• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Вентильовані фасади

Вентильовані фасади

Область застосування вентильованих фасадів досить широка. Найчастіше вони використовуються для будівництва і реконструкції адміністративних і промислових будівель. Конструкція вентильованих фасадів дозволяє ефективно вирішувати завдання енергозбереження приміщень, а наявність великої кількості матеріалів, кольорів і фактур, які використовуються для виконання зовнішнього оздоблювального шару, дозволяють значно поліпшити архітектурні переваги будівель.

Вентильовані фасади

До переваг використання вентильованих фасадів можна віднести доступність, довговічність, можливості по установці в будь-який час року, вирівнювання стін і приховання їх дефектів, захист від вологи, хорошу тепло- і звукоізоляцію, пожежну стійкість і мінімальний догляд в процесі експлуатації.

Вентильований фасад

Вентильований фасад – один з найбільш стильних і сучасних видів будівель, який поєднує в собі кращі тепло- і звукоізоляційні властивості. Теплоізоляція вентильованого фасаду захищає стіни від замерзання і відтавання під час перепаду температур, що виключає деформацію стін і їх руйнування. Навісні фасади є ідеальним рішенням, як для капітального будівництва будівель, так і їх реконструкції.