопакета обробляється другим шаром герметизації. Це бутилові, силіконові, поліуретанові та полісульфідні склади.

Готові конструкції розрізняються за багатьма параметрами. Однак ви легко зможете їх визначити завдяки спеціальному позначенню.

Формула склопакета

Якщо подивитися в паспорт, наклеєну на конструкцію етикетку або договір на замовлення пластикового вікна, там обов’язково буде присутній своєрідний набір цифр та символів, що кодує конструкцію склопакета. Це його формула. Вона може виглядати як (СПО (24) 4-16-4) або, наприклад, (СПД (32) 4-Ar10-4-Ar10-i4).

Розібратися у цих записах просто. Тут послідовно вказуються товщина скла та ширина дистанції між сусіднім склом. Перший приклад означає, що у нас буде склопакет з двома стеклами по 4 мм і повітряною камерою між ними 16 мм. Загальна товщина склопакета складає 24 мм. Тобто ми маємо справу з базовою однокамерною конструкцією.

Додаткові індекси перед числами характеризують модифікацію виробу:

  • СПО – однокамерний склопакет.
  • СПД – двокамерний склопакет.
  • Ar – камери заповнені аргоном.
  • Kr – усередині знаходиться криптон.
  • Xe – використовується заповнення ксеноном.
  • Sf – в камеру закачаний гексафторид сірки.
  • ТР або МД – вибрана тепла дистанційна рамка.
  • I, Low-e, Top, І або Е – скло має енергозберігаюче м’яке покриття. Також можна використовувати специфічні назви торгових марок типу Top-N (Top-N+), Enplus, ZERO (ZERO E), ClimaN, Optitherm, Futur-N.
  • До – нанесено енергозберігаюче тверде покриття.
  • CSG – на скло нанесено мультифункціональне покриття.
  • F, М0, М1, М2, М3 тощо — використовується повністю безбарвне флоатскло підвищеної якості.
  • ESG – вказує на встановлення загартованого скла.
  • TVG – термозміцнене скло.
  • А – встановлено армоване скло.
  • 4.1.4 або 4(1)4 — вказує, що це триплекс скло з двох листів по 4 мм та полімерним зв’язуванням 1 мм.
  • SolarCool, SGSolar, Antelio, StopSol, SunStop – так позначаються сонцезахисні покриття різних торгових марок.
  • SELEKT, CGS, ClimaSolar, StopRay Neo, LifeGlassGlear – мультифункціональне скло, що виконує функцію енергозбереження та захисту від сонця одночасно.
  • Ton, Bronze – позначають колір тонованого в масі скла.
  • Satin, Сатин або Matelux – скло зазнало хімічного травлення, завдяки чому стало матовим.

Тепер залишилося розібратися, у чому перевага тієї чи іншої технології. Кожне удосконалення конструкції впливає на ціну, яку обійдеться заміна склопакета в Харкові. Додаткова інформація допоможе підібрати оптимальний баланс вартості та технічних характеристик.

На що впливає кількість камер склопакету?

Будь-який газ набагато гірше проводить тепло і передає звук, ніж тверде тіло. Так працює фізика. Тому чим більша камерність, тим вище тепло- та звукоізоляційні характеристики склопакета. Кожна камера створює повітряний зазор, який є бар’єром для передачі теплової енергії та звукових коливань.

Щоб оцінити ефективність конструкції за цими параметрами, використовують спеціальні фізичні величини:

  • Коефіцієнт опору теплопередачі (КСП) вимірюється м2°С/Вт. Він показує, яка кількість тепла передається через структуру (наприклад, склопакет) за певної температурної різниці між внутрішнім і зовнішнім середовищем. Чим він вищий, тим краще.
  • Звукоізоляція вимірюється у дБ. Вона визначається як здатність склопакета знижувати проникнення звуку ззовні до приміщення чи навпаки. Чим більше дБ – тим краще відсікається шум.

Порівняльна статистика показує, що:

  • однокамерний склопакет має КСТ 0,32 м2 ° С / Вт, звукоізоляцію – 30 дБ;
  • однокамерний склопакет з енергозберігаючим склом забезпечує КСТ – 0,59, звукоізоляцію – 34 дБ;
  • двокамерний склопакет вже дає КСТ на рівні 0,49 м2 ° С / Вт, звукоізоляцію – 36 дБ;
  • двокамерний з енергозберігаючим склом показує просто фантастичні параметри для КСТ – 0,72 м2°С/Вт, звукоізоляції – 38 дБ.

Випробування показали, що трикамерний склопакет не настільки ефективний, як двокамерний з енергозберігаючим склом. Однак його маса за однакових габаритів буде надмірно великою, оскільки скло — важкий матеріал. Тому в кліматі України та Харкові зокрема склопакети використовують зазвичай 1- або 2-камерні.

При цьому нормальна модифікація з однією камерою вважається холодним склінням. Вона встановлюється при склінні балконів, лоджій та інших приміщень, які не опалюватимуться і не використовуються як частина житлового простору.

Яке заповнення камер – найкраще?

Ви можете купити склопакети у Харкові у компанії Ekipazh з різними варіантами виконання. Це пов’язано з чим. У різних газів своя теплопровідність. Інертні гази показують набагато найкращі характеристики. Дивіться самі:

  • Повітря – 2.41 Вт/м2.
  • Аргон — 1.62 Вт/м2 (проводить лише 67% тепла, яке передав би в аналогічних умовах повітря).
  • Криптон – 0,88 Вт/м2 (37% від повітря).
  • Ксенон – 0,51 Вт/м2 (21% від повітря).

Хоча Ксенон і Криптон дають більший виграш з енергоефективності, вони коштують набагато дорожче за Аргон, у 20 і 200 разів відповідно. До того ж, доступність перших двох газів на українському ринку дуже обмежена. Тому використання саме аргону для заповнення камер енергоефективних склопакетів у Харкові та Україні в цілому стало золотим стандартом.

Як наочне порівняння можна використовувати той факт, що передача тепла у двокамерного пакета з повітрям приблизно така сама, як у однокамерного з Аргоном.

Багато хто побоюється, що інертний газ дуже швидко буде заміщений звичайним повітрям. Насправді швидкість витоку за дотримання технології герметизації склопакета становить 1-2% на рік. Цього вистачить на весь термін експлуатації вікна. І так – Аргон безпечний для людини. Він у досить великій кількості міститься у звичайному атмосферному повітрі.

Що таке тепла рамка для склопакета?

Звичайна дистанційна рамка виготовлена з алюмінію, який, як і будь-який метал, має високу теплопровідність. Нехай площа зіткнення дистанції та скла мала відносно загальної площі виробу, але при зростаючих тарифах на енергоносії кожен ват має значення.

Для конструкцій з максимальною вимогою до збереження тепла розроблені спеціальні дистанції з терморозривом. Вони поєднують високу механічну міцність та хорошу теплоізоляцію.

Як працює склопакет з енергозберігаючим, сонцезахисним та мультифункціональним склом?

Нам важливо мінімізувати теплообмін між приміщенням та вулицею у будь-яку пору року. Взимку ми не хочемо втрачати тепло. Влітку – перегрівати будинок чи квартиру від сонячних променів. Цю функцію на себе беруть різні покриття, що наносяться на скло:

  • Енергозберігаючі тверді та м’які покриття оксидів різних металів відображають інфрачервоний, тобто теплий спектр. Це так звані К або i-скла. Вони вирізняються технологією напилення, але мають схожі характеристики.
  • Сонцезахисні стекла поглинають або відбивають сонячне випромінювання. Зазвичай це тонування масою, рефлекторний (дзеркальний) ефект або м’яке покриття шаром спеціальних матеріалів методом магнетронного напилення. Їхня особливість у тому, що вони працюють у всьому діапазоні довжин хвиль, у тому числі видимому.
  • Мультифункціональні або високоселективні стекла поєднують особливості перших двох варіантів, але при цьому здатні пропускати більше 70% видимого світла. Це нове покоління, так звані Солар-скла.

Все це допомагає підвищити комфорт приміщення залежно від персональних уподобань та реальних кліматичних умов.

Як підвищити міцність склопакета?

Для мешканців перших та останніх поверхів багатоквартирних житлових комплексів, власників приватної нерухомості це дуже важливе питання. Компанія Ekipazh пропонує два ефективні способи.

Товсте загартоване скло 6-8 мм

Для його виробництва листи нагріваються до 680 ° C і рівномірно охолоджуються. Усередині структури утворюються лінії особливої напруги. Завдяки цьому матеріал витримує величезні механічні навантаження, у тому числі різкі удари твердим предметом. І навіть якщо загартоване скло розіб’ється, гострих уламків не буде. Натомість воно розсипається на дрібні гранули з тупими краями.

Скло-триплекс

Це композитна багатошарова структура, яка є конструкцією з декількох листів скла, з’єднаних за допомогою полімерного складу. Оптичні властивості мало змінюються. Але при ушкодженнях та ударах триплекс не розбивається на дрібні гострі частинки. Він просто покривається тріщинами, причому локалізовано у зоні завдання удару.

Щоб зруйнувати його повністю і пробратися на об’єкт, потрібно завдати безліч ударів ефективнішим інструментом. Найчастіше грабіжники не хочуть із цим зв’язуватися.

Триплекс активно використовують при склінні вітрин, бутіків, магазинів, заміських будинків, ресторанів тощо. Це чудовий вибір для дитячих.

На що впливає товщина склопакету?

Чим товщі склопакет, тим просторіші можна зробити камери і встановити більш міцні стекла, наприклад 6 або 8 мм. Це підвищує енергоефективність, особливо звукоізоляційний потенціал пластикового вікна.

Декоративні склопакети у Харкові

Іноді архітектурні рішення висувають особливі вимоги до дизайну вікна, у тому числі й до скла. Ми в Ekipazh готові виготовити склопакети з незвичайними властивостями:

  • Із сатиновим (матовим) ефектом.
  • З візерунчастим склом.
  • Тоновані.
  • Дзеркальні.

Наші склопакети можуть бути практично будь-якої форми.

Чи допускається самостійна заміна склопакета?

Встановлення виробів у пластикові профілі повинні проводити лише фахівці з відповідними знаннями, досвідом та обладнанням. Процес монтажу включає кілька важливих нюансів, ігнорування яких негативно впливає на експлуатаційні характеристики всієї конструкції. Довірте це професійним монтажникам компанії Ekipazh!

ВІДПОВІДАЄМО НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

  • Які типи склопакетів існують і в чому їх відмінності?
    До найбільш поширених склопакетів можна віднести одно- та двокамерні, енергозберігаючі та мультифункціональні. Також наш завод виробляє спеціальні склопакети у конструкції яких є загартоване скло та триплекс.
  • Як вибрати склопакет для мого будинку чи офісу?
    Необхідно визначитися з вимогами до теплозбереження та шумоізоляції, а також врахувати чинні в Україні норми ДБН. Основні параметри, на які варто звернути увагу, це товщина склопакета, кількість та заповненість камер, а також характеристики самого скла.
  • Яку гарантію надає завод на склопакети?
    Ми представляємо 5 років гарантії на герметичність склопакетів - проникнення вологи через герметезуючі шари. Цей пункт фіксується у договорі.
  • Чи можна замовити склопакет за програмою єВідновлення без заміни вікон?
    Так. Наша компанія надає послуги із заміни склопакета без рами. Також майстер відразу після заміни склопакета виконає регулювання стулки та перевірить герметичність віконної конструкції.