• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Рамкові москітні сітки

Рамкові москітні сітки

Свіже повітря життєво необхідне, тому провітрювання – обов’язкове в будь-яку пору року. Однак у теплий сезон наше життя затьмарюють докучливі комахи, сміття, пилок і пух. Ми, компанія Ekipazh, пропонуємо купити рамкову москітну сітку на вікно з потрібними характеристиками і захистити себе від більшості проблем подібного роду.

Як влаштовані москітні сітки рамкові?

Хоча не входить до базової комплектації вікна, це обов’язковий аксесуар для вашого комфорту. Неодмінно замовляйте його, заощадите собі масу нервів.
Рамкова москітна сітка являє собою готову конструкцію для встановлення на вікно:

  • Її основа – міцний зазвичай алюмінієвий каркас, що відповідає розмірам віконного просвіту. Тому кожен виріб виготовляється індивідуально.
  • Усередині каркаса натягнуте і добре закріплене сіткове полотно. Саме воно переважним чином визначає особливі характеристики антимоскітної сітки.
  • Для простого і зручного встановлення сітка москітна рамкова оснащується спеціальними ручками у вигляді вушок. З їхньою допомогою ви зможете утримувати виріб, поки виставляєте його і фіксуєте в просвіті.
  • Для фіксації зсередини приміщення зазвичай використовується кріплення “зет”. Воно виконує роль розпірок і не дозволяє москітній рамковій сітці впасти. Іноді застосовується зовнішнє кріплення “кишеня” у вигляді спеціальних куточків, які прикручуються із зовнішнього боку рами. Варіант, що набирає популярності, – петлі із засувками, завдяки яким сітка відкривається, як стулка або двері, але також легко знімається для очищення.

У нас можна купити рамкову москітну сітку на пластикове вікно за різними цінами. Вартість залежить не тільки від габаритів, а й від обраних комплектуючих. Доступний базовий і преміум варіант. Останній вирізняється великою увагою до дизайну і міцності елементів конструкції. Хоча будь-яке виконання прослужить довго і буде справно виконувати свої функції.

Ramochnye moskitnye setki 1

Які існують рамкові москітні сітки?

Як уже згадувалося, основна функціональна відмінність визначається обраним сітковим полотном. Можливі варіанти:

  • Універсальне скловолоконне полотно або фіберглас. Матеріал вирізняється високою міцністю на розрив, стійкий до займання і перепадів температури. Розмір комірки становить 1,2 мм. Цього достатньо, щоб відсікати як комарів, так і дрібніших комах. Пух і сміття також не проникнуть у приміщення. За ціною така сітка москітна рамкова – найдешевша.
  • Антипильця. Основа – нитки з поліестеру, які також мають високу міцність. Завдяки більшій гнучкості вони дають змогу виготовити полотно з осередками 1.2х0.25 мм. У такі крихітні просвіти пилок більшості рослин, а також деякі домішки не здатні проникнути. Це ідеальне рішення для алергіків. Антиалергенні москітні сітки рамкові потребують очищення 2-3 рази на місяць, оскільки можуть забиватися. Для цього підійде неагресивний мильний розчин.
  • Посилені антимоскітки. Виготовлені з міцних і більш товстих вінілових ниток. Зважаючи на це, сторона комірки становить 1.8 мм. Велика частина комах, зокрема й комарі, не зможуть подолати перешкоду. Підвищена механічна міцність здатна витримати вагу невеликої тварини. Виріб прослужить значно довше.
  • Антикішка. Якщо у вашому будинку живуть пухнастики або птахи, така рамкова москітна сітка захистить їх від падінь або втечі. Основа полотна – тонкі алюмінієві нитки, переплетені особливим чином. Котячі лапки і всюдисущі дзьобики не здатні її пошкодити, навіть якщо будуть дуже старатися. Захист від комах все також присутній, але ви будете спокійні за своїх улюбленців.

Оскільки більшої популярності набувають ламіновані вікна, ми й рамкові москітні сітки виготовляємо кольоровими. Базова палітра крім білого включає коричневий, антрацит, дуб, горіх, махонь та інші відтінки.

Додаткові функції рамкових москітних сіток

Може здатися дивним, але цей аксесуар захищає будинок від пожеж. Насамперед це стосується багатоквартирних висоток. Напевно, у кожного знайдеться сусід згори, який полюбляє курити на балконі і не любить доносити свої бички до попільнички. Навіть якщо ви живете на останньому поверсі, існують пориви вітру, здатні переносити тліючі недопалки по горизонталі. Рамкова москітна сітка не запалюється і не дає змоги небезпечним тліючим предметам потрапити на балкон або в кімнату.
Потрібна нова сітка москітна рамкова хорошої якості за розумною ціною – компанія Ekipazh чекає ваших заявок.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: