• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
 • Безкоштовна доставка по Україні
Скління вітрин

Скління вітрин

Вітрина – це не просто фасадний елемент магазину, але його візитна картка. Вона привертає увагу потенційних покупців, демонструє товари та створює перше враження про заклад. Тому якісне скління вітрини має значення.

У торгівлі головний бог – маркетингова стратегія. А вона вимагає виділятись на тлі конкурентів, бути помітним. Тому скління вітрин магазинів завжди буде завданням із зірочкою, вирішення якої орієнтоване на індивідуальні потреби вашого бізнесу.

Компанія Ekipazh готова реалізувати найнеординарніші та найяскравіші ідеї ваших талановитих дизайнерів. У нас для цього є все необхідне: сучасне обладнання, досвідчені фахівці на всіх технологічних рівнях, перевірені постачальники якісних сертифікованих матеріалів.

Скління торгових вітрин має свої специфічні особливості

Скління вітрин магазинів проводиться з використанням двох основних технологій:

 • Цілісноскляні конструкції виглядають неординарно та фешенебельно. Відсутність імпостів, ригелів автоматично зміщує фокус уваги на вміст виставкової зони та самого торгового залу. Для підвищення стійкості використовують додаткові ребра жорсткості, також виготовлені зі скла. Такі рішення чудово інтегруються у загальну архітектурну концепцію будівлі завдяки своїй прозорості та мінімалістичному стилю. Для монтажу використовується спайдерна або точкова технологія кріплення.
 • Каркасне скління вітрин відразу впізнається за наявності профільної системи та склопакетів. Причому каркас може бути як пластиковим, так і алюмінієвим. На скління вітрин ціна багато в чому залежить від цього фактора. Завдяки каркасу, такі конструкції можуть набувати різних форм і конфігурацій. Їх простіше проектувати та підганяти під конкретні вимоги та стилі інтер’єру. Таке оформлення можна інтегрувати з внутрішнім освітленням та декоративними елементами. З їх допомогою створюються унікальні та привабливі дизайнерські рішення.

Способи встановлення та кріплення залежать від розташування конструкції. Для вітрин, що виходять на вулицю, монтаж виконується герметичним способом з фіксацією по всьому периметру. Усередині приміщення часто вибирають кріплення до підлоги, завдяки чому навантаження переноситься безпосередньо на елементи будівлі, що несуть.
Підготовка проекту та розрахунок ціни скління вітрини у кожному випадку проводиться індивідуально. Компанія Ekipazh запропонує оптимальні рішення та найкращі умови.

Скління вітрин магазинів з точки зору безпеки відвідувачів, перехожих та самого закладу

Osteklenie vitrin 3

При розробці проекту скління вітрини та його реалізації безпека є одним із ключових моментів. Вітрина може становити потенційну небезпеку як для відвідувачів, так і для людей, що проходять повз. Скло – досить крихкий матеріал, який здатний легко зруйнуватися, розлітаючись на тисячі гострих уламків.

Якщо ми говоримо про безпеку самого магазину, то мають на увазі захист від зловмисників. Скління вітрини у цьому питанні грає нехай не основну, але значну роль.

Щоб убезпечити конструкцію, вибираються спеціальні види скла:

 • Загартоване скло великої товщини має дуже високу міцність. Нагрів до високої температури (зазвичай понад 600 градусів Цельсія) і потім різке охолодження створює у склі внутрішні напруги, які надають йому підвищену міцність та стійкість до механічних впливів. Інтенсивні удари та стискання не призводять до руйнування матеріалу. Але навіть якщо скління вітрини магазину буде розбите, воно розпадається на дрібні шматочки без гострих граней та кутів. Ризик травмування при випадковому руйнуванні відсутній.
 • Скло триплекс – ще одна чудова технологія для скління торгових вітрин, особливо якщо ваш магазин знаходиться не всередині ТЦ, а є незалежним об’єктом. Це композитний матеріал, який складається з двох або більше листів скла, склеєних між собою шаром міцної полімерної плівки з полівінілацетату (PVB) або етилвінілацетату (EVA). При полімеризації зв’язка зберігає липкість та еластичність. Шари скла та плівки працюють разом, збільшуючи стійкість листів до ударів, стисків та розтягувань. Оскільки шари скла склеєні плівкою, вони залишаються прикріпленими до неї навіть після пошкодження, що знижує ризик травмування та ускладнює несанкціоноване проникнення.

Фахівці компанії Ekipazh підберуть те, що добре працюватиме у вашому випадку.

Переваги скління вітрин від Ekipazh

Вирішивши замовити скління торгових вітрин у нас, ви отримуєте:

 • максимальне використання потенціалу вашого приміщення та обраної технології;
 • можливість реалізації будь-яких ідей;
 • високі тепло- та звукоізоляцію;
 • турботу про безпеку конструкцій;
 • довговічні та функціональні рішення;
 • будь-які потрібні габарити світлопрозорих конструкцій.

При цьому на скління вітрин ціна у нас виявиться найкращою, якщо порівнювати проекти з аналогічними конструктивними та якісними параметрами. Ми допоможемо наголосити на індивідуальному шармі вашого магазину.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: