• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
 • Безкоштовна доставка по Україні
Як вибрати вікна?

Як вибрати вікна?

Металопластикові вікна — сучасне рішення для скління приміщень різного призначення. Саме такі конструкції повсюдно використовують останні декілька десятків років, що прийшли на зміну дорожчим та не таким надійним виробам з натуральної деревини.

Якісні металопластикові вікна вирізняються низкою переваг, що й вливають на їх популярність. Перш за все це вища надійність, гарні характеристики за критеріями шумоізоляції, термоізоляції, практичність, легкість обслуговування. Навіть дешеві металопластикові вікна мають кращі характеристики, ніж дерев’яні вироби.

Купити металопластикові вікна від виробника — дійсно гарне рішення, адже вони є універсальними, добре підходять для оснащення житлових котеджів, скління багатоповерхових будинків, приміщень комерційного, промислового призначення. Приваблює тих, хто планує замінити вікна, й доступна ціна на металопластикові вікна, адже сьогодні є можливість підібрати конструкцію з відповідними параметрами в рамках виділеного бюджету.

Профіль ПВХ

Будова, яку мають ПВХ вікна, неодмінно вміщує декілька принципово важливих елементів. Один з них — профіль. Саме з нього виготовляють стулки та раму. 

Сучасні ПВХ вікна, що поставляє в продаж наша компанія, зазвичай виготовляються з профілю, товщина якого не менша ніж 2.8-3 мм. Саме такі значення є оптимальними для досягнення бажаних характеристик щодо термоізоляції та шумоізоляції.

Якщо товщина профілю буде меншою, в процесі експлуатації можуть проявлятися на певному проміжку часу різні проблеми, а саме:

 • згинання профілю, що призводить до зниження ступеня герметизації;
 • деформація всієї конструкції, а це негативно відображається не лише на робочих характеристиках віконної системи, а й на естетиці інтер’єру, екстер’єру;
 • утворення зазорів та щілин, які так само сприяють вищим тепловтратам, зниженню якості скління, підвищенню витрат на опалення приміщення.

Визначити, наскільки якісні металопластикові вікна пропонує продавець, достатньо складно, адже можна перевірити лише товщину профілю, але ніяк не його наповнення. Тому варто як мінімум ознайомитися з технічною документацією, що додається до кожної конструкції, уточнити гарантії, що надаються після реалізації та встановлення вікон. Всередині пластикового профілю неодмінно має бути якісне армування з оцинкованого металу. Причому оптимальна його товщина — 1.5 мм, не менше. Якщо ж армування виконано зі сталі, але товщиною в 0.9-1.1 мм, що нерідко пропонують деякі виробники для зниження собівартості, то довгострокової експлуатації очікувати не варто.

Склопакет

Наступний важливий елемент конструкції ПВХ вікна — склопакет. Він займає найбільшу площу всієї конструкції, в результаті саме від його якості виготовлення залежить обсяг тепловтрат, що будуть надалі в процесі експлуатації приміщення. Ціна на пластикові вікна залежить від того, які характеристики та будову має склопакет. Сьогодні найбільш популярні моделі — це:

 • однокамерні;
 • двокамерні.

Ціна металопластикових вікон з двокамерними склопакетами буде вищою, що логічно визначаються більшою кількістю матеріалів, що використовуються при виготовленні. Але й експлуатаційні характеристики також будуть вищими, ніж у вікнах з  однокамерними склопакетами. Це обумовлено тим, що в такому випадку створюється більша кількість повітряних камер, які стають перепоною для проникнення холодного або гарячого повітря всередину приміщення.

Однокамерні склопакети частіше за все вибирають для оснащення підсобних приміщень, балконів. Двокамерні склопакети в ПВХ вікна — це краще рішення для того, щоб створити дійсно комфортні умови у квартирі, житловому приватному будинку, офісі чи іншому приміщенні, де постійно знаходяться люди, що потребують оптимальної температури та вологості повітря.

У кожній категорії є багатий асортимент моделей. В залежності від заявлених вимог, є можливість вибрати однокамерний склопакет з невеликою товщиною скла або ж посилений двокамерний, що має не лише різну товщину кожного скла в склопакеті, а й спеціальні засоби для досягнення необхідного рівня енергозбереження (наприклад, спеціальне напилення з іонів срібла). Тож, перш ніж купити металопластикове вікно, треба гарно продумати свої вимоги та очікування щодо скління.

Ще один нюанс, який впливає на ціну металопластикового вікна, — це наповнення склопакета. Воно може бути виконано звичайним висушеним повітрям — це дешеві пластикові вікна, або ж містити спеціальний газ аргон — такі ПВХ вікна є більш якісними, але й вартість конструкцій — вища. При цьому треба розуміти, що, якщо придбати енергоефективні вікна, то всі фінансові витрати неодмінно швидко окупляться внаслідок того, що не доведеться витрачати багато грошей на кондиціонування та обігрів приміщень в літню спеку або зимові холоди.

Фурнітура

Вартість металопластикових вікон визначається не лише якістю самого профілю та склопакету, а й функціональністю та якістю фурнітури, що використана в певній моделі ПВХ вікна. Цей нюанс треба виважити для себе, адже є елементи, що не будуть мати великого значення. Наприклад, якщо в родині немає дітей, то й спеціальна фурнітура безпечного відкривання не має сенсу. Зовсім інакшою буде ситуація, коли є маленькі діти. Те ж саме стосується й протизламних елементів. Власники квартири на високому поверсі багатоповерхівки її не потребують, а от ті, кому треба виконати скління приватного будинку, будуть зважати на наявність такої фурнітури в конструкції.

Якість фурнітури впливає на довговічність вікна, тому вона повинна мати відповідні характеристики, такі як:

 • механічна міцність;
 • стійкість до корозії;
 • добрий запас робочого ресурсу (тобто фурнітура має витримувати багато циклів відкривання/закривання).

Наша компанія пропонує скління тільки дійсно якісними конструкціями, в будові яких використовується фурнітура від перевірених виробників різних країн: Axor (Україна), Roto (Німеччина).

Додаткові елементи

Щоб замовити пластикові вікна, які повною мірою відповідають заявленим вимогам, варто одразу подумати, які додаткові елементи знадобляться. Асортимент пропонується досить широкий в наступних найпопулярніших категоріях:

 • москітні сітки — незамінні для безпечного відривання вікон на провітрювання та захисту від комах в теплу пору року;
 • відливи — завдяки таким елементам вдасться довше зберегти цілісність самого вікна та фасаду;
 • підвіконня — воно може виконувати одночасно декілька функцій — не лише захищати від проникнення повітря ззовні, а й слугувати як робоча поверхня на кухні, в кабінеті;
 • рулонні штори — це більш сучасний варіант, що використовують замість жалюзі для забезпечення комфортних умов проживання у квартирі чи приватному будинку (вони захищають від поглядів перехожих та від надто яскравого сонячного проміння).

Щоб купити пластикові вікна від виробника гарної якості, варто вдумливо робити свій вибір перш за все відносно постачальника. Ми пропонуємо кращі умови та надаємо гарантії на кожну віконну систему з нашого каталогу.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: