• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
 • Безкоштовна доставка по Україні
Французький балкон. Переваги та нюанси про які треба знати

Французький балкон. Переваги та нюанси про які треба знати

В ремонті будь-якої будівлі сьогодні можна використовувати безліч різних технологій. Зазвичай вибір роблять, виходячи з того, який бюджет є прийнятним, які визначені вподобання щодо стильового оформлення, типу матеріалів. В приватних будинках та багатоповерхівках зазвичай є балкон. Він може мати різну площу, конфігурацію. В залежності від того, як планується використовувати балкон, можна по-різному зробити в ньому ремонт. Велика увага приділяється склінню, адже від цього залежить, наскільки комфортно буде в приміщенні в будь-яку пору року, якими будуть показники теплозбереження, що позначиться також й на умовах перебування в кімнаті, що прилягає до балкона.

Панорамне скління — сучасна технологія, яка набуває все більшої популярності. Раніше її використовували, коли була потреба зробити довершений дизайн вузького приміщення, майданчика для відпочинку. Сьогодні французьке скління використовується дещо інакше. В наявності є різні матеріали та технології, за якими можна оформити балкон, використовуючи практичне безрамне скління, ПВХ або алюмінієві вікна.

Французький балкон — особливості конструкції

Frantsuzkij balkon vnutri 4

Зважаючи на те, що французький балкон має свої особливості в оформленні, зокрема велика площа скління, виробники ПВХ вікон, що можуть використовуватися для цієї ідеї, мають певні відмінності в будові:

 • максимально жорсткий профіль;
 • невелика вага профілю;
 • конструкція має 2 або 3 рами, які скріплюються між собою знизу або зверху, в кожній частині може використовуватися різний тип склопакету;
 • відкривні стулки розміщуються зверху, що доцільно з міркувань безпеки.

Основні матеріали, що підходять для панорамного скління балкона, — це алюміній або металопластик. Перший варіант є популярнішим з причини певних переваг.

Конструкція, що використовується для французького скління, також вміщує додаткові елементи. В залежності від побажань замовника виробник виготовляє решітки з металу для зовнішнього кріплення на вікна. Такі елементи можуть виконувати захисну функцію або декоративну, наприклад, для вирощування квітів.

Переваги французьких балконів — основні нюанси

Коли треба зробити вибір відносно типа скління та розглядається такий варіант, як французький балкон, треба одразу мати на увазі той факт, що ціна металопластикового вікна буде вищою. Те саме стосується й вартості конструкцій з алюмінію. Це зумовлено тим, що вся система має великі розміри, склопакетів теж необхідно встановити більшу кількість.

Щодо гарантованих переваг, які отримує власник приміщення при панорамному склінні, це є наступні фактори:

 • привабливість фасаду будови та приміщення всередині;
 • приміщення буде світлішим, комфортним внаслідок великої світлопрозорості більшої частини конструкції;
 • гарний панорамний вид, що доцільно, якщо навкруги будинку привабливі околиці.

Фінансова економія в цьому випадку досягається внаслідок того, що зникає потреба робити естетичною велику площу стін балкона різними матеріалами, адже більшу частину займає саме скління.

Основні мінуси

При виборі французького скління є й певні недоліки, які теж треба врахувати:

 • Тепловтрати приміщення будуть більшими. Але ця проблема вирішується вибором якісного металопластикового вікна або алюмінієвого скління теплого типу. Конструкція має велику кількість повітряних камер, широкі профілі, енергозберігаючі склопакети з наповненням з аргону.
 • Пришвидшений нагрів повітря в приміщенні під час літньої спеки, особливо якщо вікна виходять на сонячну сторону. В такому випадку, щоб не витрачати багато коштів на встановлення та постійне включення системи клімат-контролю, достатньо попередньо продумати наявність додаткових елементів в будові скла. Це може бути тонування або дзеркальна плівка. Також гарним рішенням буде встановлення мультифункціонального склопакета.

Варто врахувати й той факт, що приміщення, які розташовані на нижніх поверхах, неодмінно будуть привертати увагу перехожих. Щоб в темний час дня, коли вмикається світло, забезпечити конфіденційність, необхідно встановити ролети, рулонні штори.

Поціновувачам панорамного скління одразу треба продумати, як та хто буде виконувати догляд за вікнами, адже скло дуже швидко забруднюється, його ретельно та часто треба мити, на що не завжди є час та бажання.

Вартість панорамного скління

Перш за все ціна залежить від того, вибрано металопластикове чи алюмінієве вікно. Також на вартість впливають такі особливості конструкції:

 • тип склопакета, що встановлюється;
 • товщина профілю;
 • площа скління;
 • кількість елементів фурнітури, що залучається в процесі виготовлення ПВХ вікна.

Має значення й конфігурація балкона. Виготовлення та встановлення традиційних прямокутних конструкцій обійдеться дешевше, ніж еркерних.

Щоб мати в результаті дійсно якісне панорамне скління, не варто надмірно економити. Треба вибрати підрядників професіоналів, які точно мають відповідний досвід, надають гарантії на якість самих конструкцій вікон та встановлення.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: