• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Металопластикові вікна в селищі Донець

Вікна в селищі Донець

Для багатьох жителів Харківської області вартість є вирішальним фактором при виборі вікон ПВХ. Завдяки компанії «Екіпаж» з’явилася можливість купити металопластикові вікна в селищі Донець.

Доступна ціна на металопластикові вікна – далеко не єдиний аргумент на користь замовлення вікон на заводі «Екіпаж». Енергозбереження, відмінна звукоізоляція, простота обслуговування і безпека – всі ці переваги тепер доступні жителям селища Донець після установки вікон.

Відгуки про нашу роботу

Як вибрати профіль для пластикового вікна

З першого погляду профіль для пластикових вікон у різних виробників виглядає по суті однаково. Різниця в якості виявляється очевидною через пару місяців, а може і років, коли неякісні вікна змінюють колір і в них з’являються тріщини.

Властивості профілю визначають надійність і довговічність скління. Внутрішня частина ПВХ-профілю розділена перегородками, що утворюють камери. Кожна профільна система має не менше трьох повітряних камер, в найбільшій – вісім. Їх кількість впливає на тепло- і звукоізоляцію. Більш теплі й тихі вікна з великою кількістю камер. Віконні системи від трьох до п’яти камер користуються більшою популярністю, ніж інші. Для підвищення міцності профіль посилений металевою арматурою з оцинкованої сталі.

Матеріал профілю повинен абсолютно гладким і однорідним. Зернисте покриття говорить про те, що вікна, по всій видимості, були кустарного виробництва і неякісні. Крім того, покриття повинне бути без смуг, розлучень і градієнтів.

Щоб не купити фальсифікат за ціною фірмових вікон, зверніть увагу на фабричне маркування з внутрішньої сторони рами вікна. На ній має бути присутній штамп з найменуванням виробника і поруч цифр: номер зміни, знак обладнання для виготовлення ПВХ-профілів і дата виготовлення.

Замовляючи металопластикові вікна в компанії «Екіпаж», ви можете бути впевнені, що у цього виробника впроваджені системи контролю якості, що відповідають за розробку і виготовлення профілю, що відповідає всім міжнародним вимогам.

Склопакет для металопластикових вікон

Кількість повітряних камер в ПВХ-профілі не потрібно плутати з числом склопакетів. Склопакет складається з декількох віконних стекол, які пов’язані між собою по контуру за допомогою рами і герметика. Між стеклами формуються закриті герметично камери з повітрям або благородним газом усередині.

За функціональністю склопакет може бути:

  • Енергозберігаючий. Покритий чотирма шарами срібла. Вони відображають тепло в кімнату, підвищують теплоізоляцію і допомагають заощадити на опаленні.
  • Вирішення комплексних. Покритий полімерної або ПВБ плівкою. Блокує вуличний шум в 5 разів ефективніше звичайних.
  • Сонцезахисний. Захищає інтер’єр від палючих сонячних променів, підвищує комфорт в приміщенні. Світловідбиваючі скла покриваються іонами срібла в 10-12 шарів.
  • Протиударний. Стійкий до механічних впливів.

Різноманітність конфігурацій і кольорів робить металопластикові вікна справжнім знахідкою для тих, хто хоче зробити інтер’єр гармонійним і неповторним. Крім стандартних прямокутних конструкцій, є трапеції, арки, трикутники та інші форми, які можна придбати в компанії «Екіпаж» і тепер вони доступні під замовлення в селищі Донець.

Навіть найкращі вікна не прослужать довго, якщо при установці були допущені помилки. На металопластикові вікна, встановлені фахівцями компанії «Екіпаж», дається гарантія як на світлопрозору конструкцію, так і на монтажні роботи. У селі Слобожанське купити металопластикові вікна тепер так само просто, як і в великих містах.