• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Підвіконня Данке

Підвіконня Данке

DANKE – торгова марка української виробничої компанії «Юпітер-2003». Марка стабільно розвивається і вже  завоювала репутацію надійного виробника на  ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів.

Результат впровадження інноваційних рішень і використання виключно якісних імпортних матеріалів від торгової марки Danke – це пластикові підвіконня з глянцевим акриловим покриттям, які відповідають всім вимогам сучасного споживача.

Переваги підвіконь Данке:

Екологічність І БЕЗПЕКА:

Акрилове покриття підвіконь DANKE не містить формальдегіду – небезпечної канцерогенної речовини, яка є обов’язковим компонентом пластмас і ДСП.

ОСОБЛИВО ВИСОКА СТІЙКІСТЬ
ДО ПОДРЯПИН:

глянсова поверхня підвіконь DANKE довгі роки зберігає ідеальний блиск і гладкість. Її не знищать квіткові горщики і предмети інтер’єру, які зазвичай прикрашають підвіконня.

ВІДМІННА термостійкість:

покриття підвіконня не постраждає при короткостроковому зіткненні з гарячим посудом.

ШИРОКИЙ ВИБІР стильного декору:

колекція декорів підвіконь DANKE розробляється з урахуванням сучасних тенденцій інтер’єрної моди. Тут є декори під будь-який стиль і колірні рішення: від лаконічних і простих білих, до імітуючих дорогі види мармуру та породи дерев.

Паро- і вологостійкість:

на відміну від дерев’яних і підвіконь з ДСП, підвіконня DANKE не бояться вогкості і вологості. Їх поверхня не розшаровується і не набухає навіть при попаданні на підвіконня води.

ПРАКТИЧНІСТЬ І ПРОСТОТА
У ДОГЛЯДІ:

на відміну від звичайних підвіконь з шорсткою поверхнею, гладке акрилове покриття DANKE не містить пори, в які забивається пил. Тому догляд за ними не вимагає використання чистячих засобів і займає лічені секунди.

СТІЙКІСТЬ До ВИНИКНЕННЯ ПЛЯМ ВІД ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ:

сліди від розлитого кави або вина усуваються без особливих зусиль. Крім того, унікальна поверхня стійка до будь-яких миючих засобів, в тому числі кислотовмісних.

НАДІЙНІСТЬ ОРИГІНАЛЬНОЇ ЗАПАТЕНТОВАНОЇ КОНСТРУКЦІЇ:

на підвіконня DANKE можна сміливо ставати, наприклад, при митті вікон, не боячись, що він буде пошкоджений, погнеться або трісне.

ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ ВІД ЗАВОДУ-ВИРОБНИКА:

в разі необхідності, наш фахівець негайно виїжджає на об’єкт, вивчає ситуацію і складає акт, на підставі якого оплачуються відновлювальні роботи. Такі представники заводу є в кожному регіоні.

МІЦНІСТЬ ОСНОВИ:

в складі пластикової дошки використовується якісна імпортна сировина.

СТІЙКІСТЬ ДО ГАРЯЧОГО ПОПЕЛУ ВІД СИГАРЕТ:

навіть випадково впавша сигарета не зашкодить покриттю і не зіпсує його презентабельний