• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська набережна 17, корп.З
Металопластикові вікна в Куп’янську

Вікна в Куп'янську

Замінивши старі дерев’яні вікна, металопластикові вікна, безсумнівно, стали лідером на ринку світлопрозорих конструкцій. З кожним роком потік клієнтів, які віддають їм пріоритет, тільки збільшується. Неможливо уявити собі жодну новобудову без встановлених в ній металопластикових вікон. Проаналізувавши переваги, які отримує їх володар, вибір більшості стає зрозумілим і очевидним. Вибираючи металопластикові вікна в Куп’янську, має сенс звернути увагу на компанію «Екіпаж».

Відгуки про нашу роботу

Як вибрати якісний профіль?

Гарантія надійності і доброякісності металопластикового вікна – міцний ПВХ-профіль. Навіть якщо спочатку вам може здатися, що вони всі схожі, насправді це не так. Який профіль для пластикових вікон необхідний і як правильно вибрати вікно, вам роз’яснять консультанти компанії Екіпаж.

Кожен виробник прагне зробити свій, легко впізнаваний за формою і фактурою профіль, роблячи його більш округлим або більш білим, ніж у інших.

Крім декоративних відмінностей, профілі відрізняються фізичними властивостями. Вони найбільш важливі для оцінки якості скління. Ключовим параметром профілю є його монтажна глибина. Чим товстіший профіль, тим тепліше. Товщина склопакета, що встановлюється в вікно, залежить як від самого профілю, так і від додаткових елементів, які використовуються компанією-виробником, і наявності такої можливості у виробництві.

Є відмінності між профілями 60 мм. Головний з них – кількість камер. Оптимальними з точки зору теплоізоляції є профілі з п’ятьма і більше камерами. У кожному конкретному проекті скління вікна комплектуються індивідуально і доповнюються фурнітурою і склопакетами. Щоб вибрати для себе оптимальний варіант, проконсультуйтеся з менеджером компанії «Екіпаж».

Склопакет, як не помилитися з вибором

Ще один істотний момент – склопакет. Кількість стекол в конструкції впливає на його функціональність і ціну виробу. Переважно поширені двокамерні склопакети, але є можливість замовити і з одинарним склінням.

Однокамерний склопакет являє собою комплект з двох листів скла, між якими утворюється одна камера. Загальна будівельна глибина становить 24 мм, товщина скла 4 мм означає ширину камери 16 мм. Однокамерні рішення встановлюються в нежитлових будівлях і в покриттях монолітних будівель. У квартирах у вікнах, що ведуть на лоджії і балкони, монтуються однокамерні пластикові склопакети.

Склопакети з 2 камерами складаються з трьох листів скла. Для додаткової звукоізоляції збираються скла різної товщини. Загальна товщина склопакета 32-40 мм.

Виходячи з потрібних характеристик замовити склопакет можна:

  • енергозберігаючий;
  • шумопоглинальний;
  • сонцезахисний;
  • Ударостійкий.

Камери склопакетів заповнені повітрям, динамічно вузькому аргоном, криптоном і ксеноном. Рекомендуємо встановити в квартирі склопакет з аргоном. З ним тепліше і тихіше, та й засклення коштує не так дорого.

Замовити металопластикові вікна в Куп’янську можна в торговельній мережі «Екіпаж», яка є офіційним представником однойменного заводу. Щоб зателефонувати заміряє і уточнити цікавлять деталі, зателефонуйте за контактними номерами, вказаними на сайті. Тепер також є можливість купити металопластикові вікна в Чугуєві, з гарантією і установкою.