• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
 • Безкоштовна доставка по Україні
Секрети вибору і монтажу рольставней на пластикові вікна: естетика і безпека вашого будинку

Секрети вибору і монтажу рольставней на пластикові вікна: естетика і безпека вашого будинку

У сучасному світі безпека і комфорт житлових об’єктів є одними з головних пріоритетів. Компанія Ekipazh пропонує ефективний спосіб забезпечити їх – встановити захисні ролети (ролети) на пластикові вікна приватних будинків, перших і останніх поверхів багатоповерхових ЖК.

Величезний вибір рольставней в актуальному каталозі дозволяє не просто підвищити функціональність віконних конструкцій. Оформлення фасаду також залишається сучасним і гармонійним. Лаконічні лінії і можливість фарбування в широкий спектр кольорів дозволяє інтегрувати рішення практично в будь-який архітектурний стиль.

Що дає монтаж захисних ролетів?

На ринку України це не єдиний додатковий спосіб захисту вікон від злому і несанкціонованого доступу. Існують ще решітки і навіть традиційні віконниці. Але саме рольставні забезпечують гнучкий підхід до питань безпеки:

 • Насамперед це ефективний захист від несанкціонованого проникнення. Захисні ролети виготовляються з міцного алюмінію і сталі. Ці матеріали є серйозною перешкодою для зловмисників. Вони не піддаються простому розкриттю і створюють шум під час спроби злому, що відлякує зловмисників.
 • Збереження приватності вашої власності. Рольставні на пластикові вікна повністю закривають світловий отвір. Стороннє спостереження за тим, що відбувається всередині приміщення, стає неможливим фізично. Жителі перших поверхів, де вікна добре проглядаються з вулиці, особливо оцінять цю функцію.
 • Додатковий захист від підступів погоди і хуліганів. Монтаж захисних ролетів слугує ефективним бар’єром від дощу, снігу, вітру, граду, кинутих каменів і навіть повалених дерев. Ви перестанете боятися механічних пошкоджень, викликаних стихійними лихами. Алюмінієві ламелі не такі крихкі, як скло.
 • Поліпшення енергозберігаючих параметрів приміщення. Вибір рольставней – це, зокрема, пінозаповнені системи. Усередині ламелей міститься теплоізоляційний матеріал, який перешкоджає відтоку тепла назовні взимку і перегріву кімнат влітку. До того ж вони стримують пориви вітру, усуваючи протяги і додаткове вихолоджування.
 • Хороша шумоізоляція. Ми потребуємо тиші, особливо вночі, коли спимо. Рольставні на пластикові вікна поглинають шум з вулиці, створюючи тихішу і спокійнішу атмосферу в приміщенні. Ваш відпочинок стане більш якісним.
 • Єдиний естетично привабливий стиль для всіх елементів. Ви можете замовити захисні ролети не тільки на вікна, а й на двері, балкон, закрити ними велике панорамне скління. Рольставні підходять для розсувних систем, альтанок, веранд, терас, входів у гараж. Всі елементи архітектурного ансамблю гармоніюватимуть один з одним як у відкритому, так і в закритому вигляді.

Монтаж захисних ролетів – це розумна інвестиція в безпеку, комфорт і естетику вашого житла. Компанія Ekipazh готова запропонувати найкращі рішення за вигідними цінами. Ми виготовимо рольставні за індивідуальним проєктом для об’єктів будь-яких масштабів і складності.

Як виготовляють рольставні на пластикові вікна?

Процес виробництва алюмінієвих захисних ролет включає кілька етапів:

 • Основним конструктивним елементом є ламелі. Вони виробляються з міцних і легких сплавів екструзійним способом. Алюміній плавиться і видавлюється через спеціальну форму, створюючи профілі певного перетину і розміру. Зазвичай застосовуються планки шириною 39 і 45 мм. Ламелі можуть бути як порожніми, так і заповненими спіненим поліуретаном для кращої теплоізоляції. Профіль анодують для отримання стійкої захисної оксидної плівки потрібної товщини для захисту від корозії. Після цього він забарвлюється в бажаний відтінок з палітри RAL.
 • Алюмінієві профілі нарізаються на окремі ламелі потрібної ширини. Ви отримуєте конструкцію, яка ідеально вписується в отвір.
 • Ламелі з’єднуються між собою за допомогою шарнірних кріплень. Завдяки цьому полотно набуває достатньої гнучкості. Воно легко намотується на вал, якщо вам потрібно відкрити вікна.
 • Також вам потрібні напрямні. Вони зазвичай виготовляються зі сталі, тому мають дуже велику міцність. У них заправляються торці полотна. Таким чином віджати захисні ролети також не вийде.
 • Становлення посилених напрямних і замків, призначених для підвищення зламостійкості рольставней.
 • Механізм згортання розташовується у верхній частині отвору. Він може бути накладним і захищеним спеціальним коробом. Це найпростіший в установці накладний варіант, який не вимагає складних будівельних робіт і може бути реалізований у будь-який момент часу. Також ми пропонуємо вбудовані рольставні на пластикові вікна. Такий монтаж можливий тільки під час будівництва або капітального ремонту. Механізм розташовується у верхній частині отвору врівень з фасадом. Отвір іноді спеціально збільшується для цього у висоту. Після чого короб оздоблюється так само, як і стіна, що його оточує. Результат вражає акуратним мінімалізмом, але, як ви помітили, складний у реалізації, тому значно дорожчий.
 • Можливе встановлення посилених напрямних і замків, призначених для підвищення зламостійкості рольставней.

Що стосується дизайну, зверніть увагу ось на що. Ви можете замовити як суцільні, так і перфоровані ламелі. Перфорація знижує тепло- і шумоізоляційні властивості, проте забезпечує проходження світла в приміщення, навіть якщо рольставні на пластикових вікнах опущені. Для деяких це вирішальний фактор.

Системи керування захисними ролетами

Системи управління ролетами відіграють ключову роль у їхній експлуатації, забезпечуючи зручність, безпеку та функціональність. Існує кілька типів систем управління, кожна з яких має свої особливості та переваги.

Ручні системи управління є найбільш простими і доступними за вартістю

Вони не потребують підключення до електромережі та можуть бути встановлені в будь-якому місці. В Ekipazh ви можете замовити стрічковий, шнуровий, карданний (воротковий) привід. Одні рішення підходять для більш легких рольставней на пластикові вікна. Інші адаптовані для великих і важких конструкцій.

Але в будь-якому разі кожна точка потребує індивідуальної уваги. Вам потрібно підійти до кожного вікна або дверей і докласти деяких зусиль. Пара вікон – зазвичай не проблема. Але що робити, якщо будинок великий?

Поява електричних систем зробила вибір рольставней більш частим рішенням

Електричні приводи забезпечують зручність і автоматизацію процесу управління рольставнями. Вони підходять зокрема для великих і важких конструкцій і легко інтегруються в інтелектуальні системи типу “Розумний дім”.

Пропонуються різні реалізації:

 • Управління здійснюється за допомогою кнопок, розміщених на стіні, які приводять у дію електродвигун.
 • Полотно управляється за допомогою пульта, що посилає сигнали на приймач, підключений до електродвигуна.
 • Використовуються запрограмовані пристрої, які автоматично піднімають і опускають рольставні в заданий час.
 • Переналаштовувані програматори, якими можна керувати з централі або навіть вашого смартфона, відкривають максимальну гнучкість. Можна задіяти датчики освітленості й температури, які відстежуватимуть параметри довкілля і самостійно прийматимуть рішення. Якщо під’єднати рольставні на пластикові вікна до спеціального контролера, ви отримаєте з ними зв’язок через інтернет із будь-якої точки світу. Можлива інтеграція з технологіями, що забезпечують управління голосовими командами через пристрої, що підтримують голосових асистентів (наприклад, Amazon Alexa, Google Assistant, iPhone Siri).

Системи керування рольставнями різноманітні й дають змогу вибрати оптимальний варіант залежно від потреб та умов експлуатації. Ручні прості й економічні, але вимагають фізичного зусилля. Електричні пропонують більше комфорту й автоматизації, але залежать від електроживлення. Автоматичні являють собою вершину технологій, забезпечуючи максимальну зручність та інтеграцію з інтелектуальним Smart рішеннями, але вимагають великих інвестицій і складного обслуговування.

Вибір рольставней повинен ґрунтуватися на балансі між вартістю, зручністю і функціональністю. Експертна допомога фахівців Ekipazh – ваша впевненість у правильному рішенні.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: