1

Блог

Okna Alyuplast obzor 1

Огляд профілів Aluplast

пример балкона под ключ фото

Як можна замовити балкон під ключ в Харкові?

У Харкові балкон під ключ передбачає цілий комплекс робіт, спрямований на всебічний благоустрій. В результаті об’єкт перетворюється зовні, стає тепліше і комфортніше, доповнюється освітленням і предметами меблювання і т.д.

WDS окна

Переваги профiлю ВДС

Золотим стандартом вибору пластикових вікон вважається грамотний підхід до профільних систем. Від їх рівня залежить загальна надійність і довговічність, здатність пластику зберігати свій вигляд, а також інші найважливіші експлуатаційні властивості.

Поряд з висококласної продукцією європейських (переважно німецьких) марок все більшою популярністю користуються і вікна WDS в Харкові. І це зовсім не випадково.

пример тонировки на окнах фото

Якісні вікна у Харкові та Харківській області

Повноцінний ремонт або будівництво будь-якого житлового і нежитлового будинку неможливі без установки якісних віконних систем. І серед усього розмаїття найбільшу популярність здобули пластикові вікна.

 

Це сучасні, естетично приємні і високотехнологічні конструкції, які відрізняються високою якістю, практична цінність, функціональність і недорога ціна. У зв’язку з цим багато хто прагне замовити вікна в Харкові з металопластику.

японские шторы фото 2

Японські штори

Японські штори мають широке застосування в інтер’єрі: вони можуть як прикрашати вікно, так і декорувати широкі прорізи або зонувати простір в приміщеннях. Кількість панелей японських штор може змінюватися в залежності від величини вікна або отвору.

конденсат на окнах

Що таке точка роси для пластикових вікон

Багато з Вас чули таке поняття як «плачуть вікна». Це означає, що на вікнах утворився конденсат. Утворення конденсату тісно пов’язане з поняттям “точка роси”.

Точка роси – це температура, при якій вода, що входить до складу повітря, з пароподібного стану конденсується і осідає крапельками роси на поверхні з більш низькими температурами. Зазвичай на скло Вашого вікна, тому що його температура найнижча через близькість вулиці.

Є питання?

Задайте їх нашим спеціалістам!