• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
 • Безкоштовна доставка по Україні
Як можна замовити балкон під ключ в Харкові?

Як можна замовити балкон під ключ в Харкові?

У Харкові балкон під ключ передбачає цілий комплекс робіт, спрямований на всебічний благоустрій. В результаті об’єкт перетворюється зовні, стає тепліше і комфортніше, доповнюється освітленням і предметами меблювання і т.д.

Якщо років 10-15 тому був бум на балконне скління, то сьогодні все частіше власники житла прагнуть не просто встановити віконні конструкції, а виконати комплексний ремонт неопалюваних додаткових приміщень. Для цих цілей існує послуга балкон під ключ.

Її суть полягає в тому, щоб перетворити не найкомфортніше, холодне і сире приміщення в корисне місце, яке використовується для побутових потреб, або навіть повноцінну житлову кімнату.

Балкон під ключ: що це таке?

Проект може включати наступні етапи:

 • демонтаж старих вікон і дверей, підлогових покриттів, обшивки і меблів;
 • організацію виносу зі зварюванням. Таким чином можна збільшити простір або навіть площу;
 • зовнішня обшивка сайдингом або профнастилом з використанням утеплювачів або без них;
 • скління з установкою балконної рами і балконного блоку;
 • проводка електрики (якщо потрібно);
 • внутрішнє утеплення;
 • фінішна обробка з використанням різних матеріалів (вагонка, гіпсокартон, пластикові панелі);
 • виготовлення та розміщення тумб, сушарок, шаф.

Нерідко повна реконструкція передбачає демонтаж перил та посилення основи, якщо вона знаходиться в аварійному стані. Цей етап може поєднуватися з виносом балкона по плиті. Потім виконується новий парапет або встановлюються пластикові віконні конструкції від підлоги до стелі (французьке скління).

Балкон під ключ: ціна і інші плюси

Повноцінне облаштування має кілька вагомих переваг на тлі виконання тих чи інших стадій ремонту різними підрядниками:

 1. Демократична вартість. На балкон під ключ ціна гарантовано нижче, ніж на всі виконувані роботи окремо. Фактично це як оптова покупка в порівнянні з роздрібної. Відчутна економія досягається за рахунок скорочення витрат виконавців і додаткових пропонованих ними знижок.
 2. Менші терміни реалізації. Найчастіше такий ремонт виконується мінімум в 2-3 рази швидше, ніж при замовленні окремих послуг. Якісь або не вимушені паузи між різними етапами ремонту відсутні, замовнику не потрібно самостійно погоджувати графіки майстрів і т.д.
 3. Гарантії. На балкони під ключ в Харкові ціна хоч і нижче, але точно не на шкоду якості. Компанія-виконавець відповідає за підсумковий результат, а не тільки за якийсь один етап. До того ж виключена ситуація, коли, наприклад, штукатурщик пояснює невдачу помилками оконщіков або тих, хто виконував утеплення, а меблярі скаржаться на електриків і т.д. Працює одна команда, яка несе відповідальність перед замовником і гарантує якість.

Балкон під ключ в Харкові: як замовити?

Якщо вас цікавить комплексний ремонт на балконі, зв’яжіться з нашими менеджерами. Спочатку ми проконсультуємо про всі процеси і сорієнтуємо за ціною, з урахуванням ваших вимог і побажань.

Потім майстри виїжджають на об’єкт, виконують необхідні виміри, складають план благоустрою. Далі укладається договір, де чітко прописані терміни і вартість. Ми доставляємо необхідні матеріали і приступаємо до втілення проекту.

Якщо вас цікавить балкон під ключ в Харкові, вибирайте «Екіпаж». Наші фахівці з великим досвідом допоможуть перетворити непривабливе приміщення в корисну і функціональну зону.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: