• м. Харків, вул. Сухумська 11
 • м. Київ,  Дніпровська наб. 17, корп.З
 • Безкоштовна доставка по Україні
Коричневі пластикові вікна у вашому будинку

Коричневі пластикові вікна у вашому будинку

Нові можливості розширюють горизонти самовираження. Коричневі пластикові вікна в інтер’єрі дозволили об’єднати красу природних текстур з високою функціональністю природних матеріалів.

У сучасному світі, де технології та урбанізація перетягнули на себе величезну складову естетики оточуючого нас світу, все більше людей прагнуть природної гармонії. Деревина в інтер’єрі не просто елемент декору – це символ природної краси, затишку і довговічності. Вікна з дерева забезпечують спадкоємність архітектурних традицій. Але у них маса недоліків, серед яких невеликий термін служби, необхідність регулярного оновлення лакофарбових покриттів, при тому що вартість таких виробів дуже висока.

Пластикові вікна коричневі стали не просто компромісом між функціональністю і декоративною компонентою. Вони відкрили нову епоху в дизайні інтер’єру та архітектурі. Інтер’єр набуває текстури і фактури натуральних матеріалів, про які ви мріяли. І це будуть все ті ж улюблені металопластикові конструкції.

Як виготовляють пластикові вікна коричневого кольору?

Основним матеріалом для виробництва залишається полівінілхлорид (ПВХ). Цей полімер має високу стійкість до атмосферних впливів і механічних пошкоджень. Щоб надати профілю потрібного кольору, їх ламінують спеціальними декоративними плівками. Вони відіграють ключову роль у забезпеченні естетичної привабливості та функціональних характеристик віконних конструкцій. Завдяки ламінувальній плівці поверхня рами може імітувати текстуру і колір різних порід деревини, а також набувати додаткових захисних властивостей.

Розглянемо основні властивості плівки для ламінації пластикових вікон:

 • ПВХ-плівки мають високу міцність, еластичність і стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Вони не вигорають, навіть якщо вікна виходять на сонячну сторону південних регіонів.
 • Матеріал легко наноситься на поверхню профілю і має хороші адгезійні властивості.
 • Плівка може бути глянцевою, матовою або повторювати текстуру натуральних матеріалів. Це дозволяє створювати пластикові вікна коричневі, які візуально не відрізняються від дерев’яних конструкцій. Причому вибір сортів, які імітуються, дуже широкий.
 • Вражаюча палітра відтінків і дизайнів дає змогу підібрати плівку, що ідеально поєднується з інтер’єром і екстер’єром будівлі.
 • Ламіновані поверхні легше чистити. Вони менш схильні до забруднення і впливу вологи, що забезпечує їхню довговічність і естетичний вигляд протягом багатьох років.
 • Плівки підвищують стійкість профілів до подряпин, ударів та інших механічних пошкоджень.

Ламінування – досить складний технологічний процес. Воно здійснюється на особливому обладнанні. Профіль ретельно очищається від пилу і забруднень, щоб забезпечити хорошу адгезію плівки. Потім на його поверхню наноситься спеціальний клей, який забезпечує міцне зчеплення ламінату з пластиком. Плівка подається на профіль і притискається спеціальними роликами. Цей процес відбувається під впливом високої температури, що дає змогу декоративному шару щільно прилягати до профілю і повторювати його контури.

Додаткове нагрівання при недотриманні рекомендованих параметрів небезпечне для пластику. Ламіновані в кустарних умовах рами схильні до температурної деформації. Їх вигинає, через що неможливо домогтися щільного примикання стулки, з’являються щілини, порушується герметичність.

Щоб ваші пластикові вікна коричневі зберегли всі переваги ПВХ, їх слід замовляти у хороших виробників, які подбали і закупили сучасне обладнання і не намагаються скоротити час обробки кожної одиниці продукції.

Що таке фарбування в масі та навіщо воно потрібне?

Щоб виготовити ламінований профіль, плівку наносять на лицьові поверхні профілю і штапика. Такі коричневі пластикові вікна в інтер’єрі виглядають органічно, коли вони закриті. Щойно стулка відкривається, відкриваються білі торці рами. Якщо були обрані досить темні відтінки для декорування, контраст дуже разючий.

Також можливі прояви білого батьківського кольору на стиках елементів рами, якщо було порушено геометрію або умови зварювання.

Щоб згладити дисонанс, виробники зробили наступний крок – запропонували пластиковий профіль, пофарбований у масі. Він виготовлений з полівінілхлориду (ПВХ), який тонується на стадії виробництва самого пластику. Це означає, що пігмент додається безпосередньо в сировину перед екструзією. Завдяки цьому профіль має однорідний колір по всій товщині, що робить подряпини та інші пошкодження значно менш помітними.

Зазвичай пропонується досить вузький асортимент пофарбованого в масі профілю. Найчастіше це:

 • сірий;
 • карамельний
 • темно-коричневий.

Ці матеріали рідко використовуються самостійно для виготовлення рами. Вони призначені для подальшої ламінації. До кожної плівки підбирається найбільш гармонійна основа.

У підсумку пластикові вікна коричневі мають більш м’який, а в деяких поєднаннях практично непомітний перехід на торцях. Вони блискуче вписуються в будь-який інтер’єр.

Алюмінієві накладки Aluskin для створення коричневих пластикових вікон

Це ноу-хау компанії Aluplast. Накладки виготовляються з міцного і довговічного алюмінієвого сплаву. Вони кріпляться за допомогою спеціальних кліпс зверху профілю, не пошкоджуючи його.

Їхня головна декоративна відмінна риса – пронизливо чіткі лінії та геометрично суворі поверхні, так затребувані в сучасних архітектурних стилях.

Накладки Aluskin мають потужний декоративний потенціал. Їх можна:

 • Анодувати в різні відтінки.
 • Фарбувати порошковими складами в будь-які кольори RAL, зокрема створюючи пластикові вікна коричневі.

Це ідеальний вибір, якщо ви хочете отримати точну відповідність фасаду проєкту, запропонованому вашим архітектором або дизайнером.

Ціна коричневих пластикових вікон

З огляду на те, що потрібні додаткові, не найдешевші, матеріали, обладнання та технологічні операції, які повинні виконувати кваліфіковані фахівці, стає очевидним – на пластикове вікно коричневе ціна буде вищою, ніж на базову білу конструкцію.

Залежно від обраної технології різниця становить 30-50%. Вироби з пофарбованого в масі профілю вийдуть дорожче через більш високу вартість комплектуючих.

Звичайно ж, на ринку можна знайти різні пропозиції. Але перш ніж прийняти остаточне рішення, подумайте ось над чим:

 • Ціна комплектуючих складається з багатьох чинників, що впливають на їхню надійність і довговічність.
 • Дешеві плівки швидко відшаровуються і не забезпечують бажаного захисту від зовнішніх факторів.
 • Пофарбований у масі пластик – це преміум сегмент. Відповідальні торгові марки вибирають стійкий пігмент, безпечні присадки, які забезпечують рівномірність і однорідність тону, несприйнятливість до вигорання. Ноунейм у 90% випадків розчарує вас уже через кілька сезонів.
 • Недотримання технологічного процесу здатне взагалі стати причиною серйозних деструктивних процесів у конструкції.

Чи варті такі ризики економії, якщо ви вирішили вкластися в дизайн? Чи краще обрати надійного виробника і насолоджуватися бездоганним результатом протягом тривалого терміну служби?

Компанія Ekipazh із задоволенням береться за цікаві проєкти. У нашому портфоліо представлені фото і відео виконаних робіт. Вони допоможуть оцінити рівень професіоналізму наших фахівців. Ми готові доповнити будинок вашої мрії ідеальними пластиковими вікнами коричневими, ціна на які буде абсолютно виправданою. Звертайтеся до менеджерів, щоб отримати детальну інформацію та персональну комерційну пропозицію.

Зробити замовлення!

щоб зробити замовлення або отримати консультацію експерта, заповніть, будь ласка, свої дані: