• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
 • Безкоштовна доставка по Україні
Якісні вікна у Харкові та Харківській області

Якісні вікна у Харкові та Харківській області

Повноцінний ремонт або будівництво будь-якого житлового і нежитлового будинку неможливі без установки якісних віконних систем. І серед усього розмаїття найбільшу популярність здобули пластикові вікна.

 

Це сучасні, естетично приємні і високотехнологічні конструкції, які відрізняються високою якістю, практична цінність, функціональність і недорога ціна. У зв’язку з цим багато хто прагне замовити вікна в Харкові з металопластику.

Переваги встановлення металопластикових вікон

Розглянемо докладніше, чим ці конструкції підкуповують більшість власників нерухомості. До переваг пластикових вікон традиційно відносять:

 • Візуальну привабливість. Строгий і естетично приємний зовнішній вигляд вікон, дозволяє легко встановлювати їх як в житлові будинки, так і в будь-якій інші будівлі.
 • Міцність і довговічність. Якісне металопластикове вікно розраховане на експлуатацію протягом 20 років і більше за умови належного догляду. При цьому вікно вкрай стійке до дії будь-яких факторів зовнішнього середовища, від температурних перепадів до атмосферних опадів.
 • Герметичність. Пропоноване до покупки сучасне пластикове вікно в Харкові надійно тепло- і звукоїзолює внутрішній простір. Його енергоефективність дає можливість підтримувати в квартирі, будинку комфортний мікроклімат і тишу.
 • Проста експлуатація, догляд і обслуговування. Вікна з пластика легко підтримуються в чистоті звичайними миючими засобами. Ними легко користуватися. Навіть найбільш схильна до зносу фурнітура вимагає лише періодичного обслуговування.

Реальних переваг набагато більше, проте ми виділили основні, якими володіє продукція фабрики «Екіпаж» – харківського виробника високоякісних віконних систем.

Де можна купити пластикові вікна в Харківській області?

Виробнича компанія «Екіпаж» цілком заслужено вважається одним з провідних виробників металопластикових конструкцій з потужностями, розташованими в місті Первомайський. Фабрика випускає весь асортимент поширених типів вікон. Підприємство має замкнутий цикл виробництва, завдяки чому має можливість пропонувати першокласні віконні системи за розумними цінами.

Для збуту готової продукції ми створили офіційну торгівельну мережу, яка охопила всю область. Представництва фабрики є в Харкові, Балаклії, Змієві, Чугуєві, Куп’янську, а також селищах Донець і Слобожанське.

Купити вікна в Куп’янську можна в одному з двох роздрібних магазинів, які розташовані на вулиці 1-го Травня, 10, а також на площі Центральна, 16. Якщо вас цікавлять пластикові вікна в Чугуєві, роздрібний магазин працює за адресою вул. Харківська, 96. Хоча вікна в Чугуєві можна легко замовити через сайт.

Якісні вікна в Харкові і області

Ще два роздрібних магазини є в Балаклійському районі. Проконсультуватися, вибрати і купити вікна «Екіпаж» в Балаклії можна, заглянувши за адресами пл. Казмірука, 2 і пл. Ростовцева, 5.

Легше за все закамовити вікна в Харькові. Тут є п’ять представництв – чекаємо вас в наших офісах за такими адресами:

 • ст.м. Холодна Гора, вул. Полтавський Шлях, 147
 • ст.м. Тракторний завод, просп. Індустріальний, 12
 • ст.м. 23 серпня, вул. 23 Серпня, 40
 • ст.м. Студентська, вул. Валентинівська, 21
 • Центральний офіс – вул. Сухумська, 11

Втім, навіть якщо поблизу від вас немає роздрібної точки продажів – це не привід засмучуватися. До ваших послуг в цілодобовому режимі працює інтернет-магазин, в якому доступні всі послуги, що надаються консультантами в офлайн-точках. Звертайтеся за консультаціями, приходьте в наші представництва, вибирайте вікна, а ми подбаємо про оперативну доставку і правильний монтаж ваших новеньких ПВХ-конструкцій.