• м. Харків, вул. Сухумська 11
  • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
  • Безкоштовна доставка по Україні
Переваги профiлю ВДС

Переваги
металопластикових вікон WDS

Золотим стандартом вибору пластикових вікон вважається грамотний підхід до профільних систем. Від їх рівня залежить загальна надійність і довговічність, здатність пластику зберігати свій вигляд, а також інші найважливіші експлуатаційні властивості.

Поряд з висококласної продукцією європейських (переважно німецьких) марок все більшою популярністю користуються і вікна WDS в Харкові. І це зовсім не випадково.

Запропоновані сьогодні ВДС вікна не поступаються світовим лідерам ринку, наприклад, Rehau або Aluplast. Профільні системи створюються в Україні, так що на 100% відповідають нашому клімату і коштують дешевше через простих і коротких логістичних ланцюжків поставок. Тому компанія «Екіпаж» і рекомендує своїм клієнтам вікна ВДС в Харкові, оскільки це дійсно збалансоване рішення з точки зору ціни і якості.

Вікна WDS в Харкові: всі достоїнства металопластикового скління

Профільні системи WDS – це перевірена часом продукція, оскільки компанія «МІРОПЛАСТ» (є власником торгової марки «ВДС») працює на українському ринку з 2006 року. Як наслідок, створені на базі профілю «ВДС», володіють всіма традиційними сильними сторонами ПВХ-скління, а саме:

  1. Мають ідеальну герметичність, що захищає від пилу і бруду з вулиці.
  2. Забезпечують високі теплоізоляційні властивості, що актуально як в холодні українські зими, так і в спекотну літню спеку.
  3. Відрізняються високою звукоізоляцією завдяки багатокамерній конструкції.
  4. Надійні і стійкі до механічних впливів. Вікна WDS в Харкові обов’язково передбачають армування товщиною 1.5 мм, що дозволяє впоратися з будь-якими вітровими навантаженнями і протистояти фізичних пошкоджень.
  5. Привабливі зовні. Крім глянсовою білизни (традиційний варіант), користувач може вибирати ламіновані рішення з імітацією під дерево або інші оригінальні забарвлення (всього 33 кольору), що перетворюють інтер’єр.
  6. Простий догляд.

Вікна WDS: виробник

Профільні системи ВДС виготовляються в Україні в місті Дніпро. Виробничі потужності компанії – це понад 12 тисяч квадратних метрів, на яких розташовується 31 екструзионная лінія. В місяць тут може проводитися понад 5800 тонн продукції, що в перерахунку на рік забезпечує до 5 мільйонів нових пластикових вікон в будинках, офісах і інших об’єктах.

Важливо, що кількість не йде в розріз з якістю. Так, вікна WDS виробник контролює сам: щодня виконується 10 видів випробувань у власній акредитованій лабораторії.

Крім цього рівень виробів підтверджено стандартами ISO і тестуванням незалежного німецького інституту Rosenheim. Все це гарантує не тільки загальну надійність і довговічність, але і 100% безпеку для здоров’я, екологічну чистоту сировини.

ВДС вікна: що вибрати?

Металопластикові вікна WDS доступні в широкому асортименті. Виробник пропонує відразу кілька видів профілів, що відрізняються за кількістю камер, монтажній глибині, вартості.

Якщо потрібно недороге рішення з невисокими вимогами до теплоізоляції, то варто розглянути систему WDS Ultra 6 з п’ятьма камерами і глибиною 60 мм. Оптимальним вибором для скління житлових приміщень без переплат стануть профілі WDS Ultra 7 і WDS 7 S. Вони мають 6-камерну структуру і монтажну глибину 70 мм (максимальна товщина склопакета 40 мм). Преміум-сегмент являє система 8S з глибиною 82 мм. Такі вікна WDS в Харкові підійдуть для скління приватних будинків з автономним опаленням. Вони характеризуються поліпшеною енергоефективністю, дозволяють економити на обігріві взимку і кондиціонуванні влітку.

Компанія «Екіпаж» виробляє віконні конструкції на базі всіх актуальних сьогодні профілів ВДС.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: