• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Тоновані вікна

Тоновані вікна

Сучасні пластикові вікна подарували недосяжні раніше можливості для створення сприятливого мікроклімату будинку або квартири. Вони зберігають тепло, оберігають від протягів. Довговічні матеріали та комплектуючі вимагають мінімального догляду. Але виробники не стоять на місці і пропонують новий рівень комфорту. А саме – тоноване скло для вікон.

Навіть побіжний погляд по житлових і офісних кварталах чітко показує, що це не найпоширеніше рішення в українських містах. Якщо ви плануєте замовити нові вікна, обов’язково прочитайте нашу статтю. Вона дасть змогу зважити “за” і “проти”, обравши оптимальний саме для вас варіант.

Як влаштовані та функціонують тоновані вікна у квартирі або будинку?

Тоновані вікна – це віконне скло, яке пройшло процес тонування з використанням спеціальних матеріалів або покриттів. Існує кілька технологій тонування.
Ви можете тоновані вікна купити зі спеціальним дзеркальним напиленням.
Наприклад, зі склом Solar. На зовнішньому склі з внутрішньої щодо склопакета сторони знаходиться тонкий, осаджений вакуумним методом шар з іонів срібла. Завдяки цьому ви отримуєте мультифункціональну конструкцію, яка:

  • затримує понад 70% ультрафіолету, причому в найбільш шкідливому короткохвильовому спектрі;
  • забезпечує пропускання видимого випромінювання до 67%

Важлива перевага, якою радують такі тоновані вікна в будинку, полягає в довговічності покриття. Воно прослужить стільки ж, скільки й сам склопакет. Деградація практично відсутня, а пошкодити їх механічно під час миття або обслуговування вікон неможливо.
Тоноване скло для вікон, для виготовлення якого використовувалося заводське нанесення плівки
Для цих цілей розроблено спеціальну термоплівку. Вона являє собою багатошаровий матеріал на основі поліестеру. Усередині обов’язково присутнє напилення з різних металів. Часто вибирають сплави хрому і нікелю, здатні набувати різноманітних відтінків, золото, срібло. На ринку пропонуються матеріали від дзеркальних до дуже м’яких з невеликим затіненням.
При дуже малій товщині забезпечується висока механічна міцність на розрив і відмінне відсікання сонячних променів.
Завдяки заводському монтажу тоновані вікна прослужать кілька сезонів, але зазвичай не більше 4-5. Це не найдовговічніший матеріал. Його перевага – доступна ціна.
Самостійно тоновані вікна з використанням світловідбивних плівок.
По суті, це такі самі термоплівки, але наносити їх доведеться вам самостійно. Відповідно, ви робитимете це всередині приміщення. Не виключені похибки. Експлуатація також накладає свій відбиток. Термін життя подібного тонування не перевищує 1-2 сезонів.

Tonirovannye okna 3

Які ви отримаєте переваги, якщо вирішите купити тоновані вікна

Ця технологія приваблює низкою корисних особливостей:

  • Тоноване скло для вікон знижує кількість сонячного світла та ультрафіолетового (УФ) випромінювання через вікна. Це допомагає захистити інтер’єр приміщення від вицвітання та пошкодження від сонячних променів, а також запобігає перегріву приміщення.
  • Тоновані вікна забезпечують підвищений рівень приватності, особливо якщо використовується темне або напівпрозоре тонування. Цікаві перехожі не побачать, що відбувається усередині приміщення. Мешканці приватних будинків та нижніх поверхів оцінять такий захист конфіденційності.
  • За рахунок зменшення проникнення сонячного тепла тоновані вікна допомагають знизити навантаження на системи кондиціонування повітря в спеку року, що сприяє економії електрики. Взимку вони перешкоджають втратам тепла.
  • Тоноване за допомогою деяких плівок скла має посилену міцність і може служити як додатковий елемент захисту від розбиття. Вони здатні уповільнити руйнування скла у разі аварії, спроби злому чи впливу ударної хвилі.
  • Тоновані вікна трансформують архітектурну композицію будівлі. Вдома виглядають сучасніше. Це чудовий вибір для сучасних стилів, таких як конструктивізм, модерн, Hi-Tech.

Компанія Ekipazh готова виготовити для вас тоновані вікна або вдосконалити існуючі конструкції.

Tonirovannye okna 2

Недоліки тонованих вікон

Навіть при щадній технології ви втратите близько 30% денного світла. Для кімнат, орієнтованих північ чи захід, і навіть затінених великими деревами це дуже суттєво.
Якщо ви звикли до прогрівання квартири сонячним промінням у міжсезоння, більше цього з очевидних причин не буде.
Кімнатні рослини не люблять тонованих вікон. Для їх нормального розвитку знадобиться додаткове підсвічування.
Фахівці Ekipazh готові надати максимум інформації з урахуванням ваших персональних умов та вимог. Наша компанія має величезний досвід виготовлення конструкцій будь-якого типу. У нас – найкраща ціна на тоновані пластикові вікна. Вибирайте наш професіоналізм та досвід.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: