• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Металопластикові вікна в селищі Слобожанське

Вікна в селищі Слобожанське

Одна з обов’язкових складових сучасного ремонту – це встановлення металопластикових вікон. Хороші експлуатаційні характеристики, легкий монтаж, відмінна термоізоляція і звукоізоляція – ось невеликий перелік переваг металопластикових вікон, які забезпечують їм таку величезну популярність. Останнім часом вартість виготовлення вікон ПВХ виросла, але можна купити за доступною ціною прямо з фабрики і встановити металопластикові вікна в селищі Слобожанське. Якісні сучасні ПВХ-конструкції пропонує компанія «Екіпаж». Завод має багаторічний досвід виробництва металопластикових конструкцій різних видів, у тому числі вікон, дверей, фасадних частин і перегородок.

Отзывы о нашей работе

Який профіль металопластикового вікна краще?

Профіль – один з важливих елементів пластикового вікна, що визначає довговічність і витонченість всій металоконструкції. Зовні профіль нагадує порожнисту форму з пластика з міцним металевим каркасом для кращої надійності.

Як дізнатися, який віконний профіль підходить вам найкраще? Відповідь проста: орієнтуйтеся на клімат у вашому регіоні, ціну і додаткові вимоги.

Основними критеріями при виборі профілю для виготовлення вікон і дверей є:

  • Жорсткість. Залежить від товщини стінок пластикових складових і наявності в достатній мірі міцного армування.
  • Можливість запобігання втрат тепла і проникнення шуму. Це пов’язано з наявністю в пластиковому корпусі декількох порожнин і продуманої системи ущільнювачів.
  • Стійкість використовуваного матеріалу до агресивних дій: ультрафіолетового випромінювання, вологи, механічних навантажень.
  • Ще один параметр, на який варто звернути увагу за порадою фахівців компанії «Екіпаж» – це монтажна ширина віконного профілю. Оптимальний варіант для квартир і приватних будинків – ширина 70 мм, кількість повітряних камер в самому профілі – від 6, товщина стінок профілю – від 2,5 мм. Всі перераховані вище величини вікон дозволяють утримати тепло приміщень в взимку

Як вибрати склопакет металопластикового вікна

Склопакети займають понад 90% площі вікна. Отже, від нього багато в чому залежать шумоізоляція, теплоізоляція, енергозбереження при склінні. Навіть стандартний скляний пакет значно тепліше, ніж звичайне скло, завдяки своїй конструкції. Склопакет складається з скляних листів, об’єднаних дистанційною рамкою.

При покупці, в першу чергу, потрібно враховувати:

  • кількість, товщину скляних пластин;
  • відстань між сусідніми стеклами;
  • заповнення камер;
  • покриття скла.

Усередині дистанційної рамки поміщають вологопоглинаючого речовина, що запобігає запотівання вікон.
Кількість камер всередині склопакета грає важливу роль в ізоляції шуму і холоду .. Повітряний прошарок між двома стеклами є ще однією камеру. Існують одно-та двокамерні моделі. Незалежно від ширини самого склопакета, число камер доповнює кількість теплових кордонів і збільшує комфорт в приміщенні.

Звичайно, установка вироби повинна здійснюватися технічно правильно, фурнітура – бути якісною, склопакети – справно ізольованими, а монтаж металопластикового вікна виконуватися зі знанням професійних тонкощів процесу і з гарантією. Всі ці умови будуть задоволені, якщо замовити металопластикові вікна у виробника «Екіпаж» в селищі Слобожанське.
Скориставшись калькулятором пластикових вікон, ви легко розрахуєте вартість вікна. А за рештою питань можна отримати консультацію менеджерів, не виходячи з дому.

Ознайомившись з основними критеріями вибору вікон і дотримуючись наших порад, ви з легкістю можете купити металопластикові вікна в Куп’янську. А допоможе в цьому провідний вітчизняний виробник віконних конструкцій компанія «Екіпаж».