• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Скління терас розсувними вікнами

Скління терас розсувними вікнами

Вибираючи проект майбутнього власного котеджу, переважна більшість власників замислюються про терасу чи веранду. Уява відразу малює пасторальну картину, коли вся родина насолоджується трапезою на свіжому повітрі або у вихідний день можна відпочити з книгою в руках. Однак реальність у нашому кліматичному поясі така, що комфортна погода трапляється не так часто. Вітер, дощ, докучливі комахи регулярно псують життя. Скористайтеся досвідом інших людей — замовте скління терас і перетворите додаткові квадратні метри на чудову локацію для дозвілля незалежно від метеорологічного прогнозу.

Компанія Ekipazh готова подбати про ваш комфорт на будь-якому етапі будівельних та ремонтних робіт:

  • Якщо будинок готовий і в ньому вже облаштовано терасу, скління буде запропоновано з урахуванням її конструктивних особливостей.
  • На етапі будівництва наші спеціалісти підкажуть, як потрібно підготувати поверхні для обраної системи. Розсувне скління тераси або доладна конструкція «книжка» чутливі до якості підлоги.
  • Якщо ви перебуваєте на етапі проектування, підберемо оптимальне рішення і допоможемо інтегрувати його в проект.

У вашому розпорядженні достатньо варіантів. При цьому будуть відмінності у загальному дизайні, довговічності, теплоізоляції та, як наслідок, ціні на скління терас.

Холодне панорамне безрамне скління терас

Основним огороджувальним елементом є скляні листи із загартованого скла завтовшки 8-10 мм або триплекс. Ці матеріали дорожчі за звичайне скло, проте дуже важливо подумати про безпеку і самої конструкції, і людей.

Ширина кожного сегмента зазвичай становить до 1,3 метра, а висота – до 3,0 метрів. Довжина суцільного скління тераси практично не обмежена. Панелі кріпляться зверху та знизу у спеціальні напрямні. Найчастіше рейки вдається втопити в підлозі. Виходить перехід майже без порожка.
Головна перевага тераси зі склінням подібного типу – неймовірний сучасний дизайн. Оскільки немає перешкод огляду, виходить ширококутна панорама. Візуально зберігається єднання з природою, але вітер і опади не будуть вам дошкуляти.

Надійні та функціональні системи відкривання допомагають відсувати перегородки, відкриваючи доступ для безперешкодного обміну свіжим повітрям:

  • Скління тераси розсувними вікнами передбачає, що кожна панель рухається індивідуальною рейкою, зазвичай і вліво, і вправо. Таким чином можна повністю звільнити отвір, перетворюючи веранду на відкритий простір.
  • Скління тераси типу «книжка» працює за іншим принципом. Секції не лише зсуваються, а й повертаються навколо умовної осі. Необхідна лише одна напрямна рейки. Щоб звільнити отвір, потрібно всі панелі зрушити в один бік або розподілити з боків.

Ще раз хочеться наголосити на тому, що це холодний метод, не призначений для опалювальних приміщень. У ньому використовується нехай товсте, але все ж таки одинарне скло. Також неможливо повністю уникнути технологічних щілин.

Рамкове скління терас за допомогою холодного алюмінієвого профілю

Роль панелей, що захищають, у цьому випадку виконують склопакети або одинарне скло, укладені в алюмінієвий профіль без терморозриву. Така система більш стабільна механічно, дешевше за попередній варіант і простіше в монтажі. Вона підійде для ширшого переліку архітектурних рішень, наприклад, з дахом.

Для відкривання отвору також популярні два варіанти:

  • Розсувне скління тераси з холодного алюмінієвого профілю також організоване за допомогою переміщення секцій рейками. Як ущільнювач встановлюється фетр.
  • Складні системи типу «гармошка» з’єднані спеціальними петлями, що дозволяють зібрати полотно на кшталт віяла.

Обидва типи відкривання скління тераси зручні у використанні та дозволяють при необхідності звільнити значну частину отвору.

Osteklenie terras razdvizhnymi oknami 3

Алюмінієве енергозберігаюче скління тераси або веранди

Для виготовлення несучої конструкції використовується теплий алюмінієвий профіль. Завдяки суцільному поліамідному терморозриву виходить великий опір передачі тепла. Встановлюються енергозберігаючі склопакети. Така тераса, будучи закритою, чудово зберігає температуру та забезпечує комфортні умови перебування у будь-яку пору року.

Для відкривання в теплу погоду найкраще підходить підйомно-зсувний механізм. Він витримує тяжкі панорамні секції вагою до 400 кг. Як ущільнювач використовується гумовий контур з високим ступенем герметизації.

Щоб відкрити таку систему, стул піднімається вгору (завдяки особливому механізму це легко зробити) і без особливих зусиль відкочується вбік. Довжина такого розсувного скління тераси може сягати 12 метрів.

Вартість скління тераси розсувними вікнами

На розсувне скління тераси ціна залежить від обраного типу конструкції, її габаритів та деяких особливостей об’єкта. Зазвичай холодні алюмінієві системи в 2-3 рази дешевші, ніж аналогічні по конфігурації теплі.

Іноді наші клієнти хочуть заощадити, обираючи так звані «м’які» вікна або рефлексолі – рулонні загородження із полімерних чи текстильних матеріалів. Вибираючи цю технологію, слід розуміти, що вона годиться тільки на теплу пору року, не забезпечує потрібної герметичності і не така довговічна.

Металопластикові профільні системи — також не найкращий варіант, оскільки не дозволяють виготовляти великі сегменти через обмежену здатність навантаження такого профілю.Фахівці Ekipazh із задоволенням допоможуть підібрати функціональний та зручний спосіб скління тераси за оптимальною ціною. Ми любимо вирішувати складні завдання.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: