• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Встановлення пластикового підвіконня

Встановлення пластикового підвіконня

В українських житлових будинках наявність підвіконня зазвичай мається на увазі за умовчанням. Вкрай рідко зустрічається архітектурний хід, коли ця частина віконної конструкції повністю відсутня. Тому при заміні рами потрібне встановлення пластикового підвіконня. Процес, як завжди, починається з вибору комплектуючих.

Які є види підвіконь для пластикових вікон?

Залежно від концепції дизайну інтер’єру для обробки цієї зони можна використовувати різні матеріали, аж до натурального каменю. Але в більшості випадків це все ж таки буде пластик. Вартість встановлення підвіконня пластикового – мінімальна. Найчастіше монтаж виконується одночасно з монтажем вікна. Виріб має акуратний та гармонійний вигляд.

Ustanovka plastikovogo podokonnika

При цьому у вас є вибір кольору, розміру та класу підвіконня. Почнемо із останнього пункту. Компанія Ekipazh пропонує продукцію у кількох цінових сегментах:

  • Стандарт. Варіант, який можна зустріти найчастіше. Його відрізняє білий колір і трохи шорстка текстура без глянцю. Особливі прикмети швидко покривається брудом, мити доводиться ретельно, помітні будь-які подряпини, які також легко з’являються на його поверхні. Тому встановлення такого пластикового підвіконня ціна буде мінімальною.
  • Комфорт. Це знову пластикове екструдоване підвіконня, але підвищеної механічної міцності. Його лицьова поверхня захищена спеціальним покриттям. Зазвичай вибираються плівки ELESGO з акриловим шаром модифікованим спеціальним опроміненням. Поверхня набуває яскравого глянцю, високої стійкості до механічних пошкоджень, вологи, ультрафіолету, перепадів температур і навіть деяких агресивних середовищ. До цього класу належить продукція таких популярних брендів як Danke (Aliant), Plastolit, Crystalit.
  • Преміум. Це відносно новий для українського ринку клас композитних матеріалів на основі деревних волокон та полімерної зв’язки з покриттям стійкими до зношування полімерними плівками. Продукт показує чудові властивості. Насамперед це висока механічна міцність на вигин. На відміну від тендітного пластику, така основа спокійно витримає вагу дорослої людини. Такі підвіконня стійкі практично до будь-яких зовнішніх впливів побутового характеру та екологічні. Найбільш популярні виробники – Werzalit, Topalit.

Підвіконня класу комфорт та преміум доступні у різних дизайнах – кольорові, з імітацією каменю та інших матеріалів.

Також у встановленні пластикового підвіконня важливі його розміри. Якщо під вікном розташований радіатор опалення, як це зазвичай буває, він не повинен виступати за рівень стіни більш ніж на 6 см. Це потрібно для вільної циркуляції теплого повітря, щоб на склопакеті та укосах не утворювався конденсат і не з’явилася пліснява.

        Також потрібно мати на увазі, що підвіконня входить у схил приблизно на 5 см з кожного боку. Таким чином, довжина планки дорівнює ширині вікна плюс 10 см.

Встановлення пластикового підвіконня своїми руками

Якщо з будь-якої причини встановлення пластикового підвіконня було відкладено, ви можете виконати роботу власними силами. Вам знадобиться рулетка, олівець, будівельний рівень, косинець, шуруповерт, будівельний ніж, болгарка з колом по пластику для точного розкрою, монтажна піна, кріплення, паробар’єрна стрічка, грунтовка, опорні клини монтажні, гніт для фіксації підвіконня (цеглини або інший вантаж).

Ustanovka plastikovogo podokonnika 4

Технічно це не складно:

  • Для початку слід очистити нижню горизонтальну частину отвору від сміття та пилу.
  • Якщо встановлено новий віконний блок, монтажний шов потрібно вирівняти. За допомогою канцелярського ножа заберіть зайву піну. Після цього шов бажано захистити паробар’єрною стрічкою на клейкій основі.
  • Якщо ви збираєтеся поміняти старе підвіконня на нове, потрібно демонтувати попередню планку і вибрати внизу укосів пази в стіновому заповненні приблизно на 2-5 см вліво та вправо.
  • Якщо відстань від площини основи до рами перевищує 4 см, бажано зменшити його за допомогою штукатурки.
  • Опорні шурупи «п’ятдесятка» вкручуються на невелику глибину в опорний профіль приблизно на 17-19 мм нижче рами. На них спиратиметься підвіконня.
  • Тепер задіяні поверхні отвору слід проґрунтувати.
  • Настав час підігнати розмір підвіконня в точний розмір. Зауважте, що в зоні пазів лист не повинен доходити своїми торцями до стіни приблизно на 10 мм.
  • Встановіть опорні клини на відстані 50-60 см між сусідніми елементами. Допускається їх фіксація шурупами.
  • Розмістіть підвіконня на своєму місці, вставивши його в паз. Перед цим бажано змочити нижню поверхню водою для кращого контакту з піною.
  • Використовуючи рівень, відкоригуйте положення поверхні. Важливо забезпечити нахил 2-3 мм на кожні 20 см ширини підвіконня у бік кімнати. Це дозволить воді спокійно стікати, а не накопичуватися біля рами.
  • Запініть весь простір між підвіконням та основою монтажної піною. Щоб у процесі розширення піна не усунула підвіконня, придавіть його вантажем.
  • Через 14-15 годин піна застигне. Тепер можна обробити герметиком щілини та стики, встановити торцеві заглушки.

Технологічно процедура досить проста, але займає час, якого завжди не вистачає. Якщо вам потрібна якісна установка пластикового підвіконня, ціна в Ekipazh буде оптимальною. Наш майстер приїде з усіма необхідними матеріалами та інструментами. Мінімум турбот – максимум якості.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: