• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
 • Безкоштовна доставка по Україні
Балкон під ключ за прийнятною ціною або своїми руками від А до Я

Балкон під ключ своїми руками від А до Я

Більшість людей береться робити ремонт на балконі своїми руками. А все тому, що боїться вартості робіт. При цьому мало хто знає її величину, без попередньої консультації. Найчастіше Кошторис в голові складається з чуток та інформації від сусіда.
Насправді ж, якщо замовити балкон під ключ – ціна нашої компанії вас влаштує. Будучи виробником металопластикових і алюмінієвих конструкцій, ми виконаємо всі роботи швидко і недорого.
Щоб зрозуміти, чому ще не варто братися за ремонт балкона самостійно, варто вивчити весь майбутній фронт робіт.


Зміст:

 1. Підготовка до ремонту
 2. Демонтаж старих вікон і дверей, підлогових покриттів, обшивки і меблів
 3. Організація виносу зі зварюванням
 4. Зовнішня обшивка сайдингом або профнастилом з використанням утеплювачів або без них
 5. Скління з установкою балконної рами і балконного блоку
 6. Внутрішні роботи
 7. Проводка електрики
 8. Утеплення
 9. Фінішна обробка
 10. Виготовлення та розміщення тумб, сушарок, шаф
 11. Безкоштовний виклик замірника і що можна замовити в нашій компанії

Вибираючи таку послугу, як балкон під ключ Харків, грн-витрати Ви можете дізнатися з калькулятора на сайті. Цифри будуть попередніми, поки майстер особисто не приїде до вас додому і не оцінить всі нюанси майбутніх робіт.

Підготовка до ремонту


Перш ніж приступити до ремонтних робіт, балкони очищаються від усього, що довгий час складалося. Ви повинні мати вільний доступ до будь-якого кута.
Бажано прибрати всі речі і меблі і в кімнаті біля балкона. Це необхідно, щоб можна було вільно занести Будматеріали, частина яких великогабаритні.
Важливо і інструменти підготувати. Може знадобитися:

 • молоток і шуруповерт;
 • комплект металовиробів, що підходять обраним будматеріалам;
 • рівень і рулетка.
  Додатково необхідно приготувати всі матеріали, які ви вирішите використовувати. Причому не тільки для внутрішніх робіт. Важливий і зовнішній ремонт балконів.Харків-місто красивих сучасних будівель і буде прикро зробити гірше, ніж у інших.
  Демонтаж старих вікон і дверей, підлогових покриттів, обшивки і меблів
  Прибрати всі меблі і речі з балкона – це лише частина підготовчих робіт. Тепер потрібно видалити всю застарілу обробку. Це стосується:
 • підлогового покриття;
 • обшивки на стінах і стелі;
 • вбудованих меблів, наприклад, якщо є короба для зберігання овочів;
 • мотузки для білизни та інше.

Тільки після цього ви можете приступати до демонтажу старих вікон і дверей. Для початку зняти з петель все стулки, а потім виламувати дерев’яні рами.
Відразу скажемо, перерахована робота вимагає граничної акуратності, щоб скла не лопнули, не посипалися і не поранили осколками. До того ж вони досить важкі, і падаючи, можуть глибоко увійти в тіло. Тому розумніше замовляти балкони під ключ. Ціни настільки великі, щоб економити на власній безпеці.

Організація виносу зі зварюванням

вынос балкона со сваркой

Після демонтажу рам балконного блоку і старого скління, якщо воно було, можна подумати про збільшення балкона. Для цього роблять винос каркаса з використанням зварювання.

Існує три способи винести кордону балкона за стандартну межу будинку.

 1. По підвіконню від підлоги. Розширення буде за рахунок площі підвіконня, на його рівні і вище. Робиться в тому випадку, якщо немає вертикальної плити огорожі, а на її місці металевий каркас. Саме до нього приварюється додаткова рама під кутом приблизно в 30 градусів до підвіконня. І вже на нову опору монтується віконний блок.
 2. По плиті підлоги. Розширення буде на ширину підвіконня, але не тільки на його рівні, а й нижче. Знімається перегородка і підлога посилюється додатковою арматурою. По ній нарощується підлогу. Після робиться нове огорожу і вже на нього встановлюється Балконне вікно.
 3. По підвіконню косинкою. Розширення робиться за рахунок площі підвіконня з збільшення простору над ним. Однак на відміну від першого способу, приварювання каркаса робиться прямим кутом відразу під підвіконням. Через це є економія часу і матеріалів, відповідно грошей. Тільки зникає місце, куди можна було б укласти утеплювач.

Збільшення площі або тільки верхнього простору вище підвіконня завжди вимагає зварювальних робіт. Вам знадобиться купити апарат і навчитися користуватися ним. Щоб уникнути таких складнощів і не допустити помилок, варто замовити балкон під ключ. Ціни нашої компанії дозволять вибрати будь-який варіант з перерахованих, а не думати, де б заощадити.

Наружная обшивка

Зовнішня обшивка сайдингом або профнастилом з використанням утеплювачів або без них

Після установки нового каркаса необхідно провести роботи з утеплення. Для цього використовуються легкі матеріали, щоб вага балкона в цілому змінився мінімально. Адже це навісна конструкція будинку і нема чого її зайвий раз перевантажувати.

Вам може знадобитися:

 • сайдинг;
 • профнастил;
 • утеплювач.

Якого виробника повинні бути ці матеріали, вам доведеться вирішувати самостійно. І в разі незадовільного результату жити з ним або знову витрачати час і гроші. Якщо ж викликати бригаду професіоналів, то ви отримаєте гарантію на всі роботи до 8 років.

Балкон під ключ: ціна скління з установкою балконної рами і блоку

Щоб встановити скління з вулиці і внутрішній балконний блок, новачкові не обійтися без ще однієї пари рук. Знадобиться наймати помічника і оплачувати його роботу.

Якщо ж ви замовте балкон під ключ, ціна за послугу вже буде включати в себе роботи фахівців професійними інструментами. А також у вартість входить консультація з будь-яких технічних питань: конструкція, матеріали і так далі. Замовляючи послугу під ключ, ви позбудетеся від усіх вже перерахованих вище робіт і роздумів, де і що купити, і на чому заощадити.

Внутрішні роботи

Закрившись від вулиці новеньким склінням, пора подумати про внутрішні роботи. Їх перелік досить великий.

 1. Проводка електрики. Знадобиться завести провід від найближчої розетки. Для цього потрібно буде штробити стіну.
 2. Утеплення. По стінах і стелі знадобиться встановити каркас. У нього закласти пінопласт або інший утеплювач, після чого зашити все гіпсокартоном. Можна заощадити на загальній з кімнатою стіні.
 3. Фінішна обробка. Використовується фарбування або закріплення вагонки, пластикових панелей.
 4. Виготовлення та розміщення тумб, сушарок, шаф. Нова площа повинна бути комфортною. І якщо меблі на балконі буде вбудованою, це додасть затишку.

Внутрішні роботи можна вважати завершеними, якщо вам тепло в новому приміщенні і оточує чистота. Є на що присісти і випити чашечку кави або ароматного чаю.

Безкоштовний виклик замірника і що можна замовити в нашій компанії

Величезний перелік робіт, за який належить взятися при ремонті балкона – це тільки верхівка айсберга. Тільки майстер може побачити всі нюанси, які вимагають рішення, щоб зробити нову площу комфортною.

Не варто економити на переробці господарської зони в житлову. Викличте замірника безкоштовно, і ви дізнаєтеся, як швидко зробити балкон під ключ, вартість. Харків з кожним роком зводить новобудови з шикарними балконами. З нашою ж допомогою навіть в стандартному панельному будинку Ви отримаєте балкон краще.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: