• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
 • Безкоштовна доставка по Україні
Вибір вікон для балкона

Вибір металопластикових вікон для балкона

Знайти правильне рішення тільки на основі теоретичних знань про існуючі типи профілю, склопакета та комплектації не завжди можливо. Але розуміти потенціал технології на основі пластикових профільних систем корисно. Це допоможе визначити кінцеву мету ремонту балкона чи лоджії, сформулювати персональні побажання. У цьому допоможе наша стаття.

Найкращий спосіб визначити, які металопластикові вікна на балкон встановити — це викликати фахівця для виміру та консультації. Причина – специфічність кожного замовлення:

 • Відрізняються як експлуатаційні вимоги, і технічні та архітектурні особливості об’єкта.
 • Установка рами нерозривно пов’язана з попередніми та наступними роботами, спрямованими на комплексне облаштування простору.
 • Якщо замовляються металопластикові вікна на балкон, вартість конструкції повинна розраховуватися у зв’язці з прайсом на інші роботи. Наприклад, французьке скління виходить дорожче, але вартість балкона під ключ здешевлюється.

З якого профілю краще зробити металопластикові вікна на балкон?

Наша компанія Ekipazh пропонує профільні системи WDS (українська торгова марка) та Aluplast (Німеччина).

Слайдингова (розсувна) система WDS SL-60

Вдале скління, якщо ви хочете використовувати вузький простір із максимальним комфортом:

 • Виріб може відразу комплектуватися москітною сіткою.
 • Щіточні ущільнювачі ефективно відсікають пил та опади з вулиці.
 • Конфігурація може включати від однієї до трьох стулок зсуву.
 • Спеціальні ролики забезпечують просте відкриття без зусиль.

Але цей профіль підходить лише для холодного скління. Три камери профілю замало для створення достатнього бар’єру для витоків тепла.

Слайдингова (розсувна) система WDS SL-76

Ви отримуєте всі переваги розсувних систем. При цьому завдяки п’ятикамерному профілю для стулки, суцільному ущільненню, спеціальній фурнітурі та можливості встановити склопакет 48 мм, можна виготовити тепле металопластикове вікно на балкон.

Класичні системи WDS

Це оптимальне рішення, яке забезпечує хороші параметри шумоізоляції, теплоізоляції та захисту від пилу та опадів. На металопластикові вікна на балкон ціна залишається максимально доступною.

Відмінність – камерність рами та стулки:

 • 5S це 5 камер із можливістю встановлення склопакета до 32 мм. Монтажна ширина складає 60 мм.
 • 6S – 6 камер з монтажною шириною 70 мм та склопакет до 40 мм.
 • 7S – також шестикамерний профіль, проте міцніший і дозволяє виготовляти конструкції з великою площею суцільного скла.

Вироби комплектуються фурнітурою Roto та Winkhaus (Німеччина) або бюджетнішою Axor (Україна) на ваш вибір. Стулки можуть бути як поворотними, так і поворотно-відкидними. Останній варіант завжди забезпечує комфортніший досвід експлуатації.

Aluplast IDEAL 7000

Чудова профільна система з монтажною шириною 85 мм. Крім високого рівня збереження тепла забезпечується відмінний захист від шуму на рівні 46 дБ та клас стійкості до злому RC2. З неї ви отримаєте металопластикові вікна на балкон преміум класу.

Що ж вибрати з нашого каталогу? Головні орієнтири:

 • Як ви використовувати балкон або лоджію. Якщо додаткові квадрати розглядаються як повноцінна житлова площа і влітку, і взимку, вам потрібне тепле скління.
 • Яка реальна міцність балконної основи. Якщо є сумніви, вибирайте легші конструкції із однокамерним склопакетом. Для лоджій, нових балконів або після їхнього капітального ремонту можна встановити будь-який варіант.
 • Металопластикові вікна на балкон з виносом, особливо по підвіконню, можуть вимагати обережності. У такій ситуації потрібна індивідуальна консультація фахівця.

Компанія Ekipazh має великий досвід ремонтів балконів та лоджій під ключ. Наші фахівці допоможуть знайти найкращу стратегію робіт.

Vybor metalloplastikovyh okon dlya balkona 5

Склопакет для металопластикових вікон на балкон

Цей пункт обмежений потенціалом вибраної профільної системи. Але навіть якщо немає технічної можливості встановити двокамерний, краще замовити енергозберігаючу конструкцію шириною 24 мм (4-16ar-4i) із заповненням інертним газом та низькоемісійним покриттям на основі іонів срібла.

Як показує практика, слід добре подумати про те, скільки у вікні робити секцій і які з них відкриватимуться. Це залежить від планування балкона, але лише частково:

 • П-подібний балкон відкритий із трьох сторін. Зазвичай поворотно-відкидні стулки розташовані в середині. Однак, залежно від габаритів приміщення, може бути встановлено дві такі секції. Також іноді відкривається роблять торцеву секцію або навіть обидві – для можливості її помити або обслуговування кондиціонера.
 • Г-подібний балкон має вільну фронтальну сторону та одну бічну частину. Відкриваються секції вибираються також з міркувань догляду.
 • Якщо ви плануєте встановити високу шафу в одному з торців балкона, немає жодної необхідності встановлювати в цій зоні секції, що відкриваються. Склопакет взагалі можна замінити на сендвіч-панель.
 • При виборі французького балкона слід обміркувати, чи ви хочете повністю прозорі секції для панорамного вигляду, чи нижня частина буде матовою.

Технічно Ekipazh може виготовити будь-яку конструкцію. Питання в ціні на металопластикове вікно на балкон та його функціональність. Також слід встановити гарний теплий балконний блок. Інакше його заміна у майбутньому вимагатиме великого обсягу робіт з обробки прилеглих стін з обох боків, а це зайві витрати.

Щоб надіслати свої плани в конкретику цифр, звертайтесь до менеджерів нашої компанії. Вони нададуть детальну інформацію з урахуванням індивідуальних умов старту.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: