• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Вікна кольору антрацит: особливості та переваги

Вікна кольору антрацит: особливості та переваги

Якщо ще кілька років тому металопластикові вікна встановлювали переважно у білому, то поступово акценти у дизайні дещо змістилися. В останні роки більшої популярності набули ПВХ вікна в кольорі антрацит. Саме завдяки такому дизайнерському рішенню є можливість зробити інтер’єр приміщення цікавішим, сучаснішим. Однак потрібно враховувати актуальні тенденції, щоб металопластикові вікна у кольорі антрациту виглядали справді виграшно, гармонійно, красиво.

Чим цікавий колір антрациту?

Основний тон цього відтінку – сірий. Така гама сьогодні є одним із найактуальніших при оформленні інтер’єрів приміщень комерційного, житлового призначення. Власне антрацит – це дуже солідний, суворий, водночас насичений та виразний темно-сірий відтінок. Зазвичай, він знаходиться на панелі RAL з номером 7016.
Конструкції, оформлені в цьому відтінку, виглядають як створені із натурального каменю. Гра відблисків світла може змінювати насиченість кольору від імітації глибокого чорного до темно-сірого. Завдяки такій гамі оформлення приміщення виглядає вишукано, солідно, при грамотній грі світлотіні розкривається вся глибина відтінків.

Як відрізняється інтер’єр приміщень під час встановлення вікон у кольорі антрацит?

Практичність кольору антрацит приваблює дизайнерів тим, що металопластикові вікна у цьому відтінку можна вписати зовсім у різні стилі, концепції дизайну інтер’єру. Їх легко поєднувати з будь-якими іншими тонами, іноді при використанні натурального чорного виглядає дещо грубо. Такі вікна ПВХ органічно впишуться як в класичний стиль, так і в будь-який сучасний напрямок оформлення інтер’єру – мінімалізм, лофт, постіндустріальний стиль. Цікаві й експерименти дизайнерів з такими конструкціями в стилі ретро, коли потрібно підкреслити особливий шарм і колорит, що успішно вдається зробити саме при встановленні пластикових вікон у кольорі антрацит.

Okna tsveta antratsit 5

Як створюються вікна ПВХ в кольорі антрацит?

Щоб надати профілю потрібний відтінок, виробники використовують дві найбільш практичні технології:

  • фарбування;
  • ламінація.

У першому варіанті використовується спеціальна фарба, яку потрібно нанести на поверхню вікна профілю. Весь профіль має рівномірну колірну текстуру. За цією технологією фарбування вдасться вдало передати всю глибину кольору, в результаті чого естетична привабливість конструкції в рази збільшується.
За технологією ламінування використовують спеціальну плівку, яку наносять на поверхню профілю. В результаті такого методу є можливість надати рамі різного відтінку з кожної зі сторін, завдяки цьому вигідно обігрується не лише інтер’єр, а й фасадна частина будівлі. При використанні плівки для ламінування можна пограти з текстурою – зробити поверхню гладкою або структурованою. Якщо перевага віддана другому типу, вікна виглядатимуть виразніше, на них можна зробити акцент в інтер’єрі, щоб зробити його більш контрастним.

Де найкраще встановити металопластикові вікна антрацит?

Встановлення металопластикових вікон антрацитового кольору дозволяє не лише надати приміщенням більш сучасного вигляду, але й зробити їх одночасно більш затишними, живими. Такі конструкції ідеально підійдуть для:

  • просторих віталень, особливо якщо їх поєднувати із плиткою під камінь, сірим ламінатом, білими стінами;
  • мансарди, коли використовується металева черепиця для даху, шифер у сірому кольорі.

Такі дизайнерські рішення будуть вдалими, якщо маєте на меті зробити елегантним і інтер’єр, і екстер’єр приватного будинку. Крім того, такий прийом дозволить у перспективі значно скоротити витрати часу на догляд за металопластиковими вікнами через те, що на них менше буде видно пил, бруд.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: