• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська набережна 17, корп.З
Огляд профілів Aluplast

Огляд профілів Aluplast

Пластикові вікна на основі профільних систем від німецького бренду Aluplast є одним із найпрактичних рішень за показниками енергоефективності, теплоізоляції і безпеки. Виробник вважається головним лідером на ринку, надаючи споживачам комплексне технологічне рішення, яке повністю адаптоване для експлуатації в північно-східних і центральних кліматичних районах України. Пластикові вікна Aluplast – це еталонне рішення, яке універсально підходить як для приміщень з мінімальними вимогами до теплових втрат, так і для квартир і офісів преміум-класу.

Пропонуємо вам детально розглянути всі переваги пластикових вікон Aluplast. У цьому огляді детально розберемо різновиди та особливості профільних систем від німецького бренду. Ви дізнаєтеся ключові відмінності за основними показниками, які і відрізняють дані профілі від інших продуктів, представлених на ринку.

ALUPLAST – це поєднання бездоганного німецької якості та передових технологій, які випереджають європейські стандарти на кілька років

Конструкція профілів створена таким чином, щоб протидіяти будь-яким механічним і хімічним впливам, впливу ультрафіолетового випромінювання, а також погодних умов. Вікна Aluplast відповідають вимогам державної програми енергозбереження в I і II кліматичних зонах.

У чому полягають ключові особливості німецьких профілів?

На перший погляд виконання виглядає стандартно – металопластиковий профіль стулки, армуючий профіль для підвищення жорсткості, повітряні камери і ущільнювачі склопакетів, які забезпечуються герметичність вікна.

Різниця від інших брендів ховається в деталях.

Більшість аналогів на ринку використовують класичну конструкцію з армуванням зі сталевих вставок. У компанії Aluplast відмовилися від такого підходу і спільно з інженерами BASF розробили профіль, де використовується технологія Powerdur Inside. Що це таке?

Замість сталевого – армуюче скловолокно, яке забезпечує ті ж показники по механічній міцності і стійкості до вітрових навантажень, але при цьому вага всієї конструкції стає легше на 20%. Це особливо важливо для установки скління на лоджіях і балконах в будинках старих будівель, де стан балконної плити залишає бажати кращого. При виборі профілів Aluplast з’являється можливість додаткової економії за рахунок виключення необхідності в посиленні плити основи перед монтажем холодного або теплого скління.

І це ще не все. Додаткові відмінності профілю Алюпласт.

Армований квадратний профіль отримав високі статичні показники, але при цьому виключені будь-які продування через використання перекриття рами товщиною 8 мм. Таке виконання дозволило не просто зберегти всі ключові характеристики по безпеці і теплоізоляції, але і зробити самі стулки профілю більш тонкими. Результат – естетичність всієї конструкції і рясне проникнення сонячного світла в приміщення.

Якщо порівнювати профільні системи з іншими європейськими або українськими марками, то різниця в товщині стулок становитиме мінімум 16%.

3 головні переваги профілю Aluplast

№1. Енергоефективність віконного профілю Алюпласт

Німецький виробник приділив особливу увагу показниками теплозбереження в своїх профільних системах. Підвищені коефіцієнти опору теплопередачі роблять металопластикові вікна Aluplast одним з кращих рішень для теплого скління житлових приміщень, офісів, балконів і лоджій.

При розробці конструкцій і виборів технологій для виробництва профільних систем, інженери враховували той факт, що вікна займають до 8% від загальної площі зовнішньої частини будівлі. При цьому, в зимовий період через втрати тепла, витрати енергії на опалення всередині приміщень можуть збільшуватися на 40%.

  • Німецький бренд для підвищення показників теплоізоляції використовує в конструкціях профільних систем по 5-6 повітряних камер, які дозволяють підвищити коефіцієнт опору теплопередачі до 0.61-0.91 залежно від різновиду профілю. При нестандартній комплектації з використанням енергозберігаючого скла ClimaGuard із захисним напиленням цей показник може бути ще вище.
  • Додатково в конструкції реалізована технологія Foam Inside. Простір усередині основної камери профілю на 100% заповнюється поліуретановою піною, яка за рахунок своєї властивості об’ємного розширення ще більше підвищує показники теплоізоляції. Заповнення ізоляційним матеріалом проводиться на етапі зварювання центральної камери. З основних аргументів на користь вибору поліуретану – його високі ізоляційні властивості, а також можливість вторинної переробки (компанія приділяє величезну увагу екологічності своєї продукції і захисту навколишнього середовища).
  • Металопластиковий профіль рами і спеціальні ущільнювачі для герметичності вікон дозволили домогтися максимальних цифр за показниками теплоізоляції – від 1.67 м² К / Вт.

Енергозбереження – одна з головних переваг цих профільних систем. Якщо порівнювати загальний коефіцієнт опору теплопередачі всіх конфігурацій вікон Aluplast, то він становить 1.1 м² К / Вт. Для порівняння – в будинках, де вікна встановлювалися 20-30 років тому, ця цифра не перевищує 0.4 м² К / Вт.

На зображенні нижче ви можете наочно побачити цю різницю.

Окна без энергосбережения и энергосберегающие окна Aluplast через тепловизор
Вікна без енергозбереження та енергоощадні вікна Aluplast

Зйомка тут проводилася за допомогою тепловізійної камери. Зліва – звичайні вікна, де ділянки червоного і помаранчового кольору вказують на суттєві зони з тепловими втратами. Праворуч – ПВХ-вікна на основі профільних систем Aluplast. Подібні ділянки на німецьких конструкціях, відсутні. Для звичайного споживача це відмінна можливість додаткової економії за рахунок енергозбереження. У приміщенні завжди зберігається комфортний мікроклімат, на який не впливає температура повітря з вулиці. Середня економія на опаленні за одну зиму становить до 40%. Додайте до цього той факт, що експлуатаційний термін металопластикових вікон Aluplast становить від 30 років і ви зрозумієте, чому вони багаторазово окупають себе при установці.

№2. Безпека профільної системи Алюпласт.

Важливим фактором при виборі металопластикових вікон завжди залишалася стійкість до злому. За статистикою, 65% крадіжок в приватних будинках і котеджах здійснюються з проникненням зловмисників всередину через вікна. За європейським стандартом DIN EN 1627 діє класифікація міцності віконних конструкцій.

Resistance class (RC) – 7 класів міцності від RC 1N до RC 6. Класифікація визначається на основі здатності конструкції вікна витримувати граничні навантаження протягом заданого інтервалу часу в залежності від типів зломщиків і моделі їх поведінки.

Наведемо основні класи протизламності систем:

  • RC 1N – Вікно не піддається злому протягом 3 хвилин, за умови, що зловмисники використовують тільки грубу силу без спеціальних інструментів. Це початковий клас міцності, який присвоюється ПВХ-вікон зі стандартним склінням (однокамерні склопакети).
  • RC 2N – Вікно не піддається злому протягом 3 хвилин. Модель поведінки зломщиків передбачає як використання грубої сили, так і спеціальних пристосувань для відкриття стулок: викрутки, молотки, ломи. Не враховує розбивання скла важкими предметами. Клас присвоюється вікнам з базовими однокамерними склопакетами.
  • RC 6 – Вікно не піддається злому протягом 20 хвилин. Модель поведінки зловмисників передбачає використання важкого електричного інструменту, включаючи дрилі, електроножівки і циркулярні пилки з діаметром диска до 200 мм.

Для металопластикових вікон Aluplast по DIN EN 1627 присвоєно клас RC 2, який рекомендований поліцією в Європі для протидії зловмисникам при спробах проникнення в будинки і квартири.

У чому полягають особливості профілів Aluplast з точки зору безпеки?

  • Виключена можливість швидкого злому стулки. У конструкції реалізована технологія Safetic Inside, яка передбачає наявність твердої перемички в третьому контурі ущільнювача, що блокує введення гострого інструменту для злому.
  • Виключена можливість швидкого віджиму віконної рами.

У конструкції реалізована додаткова технологія Bonding Inside, яка є аналогом системи захисту при виробництві транспортних засобів. Склопакет міцно вклеєна в профіль по всьому периметру, що не дозволяє злодіям миттєво проникнути всередину. При неодноразових спробах зловмисників буде чекати невдача, що спонукає їх відмовитися від ризикованих дій.

№3. Звукоізоляція віконних профілів

При установці ПВХ-вікон на основі профільних систем Aluplast можливо знизити рівень шуму з вулиці до комфортних 42-47 дБ. Це абсолютно допустимий показник за нормативами СНиП. Для порівняння шепіт людини на відстані 1 м порівняємо з 20 дБ, а робота холодильника – 40 дБ. 

Профільні системи відповідають V класу звукоізоляції, тому рекомендовані для установки в житлових і офісних приміщеннях. Особливо ця перевага стане важливим для жителів багатоповерхових будинків, розташованих поблизу жвавих центральних вулиць.

Якщо порівнювати вікна Aluplast зі звичайними дерев’яними, то різниця в показниках звукоізоляції складе більше 60%.

Різновиди профілів Aluplast

Профільні системи від німецької компанії у величезній кількості представлені на ринку Європи, України, Росії, Мексики та Індії. Виробничі потужності основних заводів дозволяють виробникові щорічно випускати 150 тис. Тонн продукції на рік.

Якщо розглядати доступні різновиди профілів конкретно для українського ринку, то варто виділити три моделі: Aluplast 2000, Aluplast 4000 і Aluplast 7000.

Розберемо основні відмінності профілів вікон один від одного.

  • Aluplast 2000. Бюджетне рішення, яке підійде для приміщень без значущих вимог з енергозбереження. У профілі передбачено 5 повітряних камер, а монтажна ширина в 60 мм передбачає використання склопакетів тільки з товщиною до 34 мм. Це практичний вибір для офісних приміщень, адміністративних будівель і магазинів. Коефіцієнт опору теплопередачі даного профілю складає 0.61.
  • Aluplast 4000. Вдосконалений варіант, який підійде для установки в житлових квартирах і приватних будинках, де на першому місці – тепло- і звукоізоляція. Коефіцієнт опору тепловтрат тут вже становить 0.77, що забезпечується за рахунок наявності 6 повітряних камер, монтажної ширини в 70 мм і можливості установки склопакетів з товщиною до 42 мм.
  • Aluplast 7000. Преміальний сегмент профільних систем, який спеціально адаптований для використання в будинках і офісах преміум-класу. Даний профіль рекомендований для приміщень з максимальними вимогами з енергозбереження. Передбачена можливість установки енергоефективних склопакетів з товщиною до 44 мм для забезпечення комфортного мікроклімату і максимальної звукоізоляції до 48 дБ. Краще рішення для теплого панорамного скління.

Важливо: Всі різновиди профілів Aluplast можуть виготовлятися в будь-яких габаритних розмірах і формах, включаючи нестандартні арочні, трапецієподібні і інші конструкції. За бажанням, вікна можуть бути виконані з імітацією під інші матеріали для поєднання з інтер’єром і фасадом будівлі за допомогою двосторонньої ламінації.

Якщо ви хочете замовити пластикові вікна Aluplast – скористайтеся послугами заводу-виготовника «Екіпаж». Компанія виробляє світлопрозорі конструкції на основі німецьких профільних систем за індивідуальними проектами.

Дізнатися ціни, отримати консультації від фахівців, а також познайомитися з докладним каталогом продукції і послуг ви можете тут, на офіційному сайті.