1

Блог

balkon pod kluch1

Як можна замовити балкон під ключ в Харкові?

У Харкові балкон під ключ передбачає цілий комплекс робіт, спрямований на всебічний благоустрій. В результаті об’єкт перетворюється зовні, стає тепліше і комфортніше, доповнюється освітленням і предметами меблювання і т.д.

WDS окна

Переваги профiлю ВДС

Золотим стандартом вибору пластикових вікон вважається грамотний підхід до профільних систем. Від їх рівня залежить загальна надійність і довговічність, здатність пластику зберігати свій вигляд, а також інші найважливіші експлуатаційні властивості.

Поряд з висококласної продукцією європейських (переважно німецьких) марок все більшою популярністю користуються і вікна WDS в Харкові. І це зовсім не випадково.

tonirovka

Якісні вікна у Харкові та Харківській області

Полноценный ремонт или строительство любого жилого и нежилого дома невозможны без установки качественных оконных систем. И среди всего разнообразия наибольшую популярность снискали пластиковые окна.

 

Это современные, эстетически приятные и высокотехнологичные конструкции, которые отличает высокое качество, практическая ценность, функциональность и недорогая цена. В связи с этим многие стремятся заказать окна в Харькове из металлопластика.

968e16e54fe253f896e16d1013cca1de

Японські штори

Японські штори мають широке застосування в інтер’єрі: вони можуть як прикрашати вікно, так і декорувати широкі прорізи або зонувати простір в приміщеннях. Кількість панелей японських штор може змінюватися в залежності від величини вікна або отвору.

Kondensat F1 e1526248350366

Що таке точка роси для пластикових вікон

Багато з Вас чули таке поняття як «плачуть вікна». Це означає, що на вікнах утворився конденсат. Утворення конденсату тісно пов’язане з поняттям “точка роси”.

Точка роси – це температура, при якій вода, що входить до складу повітря, з пароподібного стану конденсується і осідає крапельками роси на поверхні з більш низькими температурами. Зазвичай на скло Вашого вікна, тому що його температура найнижча через близькість вулиці.

Promyshlennye sektsionnye vorota

Промислові ворота

Промислові ворота компанії «Екіпаж» призначені для установки в різних складських приміщеннях, ангарах, автосалонах, СТО та автомийки, сільськогосподарських об’єктах і інших спорудах громадського призначення.

До воріт такого типу виставляються особливі вимоги щодо тривалості терміну експлуатації, зносостійкості і безперебійності роботи в промислових приміщеннях.

Є питання?

Задайте їх нашим спеціалістам!