• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
 • Безкоштовна доставка по Україні
Пластикові вікна в Харкові. Як зробити вимір самостійно

Пластикові вікна в Харкові. Як зробити вимір самостійно

Не залишилося міст в Україні, жителі яких не хотіли б встановити пластикові вікна. Харків не виняток. Хтось хоче замінити дерев’яні рами, а хтось і металопластик вже оновити.

Перш ніж купити вікна ПВХ, виробничій компанії необхідно дати розміри конструкції. І цифри» на око «або» як у сусіда ” не підійдуть. Навіть в одному будинку отвори будуть відрізнятися, не кажучи вже про різні архітектурні будівлі. Саме тому не можна прийти в якийсь магазин і вибрати перший вподобаний варіант, за принципом «для дев’ятиповерхівки».

Точність вимірів дозволить зробити пластикові вікна в Харкові максимально придатними вашій квартирі. Це означає, що вони герметично закриють отвір, і не будуть пропускати вітер, вогкість і звуки з вулиці.

Вимірювання для виробництва пластикових вікон в Харкові

Будь-яке вікно складається з рами і стулок. Щоб зробити замовлення на виробництво, достатньо розмірів тільки для рами. При цьому не важливо, хто буде робити пластикові вікна-Харків, Київ або підрядники в місті Дніпро. Існують державні стандарти, яких дотримуються всі підприємства України.

Щоб зробити вимірювання, необхідно:

 • використовувати відповідний інструмент;
 • зафіксувати показники з правильним позначенням;
 • дізнатися варіанти виміру.

Без цього ви ризикуєте допустити помилки. Результат: до вас приїде установник з вікном, яке не поміститься в отвір або навпаки буде занадто маленьким.

Інструменти для виміру отвору

инструменты для замера проема

Отримати точні дані вийде тільки з використанням будівельно-ремонтних приладів. Це означає, що шкільна пластикова лінійка і м’який метр швачки вам не підійде. У процесі використання такі інструменти деформуються, і точність даних буде під великим питанням.

А ось що реально допоможе, читайте нижче.

 1. Будівельна рулетка. Вибирайте її з широкою металевою стрічкою, яка не згорнеться в спіраль на вазі.
 2. Металева лінійка. Досить буде 30 см. знадобиться для вимірювання глибини під старою рамою до бетону.
 3. Олівець / ручка і аркуш паперу.

Якщо раптом у вас виявився вдома лазерний нівелір, то можна буде і ним скористатися. Допоможе визначити кривизну поверхні, і закласти розбіжність в підсумкові цифри.

Правильні позначення показників

Роблячи замовлення на вікна пластикові, Харків буде робити або виробник іншого міста, важливо донести інформацію без спотворень. Для цього існують загальноприйняті позначення.

 1. Висота отвору з боку вулиці і з боку приміщення.
 2. Ширина отвору з зовнішньої і внутрішньої сторони
 3. Товщина підвіконня.
 4. Розмір чверті з усіх 4-х сторін вікна (якщо виступи є).

Довідка. Чверть – це бетонний / цегляний виступ по периметру отвору із зовнішнього боку. Отримав свою назву через схожість з четвертинкою цегли. Може становити 40-75 мм.

Якщо ви своїми вимірами дасте всі перераховані параметри, то майстер на підприємстві буде розуміти, яку раму йому робити. Результат: відповідні для вас Вікна WDS або Aluplast.

Варіанти вимірів

Існує стільки способів виміряти вікно, скільки архітектори придумали. Так, мати мірки з багатогранного або круглого отвору однаковими маніпуляціями не вийде.

Якщо ж говорити про типові багатоповерхівках, то існує тільки два варіанти. У першому випадку отвір не має виступів, а в другому – має чверті.

замер без выступов

Спосіб виміряти вікно без виступів

 1. Виміряйте висоту і ширину отвору з боку вулиці.
 2. Повторіть свої дії з боку приміщення.
 3. Запишіть товщину підвіконня.
 4. Врахуйте ширину відливів з усіх 4-х сторін.

Спосіб виміряти вікно з чвертями

замер с четвертью

Повторіть всі дії попереднього способу вимірювання. Після чого необхідно окремо врахувати розміри чвертей з усіх боків. Для цього по-над старою рамою просуньте залізну лінійку в шпаклівку, поки та не упреться в бетон.

Підсумковий прорахунок

Всі виміри необхідно робити в різних місцях на одній лінії. Таким способом можна виявити розширення або звуження стін.

Отримані дані-це ще НЕ розмір майбутньої рами. Щоб його отримати, необхідно від висоти і ширини відняти 4-6 см для кріплень і монтажної піни. У разі розрахунків вікна з чвертями, відняти теж потрібно 4-6 см, але з таким розрахунком, щоб рама лягала на виступ не менше ніж на 2 см.

У разі виявлення перекосів, за початкову точку для віднімань необхідно брати менше значення. Так рама точно увійде в отвір.

Довіртеся майстру

Ми розповіли про основні моменти обчислення розмірів майбутнього вікна. Більше знає майстер компанії. Виїзд і вимір безкоштовні, а результатом стануть надійні і герметичні, як варіант, вікна Aluplast. Харків-місто з конструкціями різних брендів. З усім переліком можна ознайомитися на сайті, і скористатися калькулятором.

При особистому спілкуванні з майстром ви можете точно визначити, які пластикові вікна купити. Харків і наша компанія зможе запропонувати помірні ціни на ВДС і Алюпласт. Дзвонити.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: